Na fejsu jsme se dostali do první tisícovky českých stránek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a884bfb039eab1c83066d953a2c39b21Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 10:09 am    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Asi jsem ještě mnohem asociálnější a odlištěnější, protože já bych nedala dohromady ani těch 60 lidí - s moc lidmi společnou řeč nenachazím a lidi, s kterými si nemám moc co říct, prostě vypouštím, tlachání o blbostech mi vždy bylo nepříjemné. Ze základky se občas vídám (a zajímá mě, jak se mají) se třemi lidmi, ze střední tak s pěti, blízké kamarády mám tak čtyři, vzdálenějších tak patnáct a to je vše, se všemi se chci vídat a povídat si osobně, čistě virtuální vztah pro mě nemá nějak moc cenu, taková komunikace mě neuspokojuje, když není aspoň jednou za čas osobní. Kromě toho mám milion svých introvertních koníčků a nedovedu si představit virtuální komunikaci s desítkami dalších lidí, obíralo by mě to o čas, který chci trávit s kamarády osobně. Pokud s někým ztratím osobní kontakt (třeba se kamarádka přestěhovala do zahraničí), a stojíme si za pokračování přátelství, pak si píšeme a posíláme fotky po mailu, přijde mi to i mnohem intimnější a bližší. Ale každý to má asi jinak, já nemám zájem sdílet fotky veřejně, uveřejňovat veřejně o sobě nějaké infomace, sdílení zážitků osobně je sice vzácnější, ale pro mě o to hodnotnější. Zkrátka nevidím důvod, proč v mém případě vůbec FB používat.


Mluvíš mi z duše. Smile Tedy, až s tím rozdílem, že pro mě komunikace na netu má jistou cenu, protože je to prakticky jediná komunikace (spoléhat na reálná setkání, tak za chvíli zapomenu, jak se vlastně mluví). Taky mám ale daleko raději reálné setkání. Netová komunikace mě sice taky neuspokojuje, ale co dělat, když všichni jsou minimálně 80 km po dálnici daleko?
Intimnost mailů, ano, konečně někdo, kdo to v tom taky vidí. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 12:40 pm    Předmět: Citovat

80 km po dálnici? Vždyť to je nádhera Very Happy
Já se třeba se vzdálenějšími kamarády (vzdálenost 150 km a víc) setkávám někde na půl cesty, třeba v Praze nebo Brně, udělám si prostě celodenní výlet. Jasně, vidíme se třeba jednou za rok nebo za dva, ale i to je moc fajn a ty hodiny, co spolu strávíme třeba v čajovně osobním plnohodnotným rozhovorem jsou prostě nenahraditelné, to se s komunikací po ICQ nebo po jabberu nedá srovnávat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po prosinec 13, 2010 12:09 pm    Předmět: Citovat

muhehe 80-100 km po dálnici? každý týden no problemo..

akorát jak zdražili benál, je to v čudu.. ještě 208 dní říká počítadlo.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: po prosinec 13, 2010 3:17 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
80 km po dálnici? Vždyť to je nádhera Very Happy
Já se třeba se vzdálenějšími kamarády (vzdálenost 150 km a víc) setkávám někde na půl cesty, třeba v Praze nebo Brně, udělám si prostě celodenní výlet. Jasně, vidíme se třeba jednou za rok nebo za dva, ale i to je moc fajn a ty hodiny, co spolu strávíme třeba v čajovně osobním plnohodnotným rozhovorem jsou prostě nenahraditelné, to se s komunikací po ICQ nebo po jabberu nedá srovnávat Wink


Jo…nádhera. Ještě na to mít.Wink To je takový drobný problém. Když by byly, nebyl by důvod nevídat se.
Tak to většinou bývá. Reálný kontakt je prostě daleko lepší.
Proto si hledám přátele pouze po Brně, tady mi platí šalinkarta a můžu si jezdit kam chci a kdy chci. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: po prosinec 13, 2010 3:20 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
muhehe 80-100 km po dálnici? každý týden no problemo..

akorát jak zdražili benál, je to v čudu.. ještě 208 dní říká počítadlo.. Laughing


Tak to jsem na tom opravdu hůř, než jsem si myslel. Jsem rád, když mi zbydou 200, který můžu využít, jak chci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po prosinec 13, 2010 6:45 pm    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
Hanča napsal:
muhehe 80-100 km po dálnici? každý týden no problemo..

akorát jak zdražili benál, je to v čudu.. ještě 208 dní říká počítadlo.. Laughing


Tak to jsem na tom opravdu hůř, než jsem si myslel. Jsem rád, když mi zbydou 200, který můžu využít, jak chci.


je to už docela OT.. kdyby muž nebyl výborný student a neměl peníze z fakulty, tak jsme na tom docela blbě.. já mám pouze 2 tácky měsíčně.. velká finanční injekce je i od tchánovců.. já od rodičů peníze nemám..

před autem jezdil muž vlakem + busem... a taky to šlo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: po prosinec 13, 2010 7:26 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
Dalarius et Laixi napsal:
Hanča napsal:
muhehe 80-100 km po dálnici? každý týden no problemo..

akorát jak zdražili benál, je to v čudu.. ještě 208 dní říká počítadlo.. Laughing


Tak to jsem na tom opravdu hůř, než jsem si myslel. Jsem rád, když mi zbydou 200, který můžu využít, jak chci.


je to už docela OT.. kdyby muž nebyl výborný student a neměl peníze z fakulty, tak jsme na tom docela blbě.. já mám pouze 2 tácky měsíčně.. velká finanční injekce je i od tchánovců.. já od rodičů peníze nemám..

před autem jezdil muž vlakem + busem... a taky to šlo..


Je to OT, no… Tak klidně vzkaz, jestli chceš. Smile
No, nechci ze sebe dělat chudáka, ale asi na tom jsi líp. Já většinu peněz utratím za jídlo. A když se s někým náhodou sektám, tak je to čajovna, a to už se taky začíná projevovat. No dobře, přiznám se, měl bych asi trochu víc, kdybych jistou část prostředků nedával na telefon (nutno podotknout, že dřív jsem tuhle část neměl). Ale tady se není čemu divit, ten šmejd, do mám, mě neskutečně omezuje, je to starý, a nic to neumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po prosinec 13, 2010 9:33 pm    Předmět: Citovat

Když už se tu tak offtopikuje, tak si taky offtopiknu.

2000 jen tak? Ze kterých se nemusí platit jídlo ani ubytování? Nemálo mých kolegů by to taky bralo...
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: po prosinec 13, 2010 9:45 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Když už se tu tak offtopikuje, tak si taky offtopiknu.

2000 jen tak? Ze kterých se nemusí platit jídlo ani ubytování? Nemálo mých kolegů by to taky bralo...


Já osobně taky. Za ty 2000 si musím platit jídlo na 4 týdny, což jsou v podstatě celý 2000. Very Happy
Ne, kecám, od našich dostávám víc, protože takhle by se to nedalo zvládnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: po prosinec 13, 2010 9:48 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Když už se tu tak offtopikuje, tak si taky offtopiknu.

2000 jen tak? Ze kterých se nemusí platit jídlo ani ubytování? Nemálo mých kolegů by to taky bralo...


Fíha mít 2000 jen tak aby mi zbylo na útratu tak bych si výskala... dost často se mi stává, že už 10 dní před příchodem peněz mám sotva stovku (a to opravdu neutrácím)... Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.