Ruská medicína - přírodní kosmetika
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b99a2ebf6954f3a293faf7357b3e7e26Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlaskomilka
8-20
8-20


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2012 12:56 pm    Předmět: Citovat

Tak tyhle šampony můžu jenom doporučit. Měla jsem už 3 a všechny byly skvělé a dělaly to co měly. Jeden medový spolu s propolisem pak jsem měla na objem a ten byl taky super asi nejlepší, a teď používám na vypadávání vlasů je hustší a měla jsem ho zatím jen třikrát ale i tak se mi zdá že mi vlasy míň padají a příjdou mi o hodně hustší.. celkově všechny tři šampony dělaly vlasy objemnější lesklejší. Ikdyž po tom šamponu na hustotu jsou vlasy trochu sušší ale nemyslím si že by je to vysušovalo nějak do hloubky. Je tam lopuchový výluh. U všech těch šamponů co jsem si koupila u nás ve městě v jednom obchodě se zdravou výživou byl i český překlad takže zhruba vím co tam je. Stojí 185 korun a jsou fakt super. Myslím, že tam není ani stopa po chemii a navíc já mám Rusko ráda a věřím těm výrobkům Smile Příjdou mi že nejsou ještě tak zkažené, ale opravdu tam dávají důraz na přírodní složky, které jsou prospěšné pro vlasy a nezatěžují je.Pokud je nemáte obchod ve městě, kde by jste je našli i tak doporučuju, aby jste si je koupili třeba přes internet, protože za to stojí. Občas je dobré je prostřídat s nějakým jiným, ale to je dobré asi u každého šamponu .. takže pro mě jsou tyhle šampony jedny z nej ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peace.newyork
8-20
8-20


Založen: 12.8.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2012 6:17 am    Předmět: Citovat

Tak já mám nejradši - speciální proti vypadávání a lámavosti vlasů (vlasy jsou po něm krásně lesklé a pevné na omak), po medovém jsem měla bohužel lupy, ale ta vůně... Very Happy a momentálně se chystám na zpevnění a růst vlasů tak jsem zvědavá, bohužel si ho budu muset objednat a zaplatit hříšné poštovné, protože tento v prodejně nikdy nemají Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DonnaDarkness
81-160
81-160


Založen: 7.8.2012
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2012 5:10 pm    Předmět: Citovat

http://bylinka.cz/shop/agafea-sampon-17-sibirskych-bylin-husty-na-zpevneni-a-rust-vlasu-350ml.html
http://bylinka.cz/shop/sampon-babicciny-recepty-sibirska-borovice.html
http://bylinka.cz/shop/sampon-babicciny-recepty-brezovy-dehet.html

máte niektorý vyskúšaný ? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
efcaa
21-40
21-40


Založen: 1.1.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2012 7:37 pm    Předmět: Citovat

prvy mam, pouzivam ho zatial kratko, ale zlozenie sa mi velmi pozdavalo Smile Vyhovuje mi zatial, takze uvdime co dalej:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2012 8:05 am    Předmět: Citovat

Nedávno jsem objevila v jedné prodejně tento šampon
http://bylinka.cz/shop/agafea-medovy-sampon-s-vcelim-voskem-a-mydlici-pro-objem-a-lesk.html

má někdo zkušenost? a co říkáte na složení?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cihlomorka
41-80
41-80


Založen: 17.10.2012
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 7:25 pm    Předmět: Citovat

Vlasové to tedy zrovna není... ale musím tu mohutně pochválit šípkový sirup na podporu imunity Cholosas. Smile když pominu, že za celý podzim a zimu jsem vůbec nebyla nemocná a přitom se na mne hrnuly nebývalé stresy.. má úžasnou sladkokyselou chuť, která si mne získala na zbytek života a následkem které dochází k permanentním krádežím v naší spižírně. Very Happy amen. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 4:24 pm    Předmět: Citovat

kondicionér 17 bylín teraz mám a môžem len pochváliť, robí krásne nadýchané (a pritom jemné) a lesklé vlasy. a zdá sa mi, že mi na nich trochu aj vydržia jemné vlnky z copu. mamina s farbenými vlasmi si ho tiež chváli, máme riadne hrivy po ňom Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlaskomilka
8-20
8-20


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 8:57 pm    Předmět: Drožďová maska Citovat

Tak další věc kterou můžu jenom vynachválit je drožďová maska. Vlasy dělá nadýchanější a objemnější! a strašně krásně se lesknou jo a to se ještě nezmiňuju o překvapivě krásné a příjemné vůni, pomalu bych ani nevěřila, že tam to droždí je, a taky vlasy po ní nejsou na druhý den mastné jako po ostatních maskách se silikony, zní to pomalu jako sen Very Happy ale je to tak .. a navíc zase jenom ta příroda. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DonnaDarkness
81-160
81-160


Založen: 7.8.2012
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: so duben 27, 2013 6:36 pm    Předmět: Citovat

ja môžem tiež pochváliť tú masku s droždím Agáta - Prírodná bylinná maska na vlasy s pivovarským droždím a cedrovým olejom a aj Agáta - Prírodná bylinná maska na vlasy s lopúchom na oslabené vlasy

vlasy sú po nich parádne vyživené a krásne voňajú Smile odporúčam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 7:02 am    Předmět: Kosmetika Agafea - babička Agáta Citovat

Máte někdo zkušenost s touto kosmetikou? Na různých stránkách jsem ji našla jako přírodní, dokonce i nesoucí certifikaci ekologické kosmetiky, ale ve složení některých produktů této řady je konzervant KATON CG, kt. můžu způsobovat alergické reakce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.