Pamatuješ si ještě na krátké vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=54cbb57b5f687c8756a333c5a5346490Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lolitta
21-40
21-40


Založen: 27.5.2011
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 3:10 pm    Předmět: Avery Citovat

Avery ten popis ste presne vystihli.Ja som ako dieťa nemohla mať dlhé vlasy,lebo to otcovi vadilo,nevedel ma učesať do škôlky ....a že vraj mi sústavne padajú vlasy....Tak som bola nakrátko ....účes a lá Darina Rolincová za mala,volali to že šerý účes......neznášala som ho...vždy som si "prispala" vlasy a odstávalo to na všetky svetové strany,nevedela som sa učesať pre zmenu ja k svojej spokojnosti.Ked som mala krátke vlasy ,mala som pocit že mi to chýba že na hlave nič nemám........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 8:18 pm    Předmět: Citovat

To já si pamatuju Very Happy jako malá sem střídavě nosila mikádo a dlouhý vlasy - "můj" účes, co mi asi slušel nejvíc je mikádo a k tomu ofinka, často mám chuť se k tomu vrátit, ale pak je tu představa dlouhých vílích vlasů a zas si to rozmyslím. Ale dobře si pamatuju, jak jsem měla vlasy úplně na na krátko, tak 5 cm. To bylo strašně pohodlný, žádný kondicionér, ráno projet vlasy gelem a mít pekný rozježený účes... Naneštěstí se to líbilo jen mě Laughing
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 8:06 am    Předmět: Citovat

lethality, Lolitta > přesně, já jsem si to nesla jako takovou svoji nespravedlnost z dětství, ale koukám, že je nás víc Smile Taky si pamatuju, jak jsem si vždycky vodou a hřebenem narovnávala přeležené kudrny, co trčely do všech stran. A taky jsme chodily se sestřenkou na karnevaly a copak se dá jít za princeznu nebo za Indiána s krátkýma vlasama? Confused
Tak teď jsem ze sebe vysypala svoje dětská traumata Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 10:05 am    Předmět: Citovat

Avery napsal:
lethality, Lolitta > přesně, já jsem si to nesla jako takovou svoji nespravedlnost z dětství, ale koukám, že je nás víc Smile Taky si pamatuju, jak jsem si vždycky vodou a hřebenem narovnávala přeležené kudrny, co trčely do všech stran. A taky jsme chodily se sestřenkou na karnevaly a copak se dá jít za princeznu nebo za Indiána s krátkýma vlasama? Confused
Tak teď jsem ze sebe vysypala svoje dětská traumata Very Happy


taky sem si tak nějak myslela, že sem v tom byla sama Very Happy sdílet traumata z dětství, nemyslela sem, že kdy k tomu dojde. dnes se tomu sice směju, ale když to vezmu kriticky, tak ten stín jménem "nikdy nebudeš mít krásné dlouhé vlasy" ve mně je. prostě sem v tom byla vychovaná.

a o přeležených vlasech mi ani nemluvte, mám rovné nepoddajné žíně - jak se to přeleželo, tak sem mohla v koupelně trávit třeba hodinu a stejnak sem po zbytek dne chodila s anténama nebo s rohem/ama Evil or Very Mad
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 1:11 pm    Předmět: Citovat

Jojo, dneska už jsem dávno dospělák, jakés takés dlouhé vlasy mám, ale stejně ten pocit hořkosti tam někde v koutku duše zůstal Smile Ale ono to je asi u všech těch "ty nikdy nebudeš/nedokážeš atd.", ať se to týká vlasů nebo čehokoli jiného.
A to jsem celou základní a střední školu seděla s holkou, co měla pletený cop po zadek Cool Jednou se mi podařilo udělat si culík a přišla jsem tak do školy a tahle spolužačka se mi strašně smála, to byla potupa Laughing Ke konci střední se pak nechala ostříhat na kluka a je tak dodnes, takže aspoň maličká satisfakce, že jsem ji "přerostla".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 4:10 pm    Předmět: Citovat

Avery napsal:
....ale stejně ten pocit hořkosti tam někde v koutku duše zůstal.... Smile


myslím, že si to vystihla naprosto přesně! prostě rány z mládí si neseme s sebou celý život....

Avery napsal:
....Ke konci střední se pak nechala ostříhat na kluka a je tak dodnes, takže aspoň maličká satisfakce, že jsem ji "přerostla"....


ano, stejnou satisfakci cítím vůči své sestře (ta se s předpoklady pro dlouhé vlasy na rozdíl ode mě "narodila" - tedy podle rodičovstva), která šla taky kdysi na krátko, a mám teď delší vlasy než ona Razz
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicoolka*
41-80
41-80


Založen: 5.4.2013
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: čt srpen 29, 2013 1:45 pm    Předmět: Citovat

bohužel ano Crying or Very sad ...už nikdy to neudělám ! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: pá září 06, 2013 2:42 pm    Předmět: Citovat

aj ja si pamatám..ako maličké dievčatko som nosievala kratučké vlasy, ako chlapec, vtedy to nebolo až tak zlé, horšie začalo byť, keď mi naši asi ako 5 ročnej strihávali vlasy do učesu tzv: na pážatko, čo je polodlhý učes, kedy vlasy siahaju maximalne po uši(čiže to vyzeralo, že ma strihali podľa hrnca)...bolo to hrozne,a dosť ma to bolelo, že ostatne dievčence mali pekne princeznovské vlásky a ja takuto hrúzu...rodičom sa nechcelo ma česať, mamina mala vždy nešikovné ruky na uplne všetko, tak to riešíli týmto, vraveli tiež že mám "zlé" vlasy, čiže najlepšie bolo ostrihať ma...tie časy boli hrozné Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: pá září 06, 2013 4:01 pm    Předmět: Citovat

ojoj, aj ja mám ešte v živej pamäti ten hrniec, čo som nosila na hlave v škôlke Laughing keď ma chce muž naštvať, zlomyseľne mi strká pred oči jednu z mojich "úžasných" škôlkárskych fotografií Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: pá září 06, 2013 6:01 pm    Předmět: Citovat

Taky si to pamatuju, mám tu i pár takových fotek. Vypadalo to děsně. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.