Kosmetika BAREKOL
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c5d6041902eb7fb899365ec6a4fe371cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 8:48 pm    Předmět: Kosmetika BAREKOL Citovat

Mátě někdo zkušenosti s touto kosmetikou? (www.barekol.cz) Já jsem začala používat jejich výrobky a jsem úplně nadšená, začala se mi zlepšovat pleť, nedráždí, a co je taky důležité - za velmi příznivé ceny. Very Happy Máte některá nějaký z jejich krémů?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 12:41 am    Předmět: Citovat

ahoj, barekol používám už dost let, vždycky sem tam nějakej krémik dostanu nebo si koupím od sestřenky, taky mi přijdou dobré, v pubertě (resp. v době beďarů) jsem od nich měla nějakej řebříčkovej gel, byl dobrej, sklidňoval, teď mám VektorP (http://www.barekol.cz/vektor-p.php), taky dobrej, nijak zvlášť nemastí, ale nemám po něm pocit suchý pokožky (takový to otravný stahování. a co sem teď tak projela tu tránku, tak sem toho od nich měla už dost, i mamina to používá, je to dobrá značka, kvalitní bych řekla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 10:31 am    Předmět: Citovat

to mě zaujalo...můžu se zeptat kde to kupujete? v drogerkách nebo v lékárně?nebo na netu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 10:39 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
to mě zaujalo...můžu se zeptat kde to kupujete? v drogerkách nebo v lékárně?nebo na netu?


Já jsem si to začala kupovat u nás ve Zdravé výživě, většinou to mají právě v takových obchůdkách s přírodní kosmetikou, ale všimnula jsem si, že to měli i v lékárně. Některé krémy jsem však sehnala až na internetu na stránkách www.barekol.cz Zboží přišlo obratem. Mám od nich pleťové mléko, pleťovou vodu, meduňkový krém,violkový krém a krém do zimy. Vše je skvělé! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 1:42 pm    Předmět: Citovat

u nás je teda mají myslím i v jedné normální drogerce. chce to se poohlédnout Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 2:04 pm    Předmět: Citovat

A mě strááááášně láká ten violkový a meduňkový krém!Ale strášně moc a ani tím mlékem bych nepohrdla...Navíc pár krémů bych mohla nakoupit mámě pod stromeček třeba ten na ty vrásky, konečně mám nějaký tip co na vánoce =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 2:29 pm    Předmět: Citovat

Shocked To je nějaké levné, ne? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 2:33 pm    Předmět: Citovat

je, levné a kvalitní. a aw, nepřijde mi, že máš problematickou pleť, ale ve spojení s věkem zkus i ten řebříčkový gel, je fakt dobrej, místo masky, taky si ho koupím, až ho uvidím, zklidňuje a chladí a je lehký. a sem tam nějaký pupínek vždykcy vyleze (aspoň mně teda:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 2:41 pm    Předmět: Citovat

No nemám přímo akné ale takové ty drobné nenápadné nemizící póříky po obličeji a sem tam nějaké ty černé tečky...někdy je to přehlédnutelné jindy k zbláznění(jako třeba teď) Když se na mě člověk podívá z dálky tak v pohodě ale pohled z blízka se mě samotné nezamlouvá Laughing
Dík za tipy tiborMel Smile Wink


Naposledy upravil Awerin dne so listopad 03, 2007 3:16 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 4:04 pm    Předmět: Citovat

Ten meduňkový krém mám a doporučuji! Vůbec nevysušuje,nestahuje,zjemní pleť a když jsem na obličeji něco měla,tak to krásně zahojil. Na černé tečky jsem nenašla nic, co by mi pomohlo,bohužel Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.