Na fejsu jsme se dostali do první tisícovky českých stránek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c2f4568828d50131f15f9bf70db70b3cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2010 6:22 pm    Předmět: Citovat

já si dovedu představit kolem čtyř set..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2010 6:24 pm    Předmět: Citovat

To já nakonec asi taky, ale taky by záleželo, že... ono se to nezdá, člověk zná kupu lidí... (to jsem třeba ani nepřemýšlela nad lidmi tady odsuď a tak, nebo nad těmi, co jsme viděla jeden, dva víkendy v životě, ale bylo to s nima fajn, že...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2010 6:26 pm    Předmět: Citovat

Lalaith. přesně tak.. přes sezonu se třeba setkávám se zhruba 700 lidmi.. každého znám od vidění, zdravíme se..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 11:35 am    Předmět: Citovat

Mám to také tak. A ač jsem odlidštěný a asociální jedinec, který se snaží lidem vyhýbat, tak těch 300 lidí minimálně znám. Znám je myšleno, že vím jaký ten člověk je a trávila jsem s ním určitý čas. Zní to šíleně, ale téměř každý to má takhle. Vždyť jen spolužáci (dvě ZŠ, SŠ, VŠ) dají dohromady 120 lidí, se kterými jsem trávila několik let denně a byla s nimi v interakci... + min dalších 30-40 lidí je z koníčků, kde trávím také hodně času (hvězdárna, astronomie), nemluvě ještě o dalších interakcích třeba těch webových, protože s dost lidmi jsem se setkala i naživo...

Co se týče slova "přátel" je to nešťastně zvolené, protože přátele mám tři a ani jeden z nich FB nemá, takže nevím, k čemu by mi to jinak bylo. Netrávím na FB hodiny, ani tam nepíšu dementní kecy, je to prostě tak, jak si to člověk udělá... Já mám díky němu dokonalý přehled o spoustu důležitých věcech (ty nedůležité samozřejmě nečtu) a je to skvělý a rychlý prostor k nějakému domlouvání. To, že jsou na FB magoři, co si na tom hrajou dementní hry a píšou tam, kolikrát šli na záchod a že si jdou vymáčknout beďar, je problém v těch lidech, ne ve FB... A nikdo nikomu nepřikazuje to číst.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 1:14 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem byla dlouho proti facebooku. Nemám totiž ráda věci, ze kterých jsou všichni pif paf...
Nakonec jsem si ho pořídila, je mi 25 let, mám za sebou vysokou. Hodně kamarádů z vysoké odjelo do zahraničí a jinak než přes FB nekomunikují, dávají na něj fotky a tak. Ti, co zůstali v republice jsou rozprostřeni po celé republice. Mám asi tak 20 lidí z vysoké, se kterými se několikrát do roka setkávám, se zbytkem, se kterým jsem se na VŠ (spíš na kolejích) bavila se vídám 1x za rok na školním plese nebo vůbec. Ale mě prostě zajímá, co ti lidi dělají, kdo si koho vzal, kolik mají dětí a bohužel už se i stala situace, že někdo umřel a tyto informace se nejjednodušeji a nejrychleji dozvím právě na FB. Asi bych se to dozvěděla i bez něj, ale taky nemusela a pak by mohla vzniknout nějaká nepříjemná situace.

FB je podle mě blbost pro děcka chodící na základu, protože taková děcka se s lidma, které tam mají vídají každý den osobně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 8:41 pm    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
Počkej, většinu z těch 300 lidí znáš?
Takže nejsi jedna z těch, co se nesetkávají s lidmi z netu? To je dobře.
A tak to byhc se divil, kdyby na FB nikdo nespamoval. Poměrně překvapující.
Tak,můžeš blogovat jakkoliv chceš, spát o čemkoliv chceš, ne?
Twitter programátorský? Very Happy Jakto? Mně tak nepřijde…


Většinu opravdu jo. Wink

Cca 70 lidí jsou spolužáci ze tří různých škol, dále naši společní známí, pak kamarádi, velmi blízcí přátelé, vzdálení příbuzní, užší rodinný kruh... pak lidi, které potkávám díky práci. Dnes je populární si vyměňovat FB, ne mobilní čísla. Laughing Laughing
Nějakou tu cifru to dá a to se divím, že jsem ještě tak nízko. Hodně lidí co znám FB nemá. Wink
_________________
Navšivte mě na http://www.facebook.com/MargueritteW nebo http://margueritteweinlich.blogspot.cz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 5:36 am    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
Btw, doporučuji film The Social Network. O začátcích FB. Na ulož.to se to dá v pohodě stáhnout, ještě to nikdo nenadaboval, takže poctivě v originálu, titulky tam taky jsou. Smile

Díky za tip, super film Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 6:00 am    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Mám to také tak. A ač jsem odlidštěný a asociální jedinec, který se snaží lidem vyhýbat, tak těch 300 lidí minimálně znám. Znám je myšleno, že vím jaký ten člověk je a trávila jsem s ním určitý čas. Zní to šíleně, ale téměř každý to má takhle. Vždyť jen spolužáci (dvě ZŠ, SŠ, VŠ) dají dohromady 120 lidí, se kterými jsem trávila několik let denně a byla s nimi v interakci... + min dalších 30-40 lidí je z koníčků, kde trávím také hodně času (hvězdárna, astronomie), nemluvě ještě o dalších interakcích třeba těch webových, protože s dost lidmi jsem se setkala i naživo...

Asi jsem ještě mnohem asociálnější a odlištěnější, protože já bych nedala dohromady ani těch 60 lidí - s moc lidmi společnou řeč nenachazím a lidi, s kterými si nemám moc co říct, prostě vypouštím, tlachání o blbostech mi vždy bylo nepříjemné. Ze základky se občas vídám (a zajímá mě, jak se mají) se třemi lidmi, ze střední tak s pěti, blízké kamarády mám tak čtyři, vzdálenějších tak patnáct a to je vše, se všemi se chci vídat a povídat si osobně, čistě virtuální vztah pro mě nemá nějak moc cenu, taková komunikace mě neuspokojuje, když není aspoň jednou za čas osobní. Kromě toho mám milion svých introvertních koníčků a nedovedu si představit virtuální komunikaci s desítkami dalších lidí, obíralo by mě to o čas, který chci trávit s kamarády osobně. Pokud s někým ztratím osobní kontakt (třeba se kamarádka přestěhovala do zahraničí), a stojíme si za pokračování přátelství, pak si píšeme a posíláme fotky po mailu, přijde mi to i mnohem intimnější a bližší. Ale každý to má asi jinak, já nemám zájem sdílet fotky veřejně, uveřejňovat veřejně o sobě nějaké infomace, sdílení zážitků osobně je sice vzácnější, ale pro mě o to hodnotnější. Zkrátka nevidím důvod, proč v mém případě vůbec FB používat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 9:37 am    Předmět: Citovat

Ja jsem dělala nedávno čistku a zůstalo mi v přátelích pod 200 lidí, z kterých znám a denně si píšu (teda hlavně na ajsku) s asi pěti, pak mám kamarády ze sboru - což je za těch deset let existence tak dobře 50 lidí - něco z toho jsou i spolužáci, potom lidi z LH akcí. Plus asi tři jedinci, které tam mám kvůli hrám.
Ale aby si zas někdo nemyslel, že jsem smázla nějaké strašné číslo Smile - tak předtím jsem měla těch lidí cca jen o dvacítku víc. Nepřidávám už nikoho, koho osobně neznám a vím, že si s ním aspoň občas nenapíšu.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 10:04 am    Předmět: Citovat

Margueritte napsal:
Většinu opravdu jo. Wink

Cca 70 lidí jsou spolužáci ze tří různých škol, dále naši společní známí, pak kamarádi, velmi blízcí přátelé, vzdálení příbuzní, užší rodinný kruh... pak lidi, které potkávám díky práci. Dnes je populární si vyměňovat FB, ne mobilní čísla. Laughing Laughing
Nějakou tu cifru to dá a to se divím, že jsem ještě tak nízko. Hodně lidí co znám FB nemá. Wink


Tak to Tě fakt obdivuji. Tolik lidí bych si nepamatoval ani s integrovanou čipovou pamětí v mozku.
Vyměňovat si FB? No, až se mě na něj zase někdo zeptá, asi se začnu smát. Very Happy Mail nebo jabber (popř ICQ) si vyměním.
Fakt? Ale tak to bude starší generace, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.