Domácky udělaný šampon
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a2ffa9a663062d94947bcbb2799fe398Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt leden 06, 2011 9:23 pm    Předmět: Citovat

k tým mydlám - ešte by som skúsila nejaké ajurvédske, čo si aj tu chvália na vlasy Visaka alebo Kekulu, alebo nejaké jemné prírodné.. neviem aké zloženie má bežné detské mydlo, ale predpokladám, že až tak ružové to nebude..
ozaj, zaujímalo by ma koľko toho mydla tam ide a aká je trvanlivosť šampónu? (aj keď dala by sa asi predĺžiť skladovaním v chlade a pridaním niečoho konzervačného - napr extrakt z grepových jadierok) - ale aspoň odhad
už kujem pikle, mám doma totiž nejaké mydlo z olivového oleja z Grécka a vyzerá veľmi jemne a príjemne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rudenko
21-40
21-40


Založen: 26.11.2010
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: čt leden 06, 2011 10:28 pm    Předmět: Citovat

Valerie - domaci sampony maji vyhodu a to tu ze vis co v nich je a muzes skouset ruzne druhy Smile a s tím detskym mydlem zpocatku no nevim Very Happy ... spatne jsem odhadla poprve konzistenci Very Happy... hned si to stahnu dekuji ti za tim Smile


Karmilla - No tak samozrejme jsou tami sulfaty mam takovy pocit ale silikony zadne a da se to prinejhorsim pouzit i jako sprchac. Poprve jak sem si delala ten sampon pouzila jsem jedno detske mydelko a litr toho vyluhu a udelalo se mi z toho obri gumove mydlo a ne sampon vazke konzistence Very Happy Very Happy ... takze sem to musela redit a michat. A trvanlivost to fakt nevím ja ho spotrebuju tak do dvou mesicu vetsinou. Zalezi kolik ho je ale neskladuju ho pouzivam ho skoro pri kazdym myti nebo ho smicham na ruce s nejakym jinym bez silikonu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sonasona
41-80
41-80


Založen: 2.2.2011
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: pá duben 26, 2013 10:34 am    Předmět: Citovat

Co hovorite na sampon urobeny zo sody bikarbony a octu? http://www.fourgreensteps.com/infozone/featured/features/a-green-and-healthy-beauty-secret-going-shampoo-free
_________________

http://sonaoclock.blogspot.sk/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá duben 26, 2013 11:07 am    Předmět: Citovat

Spousta odpovědí je zde: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?p=328917 Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.