Ruská medicína - přírodní kosmetika
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=26502ea39bbefcfaaa9ecda8145794e0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2015 12:34 pm    Předmět: Citovat

Verushko - moc díky, jsi zlatá, ale taková krize to zase není. Já jsem jenom zmlsaná z toho, že to mívali v krámě, kterej mám z domova pět minut pomalý chůze. Když zvednu zadek a popojedu pár stanic metrem, tak ho taky v klídku seženu - ale holt na pohodlíčko si člověk zvykne a pak se mu po něm stejská... Wink (Navíc jsem s vlasopečovacíma přípravkama loni zaúkolovala Ježíška a chlapec se činil, takže mám až do dalších Vánoc vystaráno Cool ). Ale ještě jednou moc díky za nabídku, jsi moc hodná! Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2015 7:06 pm    Předmět: Citovat

Tak to pak jo Laughing Nemáš zač Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2017 9:29 pm    Předmět: Citovat

Když jsem teď kupovala šampon (mýdlo) na vlasy v jednom obchodě se zdravou výživou, tak si mě všimla jedna paní prodavačka a sama od sebe začala chválit ten ruský šampon, co je tam hrozně moc bylin (myslím "Agafea" se nějak jmenuje)-co jich mají hodně druhů a pokaždý je v tom fakt hodně bylin - že jí po tomto šamponu začaly hrozně rychle růst vlasy! že je, jednoduše, skvělej... A to jsem se na ten šampon ani já sama neptala. Ale překvapilo mě to s tím působením na růst vlasů - znělo to fakt přesvědčivě a tak se chci zeptat - zaznamenaly jste také s tímto šamponem pomoc s růstem vlasů?
Mě se ten šampon moc líbí - ten bohatý obsah bylin, ale pár složek mi tam vadí, tak jsem neměla odvahu ho zkusit - ale nevím, možná by stálo za to ho zkusit a vystřídat s šamponem, který mám teď (český Jemný bylinný šampon z Apotheky). Nějaký takový šampon bych doopravdy potřebovala. Třeba je tam taková převaha přírodních a bylinných složek že jakýkoliv potenciálně nebezpečný účinky těch "nutných" konzervantů a podobně neutralizuje? Prý jenom chvíli trvá, něž se rozpění - ale to by mi naopak vyhovovalo, bojuji s tím, že potřebuje jemnou pěnu...
Jak dál vám účinkoval tento šampon? No jestli je tam tolik bylin, tak se nedivím, že by tak hodně podporoval růst vlasů - vlastně by se to dalo čekat - jenom tuto zkušenost tady zatím nikdo nezaznamenal....
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2017 10:13 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já osobně mám šampony babičky Agáty (bábušky Agafey) velmi ráda, hlavně ten na jemné vlasy, na ten nedám dopustit. Jemu a gumičkám invisibobble přisuzuju to, že se vlasy po několika letech snažení konečně pustily do růstu Smile (klidně si prolistuj moji galerii). Už tak asi dva roky na téhle kosmetice "fičím", šampon na jemné vlasy a k tomu jalovcová maska na vlasy a jsem happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jozefka
8-20
8-20


Založen: 12.9.2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út leden 31, 2017 2:00 pm    Předmět: Citovat

verushka1992 napsal:
Ahoj, já osobně mám šampony babičky Agáty (bábušky Agafey) velmi ráda, hlavně ten na jemné vlasy, na ten nedám dopustit. Jemu a gumičkám invisibobble přisuzuju to, že se vlasy po několika letech snažení konečně pustily do růstu Smile (klidně si prolistuj moji galerii). Už tak asi dva roky na téhle kosmetice "fičím", šampon na jemné vlasy a k tomu jalovcová maska na vlasy a jsem happy.


Mohla bych se zeptat na jakém e-shopu to kupuješ? Nebo to kupuješ v kamenné prodejně? U nás v Českých Budějovicích to totiž věčně neni k sehnání Sad. Kdykoliv přijdu do obchodu, kde to mívaj, tak jsou v regále tak 4 šampony a tim to končí..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: út leden 31, 2017 5:42 pm    Předmět: Citovat

Jozefka napsal:
Mohla bych se zeptat na jakém e-shopu to kupuješ? Nebo to kupuješ v kamenné prodejně? U nás v Českých Budějovicích to totiž věčně neni k sehnání Sad. Kdykoliv přijdu do obchodu, kde to mívaj, tak jsou v regále tak 4 šampony a tim to končí..


Já mám právě výhodu, že to prodávají u nás ve městě a když jsem chtěla třeba konkrétní kondicionér, tak mi ho objednali.... kdybys chtěla, mohla bych ti to koupit a přeposlat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e.Fee
41-80
41-80


Založen: 16.9.2013
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 8:19 am    Předmět: Citovat

Jozefka napsal:
verushka1992 napsal:
Ahoj, já osobně mám šampony babičky Agáty (bábušky Agafey) velmi ráda, hlavně ten na jemné vlasy, na ten nedám dopustit. Jemu a gumičkám invisibobble přisuzuju to, že se vlasy po několika letech snažení konečně pustily do růstu Smile (klidně si prolistuj moji galerii). Už tak asi dva roky na téhle kosmetice "fičím", šampon na jemné vlasy a k tomu jalovcová maska na vlasy a jsem happy.


Mohla bych se zeptat na jakém e-shopu to kupuješ? Nebo to kupuješ v kamenné prodejně? U nás v Českých Budějovicích to totiž věčně neni k sehnání Sad. Kdykoliv přijdu do obchodu, kde to mívaj, tak jsou v regále tak 4 šampony a tim to končí..



Já se s dovolením vmísím do diskuze, jelikož na bábušce taky ujíždím Smile Jelikož v mém okolík není k dostání, objednávám si ji na bylinka.cz, mají tam veliký výběr od šampónů, masek a kondicionérů s bábrdlinou a posílají balíček rychle, což pro mě jako netrpělivého tvora je to velká výhoda:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jozefka
8-20
8-20


Založen: 12.9.2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 9:19 am    Předmět: Citovat

verushka1992 napsal:
Jozefka napsal:
Mohla bych se zeptat na jakém e-shopu to kupuješ? Nebo to kupuješ v kamenné prodejně? U nás v Českých Budějovicích to totiž věčně neni k sehnání Sad. Kdykoliv přijdu do obchodu, kde to mívaj, tak jsou v regále tak 4 šampony a tim to končí..


Já mám právě výhodu, že to prodávají u nás ve městě a když jsem chtěla třeba konkrétní kondicionér, tak mi ho objednali.... kdybys chtěla, mohla bych ti to koupit a přeposlat Smile


Jéé tak to si hodná Very Happy , zkusim se ale nejdřív taky zeptat, jestli by mi to neobjednali, to mě nějak nenapadlo Very Happy Very Happy . Ale když tam vidim ty ochotný báby, tak tomu moc nedávám Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jozefka
8-20
8-20


Založen: 12.9.2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 9:21 am    Předmět: Citovat

Já se s dovolením vmísím do diskuze, jelikož na bábušce taky ujíždím Smile Jelikož v mém okolík není k dostání, objednávám si ji na bylinka.cz, mají tam veliký výběr od šampónů, masek a kondicionérů s bábrdlinou a posílají balíček rychle, což pro mě jako netrpělivého tvora je to velká výhoda:)[/quote]

Tak na bylinka.cz jsem taky koukala, ale nemaj tam i ty vlasový vody, nebo jsem slepá? Very Happy. Kdysi jsem někde koukala že je maj,takže tu bych taky nějakou potřebovala..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e.Fee
41-80
41-80


Založen: 16.9.2013
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 10:10 am    Předmět: Citovat

Jozefka napsal:
Já se s dovolením vmísím do diskuze, jelikož na bábušce taky ujíždím Smile Jelikož v mém okolík není k dostání, objednávám si ji na bylinka.cz, mají tam veliký výběr od šampónů, masek a kondicionérů s bábrdlinou a posílají balíček rychle, což pro mě jako netrpělivého tvora je to velká výhoda:)


Tak na bylinka.cz jsem taky koukala, ale nemaj tam i ty vlasový vody, nebo jsem slepá? Very Happy. Kdysi jsem někde koukala že je maj,takže tu bych taky nějakou potřebovala..[/quote]

Tak teď se přiznám, že ani vůbec nevím, že nějaké vlasové vody od babičky existují. Já mám zkušenost s maskou, kondicionérem, šamponem, ale o vodě skutečně nevím Embarassed Tak jsem si to hodila do googlu a vyjelo mi toto https://www.exherbis.cz/Vlasova-pece-c17_116_4.htm

Mají tam tedy dost širokou nabídku a jsou i o fous levnější, kam se na to hrabe bylinka Smile Akorát prý tento týden dělají na inventůře. Vlasová voda, tím jsi myslela, jak to tam mají v těch ampulkách?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.