Ruská medicína - přírodní kosmetika
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=387fde068631949018ddb8896f5fd289Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikyy33
21-40
21-40


Založen: 11.3.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2015 6:11 pm    Předmět: Citovat

Mala som masku Agáta - prírodná bylinná maska na vlasy s pivovarským droždím a cédrovým olejom, Agáta - hustý balzám na spevnenie a rast vlasov a oboje katastrofa . Veľmi mi to zjemnilo moje už dosť jemné vlasy , mierne vyrovnalo a boli veľmi suché, rozlietané . Pár produktov ma ešte láka, ale obávam sa , že mi tiež nebudú vyhovovať .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2015 5:00 pm    Předmět: Citovat

Presne ten balzamik mam, a je to ten naj kondiš na svete Smile tiež mám jemné vlasy ale nerobí ich este jemnejšie, práve naopak, chráni ich Smile je mi ľúto že tebe nerobí dobre Sad mne šampon Agáta sadol veľmi dobre a ten balzám tiež, rozmýšľam nad kúpou ešte jedného šampónu z tej značky (nieže by som nemala okrem Agáty ešte Himalayu a Naturu sibericu Razz a už teraz to nestíham striedať ) ale túto značku som si zamilovala lebo je prírodná a neobsahuje nebezpečné látky...inak pri prehliadani stranok zore. sk som objavila toto(prečo prečo prečo vždy musím niečo objaviť ????? Rolling Eyes ) http://zore.sk/shop/po-kamchatka-sampon-na-posilnenie-vlasovych-korienkov-s-brezovou-stavou-.html poznáte alebo mali ste niektorá? Smile


ešte ma tak napadlo: nepoužívala si ten balzám do celých dlžok? ja som to par krat urobila, naniesla do dlžok plus myslím aj na kožu (kedže ma teda podporovať rast vlasov, tak som si povedala, že zrejme aby plnil túto funkciu má ísť ku korienkom) a tiež som mala vtedy ultrajemné vlasy z toho a take splihlé....odvtedy ho dávam len na končeky a dobre je Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikyy33
21-40
21-40


Založen: 11.3.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2015 6:34 pm    Předmět: Citovat

Ja som ten balzám dávala zhruba od polovice dĺžky vlasov, nikdy nie až ku korienkom . Keď som čítala toľko pozitívnych ohlasov na tú ruskú kozmetiku tak mi až bolo ľúto, že mne to vôbec nevyhovuje Very Happy Ale zas v tom čase som používala na vlasy iba čisto prírodnú kozmetiku + každé 3-4 týždne hennu takže aj to mi mohlo pokaziť vlasy...žiadny extrém nie je dobrý Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2015 9:39 am    Předmět: Citovat

Tak jsem od tchyně dostala k narozeninám šampon babičky Agáty. Má nějakých 17 sibiřských bylinek a jmenuje se nějak "Hustý" nebo tak nějak Very Happy Ale je výtečný, krom toho, že úchvatně voní, muž mi půlku nákupu v Kauflandu vlasy hladil a chválil (až jsem zírala, běžně řekne jenom "jo, pěkné to máš"). A v kombinaci s Hair Boosterem od Natures Bounty mi přestaly vlasy padat v takové obrovské míře. Už dlouho jsem s vlasama nebyla tak spokojená jako teď Smile Po šamponu jsou nádherně lesklé, trochu pevnější a to jsem nepoužila ani žádný kondicionér a krásně se rozčesávaly. Jsem fakt nadšená Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2015 10:08 am    Předmět: Citovat

Koukal jsem na složení a opravdu jsem koukal Shocked - lopuchový olej je v tom šamponu vážně olej ze semen lopuchu (a ne, jak jsme někde nedávno řešili, výluh lopuchu v sójovém oleji).

Jinak tady někde byl seznam sulfátů v pořadí dle jejich dráždivosti (nebo jak to bylo nazvané). Nevíte kde?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2015 10:25 am    Předmět: Citovat

Já jsem taky koukala, naštěstí mám těžce přírodně zaměřenou tchýni, takže vím, že ona vždycky koupí nějakou kvalitu Laughing

Bohužel porovnání sulfátů jsem hledala a nenašla. Vím, že některé škodí víc a některé míň, ale já jsem ohledně sulfátů tolerantní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2015 11:54 am    Předmět: Citovat

O porovnávání škodlivosti sulfátů a o dalších chem. látkách v kosmetice se debatuje tu: Nebezpečné látky v šamponech - SLS apod. (Odkaz přímo na laický žebříček, které SLS jsou agresivnější a které míň...) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2015 3:56 pm    Předmět: Citovat

Díky.
Nějak jsem si ten seznam pamatoval rozsáhlejší. Ten ,,Magnesium Laureth Sulfate" tam není. Tak nic. (Ale věřil bych, že bude šetrnější než ostatní, protože jinak ten šampon vypadá opravdu kvalitně.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2015 8:56 pm    Předmět: Citovat

I když on ten seznam taky není úplně samospásnej, to, že je nějaký pěnidlo všeobecně dráždivější než jiný, neznamená, že bude dráždit zrovna vás. Já to třeba mám tak, že fakt echt drsňácký SLS (a ani SLES) mi problémy nikdy nedělaly, zato jsem parádně sněžila po některých šetrnějších alternativách (který jsem si právě kupovala kvůli tomu, že nebudu na pokožku hlavy a vlasy zlá a dám jim něco míň dráždivýho než SLS). Wink

Ale jinak se přidávám s chválou babičky Agáty zatím všechny šampony a kondiše/balzámy, co jsem od ní měla, byly fajn. Akorát samozřejmě jako na potvoru ve chvíli, kdy mi něco začalo vyhovovat, museli je v blízký ruský prodejně přestat brát, grr. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2015 3:33 pm    Předmět: Citovat

Titanio, kdybys hodně chtěla, můžu ti nějaký koupit u nás a poslat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.