Domácky udělaný šampon
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=64ae7978e0ec0b29bbe43b4cd8b7a94cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rudenko
21-40
21-40


Založen: 26.11.2010
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 6:49 pm    Předmět: Citovat

plavunik - no nevím mám čímdáltím větší chuť si vlasy ostříhat ... jsou zničené, suché, použila sem hennu ale nechytla a ani kvalita s enezlepšila Sad ... no já bych řekla že já už snad taky Laughing Laughing ... už sem vyléčená z chemických barev... Smile ... navíc bond mi vůbec nesluší ale zase nešlo na nich moc vidět to, že se mastí a nepřitahujou teplo... Sad ... nevím jestli mám brát estetičnost nebo praktičnost no ... no to máme ten samý problém :-\ ... dobře tak já ho skusím díky Smile a s tím šampónem nevím... já sem ho ani neviděla ještě ... a s výrobkama z Baley nemám moc dobré zkušenosti :-\ ... vlasy mi ztěžkly zmastily se ještě víc a naprosto nerozčesatelná dred Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 7:04 pm    Předmět: Citovat

Tak henna je beh na dlhú trať pokiaľ má regenerovať Smile A je jasné, že každému sedí niečo iné, ja som skôr na šampony ľahšieho zloženia ako žihľavový, Alverde a tak. Nechcem nejako nabádať, ale ja som si zvolila strednú cestu. Ostrihala som to najnutnejšie (asi polovica zničených vlasov) a to ostatné idem dávať postupne dole. Nebolo to moc esteticky ani pocitovo príjemné, ale rýchlo mi rastú vlasy a za 4 mesiace som to mala s5 Wink

Ale už sme asi dosť od témy Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rudenko
21-40
21-40


Založen: 26.11.2010
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 7:10 pm    Předmět: Citovat

plavunik- no já ji měla snad 10x na hlavně a fakt nevím co si mám myslet Smile ... no to sme na tom stejně já nepoužívám ty krémové z reklam Very Happy ... radši Very Happy ... alverde mají dobré šampony měla jsem jeden už nevím jaký Very Happy ale vím že mi vyhovoval. No já to taky pomalu stříhám ale odrost mám teprve 2 cm :-\ ... tobě asi rostou rychle vlasy že ? Shocked ... mi rostou asi tak 1 cm za měsíc...
TO přece nevadí Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 7:13 pm    Předmět: Citovat

a jaké dětské mýdlo používáš? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rudenko
21-40
21-40


Založen: 26.11.2010
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 7:16 pm    Předmět: Citovat

wensdy - No pokaždé jiný ale teď tu mám Camilku nebo jak to tam psali Very Happy je tam ostropestřec takže regeneruje Smile ... ale podle názvu jak sem to kupovala sem myslela že tam bude heřmánek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 7:17 pm    Předmět: Citovat

rudenko napsal:
plavunik- no já ji měla snad 10x na hlavně a fakt nevím co si mám myslet Smile ... no to sme na tom stejně já nepoužívám ty krémové z reklam Very Happy ... radši Very Happy ... alverde mají dobré šampony měla jsem jeden už nevím jaký Very Happy ale vím že mi vyhovoval. No já to taky pomalu stříhám ale odrost mám teprve 2 cm :-\ ... tobě asi rostou rychle vlasy že ? Shocked ... mi rostou asi tak 1 cm za měsíc...
TO přece nevadí Very Happy Very Happy


Mne ostáva zostrihnúť ešte asi 7 cm a mám už všetko svoje. No v zime je to asi 1- 1,5cm. V lete sa to vyšplhá na 3cm mesačne Embarassed

Tak želám veľa štastia, nechať si odrastať vlasy chce fakt odvahu a veľa sebazaprenia, viem o čom hovorím (žiaľ Laughing ) Wink

A nerobia sa ti z mydla lupiny? Mne to raz bolo doporučené na mastné vlasy, konkrétne mydlo s včelím propolisom, že by to malo upraviť mastenie, ale akosi tomu neverím Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rudenko
21-40
21-40


Založen: 26.11.2010
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 7:23 pm    Předmět: Citovat

plavunik - cože tak moooc ? Shocked jak to děláš ? nebo to samo ? Shocked fakt koukám Laughing ... to sem ještě neslyšela. No to chce a nechci být zase krátkovlasá i když mám sem tam chuť to ze sebe strhat Very Happy.
No já si myslím, že to dětské by ti lupy dělat nemělo. Mě se nedělají nikdy. Takže nevím. Ale dětské je právě šetrné a nijak nedráždí a nevsušuje.
No podle mě obyčejné mýdlo ať už je v něm cokoli prostě lupy dělat bude Smile ... kromě toho dětsského si myslím .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 7:27 pm    Předmět: Citovat

rudenko napsal:
plavunik - cože tak moooc ? Shocked jak to děláš ? nebo to samo ? Shocked fakt koukám Laughing ... to sem ještě neslyšela. No to chce a nechci být zase krátkovlasá i když mám sem tam chuť to ze sebe strhat Very Happy.
No já si myslím, že to dětské by ti lupy dělat nemělo. Mě se nedělají nikdy. Takže nevím. Ale dětské je právě šetrné a nijak nedráždí a nevsušuje.
No podle mě obyčejné mýdlo ať už je v něm cokoli prostě lupy dělat bude Smile ... kromě toho dětsského si myslím .


No aj samo, aj som používala v lete žihľavový šampon a oplach z výluhu žihľavy a teraz v zime mám lopúchovú vodu. No byť tebou sa nejako moc neošklbávam,bola by to škoda, narozdiel odomňa, ja som nemala ani nemám ešte nejaké dlhé vlasy Smile

Premýšľala som, že by som dakedy skúsila aj prírodné, ručne vyrábané mydla, ale neviem, čo by to na hlave provedlo Shocked
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rudenko
21-40
21-40


Založen: 26.11.2010
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 7:36 pm    Předmět: Citovat

Plavunik- No jak sem četla, tak si někteří dávají na hlavu psí šampon nebo jar tak už to je jedno co si tam dáš Very Happy Very Happy Very Happy .... maximálně budeš mít lupy a vysušené vlasy a taky se domnívám že špatně půjdou rozčesat Smile ...
Jo o tom lopuchovém sem slyšela samou chválu uvažuju že si ho koupím ... no jo ale já si myslím že to bude spíš geneticky... protože to podporuje zdravý růst a vypadávání aspoň co jsem četla Smile ... každopádně ti závidím tvoji hustotu fakt...
No nevím škoda zničených vlasů ... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valerie
0-7
0-7


Založen: 5.1.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt leden 06, 2011 10:50 am    Předmět: Citovat

Ahoj.
Já jsem kdysi našla tyhle recepty šamponů na vlasy. Jsou docela dobrý. Já používám hlavně recept Primero B. Ale je to dost řídký, takže jsem si ho kapku upravila a dávám tam méně výluhu té mydlice lékařské. A jak jsem se tu dočetla,že někdo dává do šamponů dětské mýdlo,tak to chci vyzkoušet. Pak vám sem napíšu jak to dopadlo. Laughing V receptu septimo jsou kondicionéry, já zkoušela několikrát B, ale spíš proto, abych zjistila jaké mám vlasy. Snad to někomu pomůže. Very Happy
http://www.ulozto.cz/7272193/spanelske-recepty-doc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.