Nepoddajné vlasy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7f13cc1f61c27facaea80bd3c880961cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bubus
0-7
0-7


Založen: 11.12.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 9:07 pm    Předmět: Nepoddajné vlasy Citovat

Zdravím, jsem majitel hrozných vlasů, proto sem píšu, snad se dočkám rady která mi pomůže.

Prvně k vlasům, mám šíleně husté a tvrdé vlasy, tím myslím opravdu hodně, které se mi vlní a trčí na koncích směrem nahoru + afro. To tady asi ještě nebylo Smile Vlasy už mají celkem slušnou délku, jenže když je umyju tak mi naskočí tohle husté, tvrdé trčící afro a je po vlasech. Píšu asi zmateně, snad se v tom vyznáte. Prostě potřebuju poradit jak na ně, používám jen normální šampon.

Co dělat proti tomu afru ? proti těm vlnám a trčení, prostě potřebuju poradit jak se o ně starat abych toto eliminoval, nepotřebuju rovné vlasy jak prkno to se mi ani nelíbí, ale zas nechci tu hrůzu. Co mám pořídit za přípravky ? Nebo to mám úplně ostříhat, když to mám v genech ? Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 10:24 pm    Předmět: Citovat

kondicioner, masky, bezoplachova starostilivos....vela otho najdes vo vlaknach o kuceravych alebo vlnitych vlasoch
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bubus
0-7
0-7


Založen: 11.12.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 12:04 pm    Předmět: Citovat

No jasný, něco jsem přečetl + něco o růstu, protože už mi to roste celkem dlouho a výsledek nic moc, takže naberu nějaký doplňky.

Mě jde hlavně o to abych ty vlasy neměl tak tvrdý, aby změkly a aby mi to nedělalo afro helmu. Já už si normálně nalil sprchový olej do šamponu abych to trochu změkl, a taky jsem se dozvěděl, že špatně suším, ale budu rád za vaše další rady Wink

Edit: jo a teď jsem se dočetl, že vlasy hodně zjemnuje Panthenol což by byla moje spása Very Happy ale v jaké formě ? Baby kudla nespěte a raďte Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 1:03 pm    Předmět: Citovat

bubus napsal:

Edit: jo a teď jsem se dočetl, že vlasy hodně zjemnuje Panthenol což by byla moje spása Very Happy ale v jaké formě ? Baby kudla nespěte a raďte Very Happy


Very Happy
Hodně zjemňuje panthenol ve spreji (prodává se v lékárně) Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bubus
0-7
0-7


Založen: 11.12.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 1:07 pm    Předmět: Citovat

Jadesss napsal:
bubus napsal:

Edit: jo a teď jsem se dočetl, že vlasy hodně zjemnuje Panthenol což by byla moje spása Very Happy ale v jaké formě ? Baby kudla nespěte a raďte Very Happy


Very Happy
Hodně zjemňuje panthenol ve spreji (prodává se v lékárně) Wink


Dík, to jsem potřeboval vědet Wink

Rozhodl jsem se investovat do vlasů nějakou tu částku a když tudy cesta nepovede tak to shodím dolů, což by mě ale hrozně hlodalo Sad krátký má každej a je to nuda.

Mohla bys popř. nějaký ten sprej doporučit ? Odkazem ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 1:53 pm    Předmět: Citovat

bubus napsal:

Dík, to jsem potřeboval vědet Wink

Rozhodl jsem se investovat do vlasů nějakou tu částku a když tudy cesta nepovede tak to shodím dolů, což by mě ale hrozně hlodalo Sad krátký má každej a je to nuda.

Mohla bys popř. nějaký ten sprej doporučit ? Odkazem ?


Já mám doma tenhle:
http://lekarna.ppzdravi.cz/leky-volne-prodejne-vlasy-kuze-nehty/panthenol-sprej-130g.htm
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mortyška
41-80
41-80


Založen: 1.6.2014
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2014 3:26 pm    Předmět: Citovat

mne ten pantenol nepomaha.. obcas saliem z mojich vlasov, pripadam si ako z inej planety Very Happy lebo kazdy ma opacny problem - jemne vlasy... ale ja ich vyslovene ako drot, a tym, ze ich farbim je to este horsi drot, rozhodla som sa ich zatial prestat farbit, co uz, vysnivanu farbu nikdy nedosiahnem asi aj tak, ale rada by som vedela ci nieco existuje na zjemnenie /olejceky, kokosak a podobne mi nepomahaju/ nikde som nic nenasla myslim na internete, pytam sa preto tu, ci niekto s tym nema skusenosti Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.