Pamatuješ si ještě na krátké vlasy?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6135c5de6c0d83296a16a80d3d743cd3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GODIVO
0-7
0-7


Založen: 12.12.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 10:52 am    Předmět: Pamatuješ si ještě na krátké vlasy? Citovat

Zajímá mě, jestli si ještě pamatuješ na to, když jsi měla vlasy krátké? Když vidíš dnes fotku, kde máš vlasy krátké, tak co na to říkáš? Jestli tě tenkrát napadlo, že by si mohla mít vlasy extra dlouhé? Jestli si od začátku do toho šla s tím, že chceš extra dlouhé vlasy nebo to šlo samo? Co sis myslela, když si potkala holku, která měla hodně dlouhé vlasy a ty sama si měla krátké? Dokázala sis představit mít vlasy třeba do pasu nebo delší? Děkuji . Lukáš

Naposledy upravil GODIVO dne út srpen 27, 2013 10:29 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 10:58 am    Předmět: Citovat

jej zaujmava tema. ano mala som kratke vlasy, vtedy mi to pripadalo moderne Embarassed Rolling Eyes Laughing , ked som stretla dievca s dlhokanskymi krasnymi vlasmi, tak som sa nadchynala, ale zeby som nejak zavidela to ani nie...a ze raz budem mat dlhe vlasy som vtedy neriesila. tie prisli nejak sami, ked som sa vybodla na strihanie Laughing a je to ovela ovela lepsi pocit. vlasy su symbolom sexuality a pritazlivosti. teraz ked sa divam na tu fotku s kratkymi ,tak si myslim svoje Very Happy ael zas na druhej strane, bola som este dieta Smile
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 12:52 pm    Předmět: Citovat

Ano, pamatuju Smile Bylo mi patnáct a nosila jsem takový ten účes vepředu delší s pěšinkou, vzadu krátké a ježaté, jak to bylo v devadesátých letech moderní. Ještě teď se otřesu, když si na to vzpomenu Very Happy A to mi prosím maminka dodnes předhazuje, že mi to "tehdy s těma krátkejma" slušelo nejvíc Very Happy
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bakinom
81-160
81-160


Založen: 16.11.2010
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 12:57 pm    Předmět: Citovat

anoo.. a celkom zivo Smile este dnes rano ked som sa videla v zrkadle boli kratke.. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 1:01 pm    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Ano, pamatuju Smile Bylo mi patnáct a nosila jsem takový ten účes vepředu delší s pěšinkou, vzadu krátké a ježaté, jak to bylo v devadesátých letech moderní. Ještě teď se otřesu, když si na to vzpomenu Very Happy A to mi prosím maminka dodnes předhazuje, že mi to "tehdy s těma krátkejma" slušelo nejvíc Very Happy


Taky jsem to nosila... vepředu vlasy zhruba do délky pod uši, vzadu nagelovaný ježek. A paradoxně mi maminka říká, že takhle mi to slušelo nejvíc. Laughing A já, když si na to teď vzpomenu, tak mi připadá, že jsem vypadala jak babochlap.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 2:32 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Taky jsem to nosila... vepředu vlasy zhruba do délky pod uši, vzadu nagelovaný ježek. A paradoxně mi maminka říká, že takhle mi to slušelo nejvíc. Laughing A já, když si na to teď vzpomenu, tak mi připadá, že jsem vypadala jak babochlap.


heej já to taky tak nosila Very Happy Very Happy ale už nikdy více Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 3:21 pm    Předmět: Citovat

Ano, pamatuju - a moc dobře Laughing Jako malá jsem měla hodně jemňoučké vlasy a o dlouhých ani nebyla řeč, mamka prostě prohlásila, že mi to česat nebude a byla jsem podle hrnce... Ve druhé třídě jsem si vydupala delší mikádo. No a pak mě zase někdo ostříhal... Víte, jak to nosí Kateřnina Neumannová? Tak přesně tak, dokonce mi lidi říkali, že jí jsem podobná (a já to nesnášela, strašně, stejně jako běžky...) Laughing (to jsem byla ještě i blonďatá...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 4:49 pm    Předmět: Citovat

ano.. docela přesně.. pojí se to s nepěkným obdobím v životě... Rolling Eyes

ostříhat jsem se nechala na svatbu sestry v roce 2003.. chtěla jsem změnu... šíleně mi to neslušelo.. k tomu rovnátka a brýle.. nastupovala jsem na osmiletý gympl a nikdo se mnou přes vzhled nechtěl sedět.. já navíc buchta z vesnice..

no prostě blbé období..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 4:57 pm    Předmět: Re: Pamatuješ si ještě na krátké vlasy? Citovat

GODIVO napsal:
Zajímá mě, jestli si ještě pamatuješ na to, když jsi měla vlasy krátké? Když vidíš dnes fotku, kde máš vlasy krátké, tak co na to říkáš? Jestli tě tenkrát napadlo, že by si mohla mít vlasy extra dlouhé? Jestli si od začátku do toho šla s tím, že chceš extra dlouhé vlasy nebo to šlo samo? Co sis myslela, když si potkala holku, která měla hodně dlouhé vlasy a ty sama si měla krátké? Dokázala sis představit mít vlasy třeba do pasu nebo delší? Děkuji . Ivo
Tak postupně: Jasně že se pamatuju. Když vidím fotku s opravdu krátkýma (na "skoroježka"), tak je to nezvyk, je to přece jen delší doba, hodně dlouho jsem byla aspoň s tím mikádem, ale nijak mě to nepohoršuje. Ne, že bych mohla mít vlasy extra dlouhé, to mě tehdy fakt nenapadlo, bylo mi vtloukáno do hlavy, že jemné vlasy nemůžou být dlouhé, ostatně do extradlouhých mám ještě dost daleko a ani teď ještě zatím nevím, jestli bych opravdu extradlouhé chtěla, uvidíme. Jinak dlouhé vlasy jsem holkám záviděla, na chlapech se mi moc nelíbily, to dokážu ocenit až teď po registraci na DV. Vlasy do pasu si na sobě nedokážu představit ještě ani teď, ale je to můj další cíl (půjde-li to).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 5:07 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Jenne napsal:
Ano, pamatuju Smile Bylo mi patnáct a nosila jsem takový ten účes vepředu delší s pěšinkou, vzadu krátké a ježaté, jak to bylo v devadesátých letech moderní. Ještě teď se otřesu, když si na to vzpomenu Very Happy A to mi prosím maminka dodnes předhazuje, že mi to "tehdy s těma krátkejma" slušelo nejvíc Very Happy


Taky jsem to nosila... vepředu vlasy zhruba do délky pod uši, vzadu nagelovaný ježek. A paradoxně mi maminka říká, že takhle mi to slušelo nejvíc. Laughing A já, když si na to teď vzpomenu, tak mi připadá, že jsem vypadala jak babochlap.


Přidávám se do klubu. Tohle jsem měla na hlavě taky Laughing

K otázce. Ano, pamatuji si to. Byla sem s tím smířená. Holky co měly dlouhé mi byly putna. Měla jsem svých starostí dost a vůbec mě v té době nenapadlo, že bych si někdy svůj sen o dlouhých mohla splnit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.