Spolek odpůrců barviček
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=423f2f49be071c2a4c1bca420c17d3deZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hajula
321-600
321-600


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 453

PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2011 10:46 pm    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
Hajula: Moje hodně dobrá kamarádka měla vždy pěkně tmavě hnědé dlouhé vlasy bez barvení.Ale od jejich 19 let taky začala šedivět a docela hodně..tak se barví na černo a nosí jen mikado Sad


jj, tak ja jsem na tom obdobne jako ta tva kamaradka..taky jsem se do svych asi 18 nikdy nebarvila a svoji puvodni barvu jsem mela hodne rada, ale bohuzel no.. jen doufam, ze az zacnu barvit chemkou nastalo, tak ze mi to ty vlasy uplne neodrovna.. ja nechci nosit jen mikado! Confused Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alča
81-160
81-160


Založen: 29.7.2011
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 8:21 am    Předmět: Citovat

Nikdy jsem nerbavila, svojí přírodní barvu miluju a budu si ji snažit udržet zuby nehty.. Ale až začnu šedivět, určitě pujdu do chemické barvy.. ale přála bych si, aby mě tohle čekalo až po třicítce Smile Už teď ale vim, že budu barvit na barvičku co nejvíc podobnou té mé, nanejvýš zkusim experiment s kaštanovou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 9:49 am    Předmět: Citovat

Nestačím se divit, kolik slečen už šediví v mladičkém věku. To přece není normální, čím myslíte, že to může být? Prostředí, životospráva, moderní životní styl obecně, škodliviny? Je to vážně překvapující.

Bráchové začali šedivět v 29 letech. Ale je to jen pár bělostných vlasíků na skráních a už se to moc nerozšiřuje.

Já zatím nic, ale až to přijde, nechám to tak. Dokud ještě bude poznat moje původní barva, bude to vypadat jako melír Laughing

A pak dám rudou hennu a budu mít vlasy jako kohoutí ocas Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 10:13 am    Předmět: Citovat

Nicole, nevím, jak u ostatních, ale u mně těžko říct, jak jsem psala, zdědila jsem to po mamince.. Ale je i dost možné, že je to nervama.. V 8 letech mě pokousal pes a dost let jsem se z toho lízala, abych zjistila, že na pár místech už mi vlasy nikdy neporostou.. Strachu z volně poletujících psů jsem se zbavila až teď, na sídlišti, kdy mi nezbylo nic jinýho, než se s tím smířit..
O škole nemluvě.. Takže nějakých 12 let se nepřetržitě stresuju, takže když to sečtu s tou dědičností.. No jéje.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 10:35 am    Předmět: Citovat

Nicole, Hanule: No já jsem na tom podobně-asi taky bych to dost přičetla stresu. Mám to sice asi po mamče-ta taky už ve dvaceti byla celá šedivá, ale ten stres za to může. Ve čtrnácti mi srazili tátu a umíral mi v náručí, takže jsem psychicky na tom byla dost blbě. Ještě ani teď to není ono. ....navíc jsem takový ten uzlíček nervů, dříve jsem pořádala klavírní koncety a to jsem se nervovala měsíce dopředu. Teď například příští týden chtě nechtě budu muset začít dělat řidičák a jsem neuvěřitelně vystresoovaná, takže budu asi během měsíce celá šedivá už ve 22 letech....
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 1:04 pm    Předmět: Citovat

Me to taky prekvapuje ... neznam nikoho, kdo by sedivel uz takhle brzo (mozna o tom jen nevim) a ani mi to neprijde prirozene. V kolika letech vlasy normalne ztraceji pigment? Ve 30? 40? 50? Je jasne, ze u nekoho se to objevi drive, ale tolik vyjimek tady pohromade? Zvlastni.
Ja (snad) jeste nesedivim (ale jiste to nevim Laughing ). Holky, a nezda se vam to jenom? Vy co barvite - me ty moje odrosty taky prijdou sedive, ale rekla bych, ze kdyby to clovek videl na vetsi plose, treba placnu odrost pet deset centimetru, bez toho kontrastu se zarivou hennou, tak by to byla spis mysosed, nez prave sediny. Nebo vy mate fakt jakoze sedive vlasy Shocked ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 1:47 pm    Předmět: Citovat

Co šedivé, některé i čistě bílé.. Rolling Eyes Občas si vytrhnu vlas a opravdu je to klasická šeď i má jinou strukturu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 2:53 pm    Předmět: Citovat

Poznám z okolia viac prípadov keď majú šedivé vlasy pred 30 tkou. A preto farbia, ale to celkom chápem.
Ja ešte snáď nešediviem, teda nikdy som sa v tomto smere nejako extra nepozorovalala teraz s tým nehodlám začať, bol by z toho iba stres navyše. Laughing A mama vraj bola šedivá ešte pred 30, tak som zvedavá Smile
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 6:35 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Nestačím se divit, kolik slečen už šediví v mladičkém věku. To přece není normální, čím myslíte, že to může být? Prostředí, životospráva, moderní životní styl obecně, škodliviny? Je to vážně překvapující.
Bráchové začali šedivět v 29 letech. Ale je to jen pár bělostných vlasíků na skráních a už se to moc nerozšiřuje.
Já zatím nic, ale až to přijde, nechám to tak. Dokud ještě bude poznat moje původní barva, bude to vypadat jako melír Laughing
A pak dám rudou hennu a budu mít vlasy jako kohoutí ocas Cool


Těžko říct. Hodně dělají geny. Tatík měl v šedesáti ve vlasech sem tam bílou nitku ,jinak mu zůstal jeho hnědočerný odstín a já ,ač podobou jsem jeho klon, jsem si zrovna ve vlasech vyšňupala šedivění před třicítkou po mamince a babičce. Laughing
No a sestra to má naopak , podobná je mamince, ale vlasy ji zřejmě nešediví po tatíkovi. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 9:04 pm    Předmět: Citovat

Meritka:No fakt-hennu jsem na sobě ještě nikdy neměla-právě o tom uvažuji, takže odrosty už mám kolem 20 cm-jsou to neskutečně svítící vlasy. Embarassed a mimochodem jsem na to nepřišla já, že šedivím-až tak se nepozoruju, ale řekli mi to v práci a pak nezávisle i přítel....no a pak začla sledovačka jak mi to přibývá.....slyšela jsem, že se dá prý zešedivět přes noc....
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.