Spolek odpůrců barviček
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2d9fd0165b5c333771785e045bb63618Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 5:32 pm    Předmět: Re: Přidávám se ke spolku Citovat

Evuša napsal:

Mimochodem, opravdu vůbec nebarví? Ani trochu?


Bezbarvá henna může časem ztmavovat světlé vlasy. Jinak by barvit neměla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Glory
41-80
41-80


Založen: 21.6.2011
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 8:08 pm    Předmět: Citovat

tak sa pridávam aj ja - vlasy som si doteraz vôbec nefarbila, ani melír som nemala....dostala som síce niekoľko skvelých "rád" že by som vypadala lepšie s melírom, s preriedenými vlasmi a krátkym "modernejším" strihom, ale odolala som (ono mi to zvyčajne hovorili ľudia, ktorých vlasy boli totálne zničené a ošklbané, tak neviem či to bolo zo závisti...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 8:41 pm    Předmět: Citovat

Glory napsal:
tak sa pridávam aj ja - vlasy som si doteraz vôbec nefarbila, ani melír som nemala....dostala som síce niekoľko skvelých "rád" že by som vypadala lepšie s melírom, s preriedenými vlasmi a krátkym "modernejším" strihom, ale odolala som (ono mi to zvyčajne hovorili ľudia, ktorých vlasy boli totálne zničené a ošklbané, tak neviem či to bolo zo závisti...)

Jestli si s takovými vlasy něco uděláš, tak to podle mě bude VŽDY změna k horšímu. Máš nádherné vlasy a nenič si je melírem.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2012 12:09 pm    Předmět: Citovat

enkelinkiskanka napsal:
počítá se i henna stejný barvy jako je má přírodní (hnědá)? Smile


To som sa tiež chcela spýtať Very Happy neznesiem odrasy, ale hnedá henna pre regeneráciu na hnedé vlasy sa ráta! Možno vám nie, ale mne hej Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Glory
41-80
41-80


Založen: 21.6.2011
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2012 8:36 pm    Předmět: Citovat

Poki napsal:
enkelinkiskanka napsal:
počítá se i henna stejný barvy jako je má přírodní (hnědá)? Smile


To som sa tiež chcela spýtať Very Happy neznesiem odrasy, ale hnedá henna pre regeneráciu na hnedé vlasy sa ráta! Možno vám nie, ale mne hej Very Happy


je tá henna farebná? áno! tak sa to ráta! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2012 4:41 pm    Předmět: Citovat

Glory napsal:

je tá henna farebná? áno! tak sa to ráta! Very Happy

To je pravda, to je jako kdyby si hnědovláska dávala černý přeliv, nebo barvu stejné barvy, jako má ona.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zelitschko
21-40
21-40


Založen: 15.12.2012
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2013 12:13 am    Předmět: Citovat

tak kdo si tady dělá statistiku - já šedivím od 17, máma šedivá od 20, babička od 25, táta v 50 jen pár stříbrných nitek. Barvím chemicky, protože henna mi přes mnoho pokusů prostě nesedla, ale v současnosti jsem to omezila jen na přelivy. Teď mám odrost asi tak 2 cm, ale skoro není vidět až na šedé vlasy, kterých mám v 23 letech asi pětinu. Šedivím skokově vždycky ve zkouškovém a těsně po něm. Šedé vlasy jsou hrubé, stojící, ale nevytrhávám je, protože naše rodina trpí na plešatění.
Překvapuje mě hrubost a svítivost těch šedých vlasů, protože své mám jak se tady říká "myšohnědé", strukturou jemnější, a připadá mi, jak když mají jen hrozně málo pigmentu, protože velmi ochotně přijímají i o několik tónů světlejší barvy (svého času i světlejší hennu) bez odbarvování a jakoukoli (i chemickou) barvou o dost zesílí. Někdy na základce mi vyrostly vlasy délkou jen pod lopatky (měla jsem svoji barvu) a pak se začaly lámat a dál prostě nerostly, ale v těch 19, když jsem byla chemicky barvená, mi narostly až do půlky zad. Je možné, že je barva posílí? Ráda bych se přidala k odpůrcům barvení - ale ne za cenu toho, že bych oslabila vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.