Clinique
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e3335e8548694907463a40f21952bf22Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne prosinec 19, 2010 9:08 am    Předmět: Clinique Citovat

Holky co si myslíte o téhle kosmetice? My ji s přítelem máme moc rádi, ale čím dál častěji se setkávám s názorem, že je to driják a moc předražený v česku. Ikdyž vím, že v Americe je to za pár korun, ale nechce se mi věřit, že by to byl takový humus, na mě působí čístě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne prosinec 19, 2010 10:07 am    Předmět: Re: Clinique Citovat

Denynka napsal:
Holky co si myslíte o téhle kosmetice? My ji s přítelem máme moc rádi, ale čím dál častěji se setkávám s názorem, že je to driják a moc předražený v česku. Ikdyž vím, že v Americe je to za pár korun, ale nechce se mi věřit, že by to byl takový humus, na mě působí čístě


Známá ji používá, měla problematickou plet a docela jí tahle značka pomohla - ale dráhá tedy je nehorázně, to je fakt....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: po prosinec 20, 2010 3:45 pm    Předmět: Re: Clinique Citovat

ilona napsal:
Denynka napsal:
Holky co si myslíte o téhle kosmetice? My ji s přítelem máme moc rádi, ale čím dál častěji se setkávám s názorem, že je to driják a moc předražený v česku. Ikdyž vím, že v Americe je to za pár korun, ale nechce se mi věřit, že by to byl takový humus, na mě působí čístě


Známá ji používá, měla problematickou plet a docela jí tahle značka pomohla - ale dráhá tedy je nehorázně, to je fakt....


No zase tak drahá není, sisley, chanel, dior, biotherm a další jsou dražší, ale zase je to kvalitní....od té doby, co používám kvalitní věci mám daleko lepší pleť i kůži i rty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po prosinec 20, 2010 7:14 pm    Předmět: Citovat

Mamča od nich používá krémy už léta. Tedy ne pořád, jen když finance dovolí. Ale ty 3 kroky (mýdlo, toner, žluté mléko) používá stále. Já jsem vyzkoušela dost věcí z těch vzorkových taštiček a někdy máznu DDL (žluté mléko). Za ta léta jsem vyzkoušela jak pečující kosmetiku, tak dekorativku. Kdyby to v ČR nebylo s nehoráznou přirážkou až v řádech stovek procent, ráda bych používala i víc.
Je to sesterská značka Estee Lauder, hypoalergenní, neparfemovaná. Bohužel netuším, zda testují na zvířatech. Ale nedělám si iluze Confused
Jestli nám vláda od března zatne tipec s nákupy ze zahraničí přes net, tak asi s Clinique končím Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út prosinec 21, 2010 12:39 pm    Předmět: Citovat

Já mám teď od Clinigue tvářenku s takovou tou květinou a ta je překrásná, přirozená, no lepší jsem snad neměla, vypadá fakt profesionálně. A odličovač očí je taky dobrý, ikdyž nejlepší má vážně Chanel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út prosinec 21, 2010 3:17 pm    Předmět: Citovat

Měla jsem pár vzorečků, ale mám pocit, že zrovna u kosmetiky neplatí vyšší cena- lepší kvalita. Náš Barekol za pár korun na mě měl daleko lepší účinek. Stejný pocit jsem měla i u Avene- po mnohem levnějších krémech jsem měla daleko lepší pleť( třeba po dětské řadě od Hipp, nebo Altermed).
Tvářenku mám nyní od Gabriela Salvette a nemůžu napsat jedinou stížnost.
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: út prosinec 21, 2010 6:24 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:

Jestli nám vláda od března zatne tipec s nákupy ze zahraničí přes net, tak asi s Clinique končím Evil or Very Mad



...co co? nic nevim, politiku nesleduju, co chtějí zas provést za lumpárnu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 8:22 pm    Předmět: Re: Clinique Citovat

Denynka napsal:
ilona napsal:

Známá ji používá, měla problematickou plet a docela jí tahle značka pomohla - ale dráhá tedy je nehorázně, to je fakt....

No zase tak drahá není, sisley, chanel, dior, biotherm a další jsou dražší, ale zase je to kvalitní....od té doby, co používám kvalitní věci mám daleko lepší pleť i kůži i rty.

Mrkla jsem na ceny - pletová voda za 500kč, krém kolem tisícovky - bohužel - nic pro mou peněženku Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 9:25 pm    Předmět: Re: Clinique Citovat

ilona napsal:
Denynka napsal:
ilona napsal:

Známá ji používá, měla problematickou plet a docela jí tahle značka pomohla - ale dráhá tedy je nehorázně, to je fakt....

No zase tak drahá není, sisley, chanel, dior, biotherm a další jsou dražší, ale zase je to kvalitní....od té doby, co používám kvalitní věci mám daleko lepší pleť i kůži i rty.

Mrkla jsem na ceny - pletová voda za 500kč, krém kolem tisícovky - bohužel - nic pro mou peněženku Sad

Ilonko, mě to vozí známej z Ameriky, ale na aukru se to dá sehnat dost levně....v Americe je to totiž za pár korun, takže aukro je plné. Vyzkoušela jsem tuhé mýdlo na obličej, což byla novinka, většinou mám gely nebo pěny...a bylo super...krásně zabalené hygienicky a ve spešl kalíšku a pleť po něm rozjasněná...taky jsem zkoušela žlutý hydratační fluid a ten je taky super...přítel používá celou řadu anti-blemish pro problematickou pleť a je taky spokojený....jejich tvářenka je nádherná a rtěnka hydratační, vcelku mastná, vydrží celý den, takže pro mě je to jednička Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 9:30 pm    Předmět: Re: Clinique Citovat

Denynka napsal:

Ilonko, mě to vozí známej z Ameriky, ale na aukru se to dá sehnat dost levně....v Americe je to totiž za pár korun, takže aukro je plné. Vyzkoušela jsem tuhé mýdlo na obličej, což byla novinka, většinou mám gely nebo pěny...a bylo super...krásně zabalené hygienicky a ve spešl kalíšku a pleť po něm rozjasněná...taky jsem zkoušela žlutý hydratační fluid a ten je taky super...přítel používá celou řadu anti-blemish pro problematickou pleť a je taky spokojený....jejich tvářenka je nádherná a rtěnka hydratační, vcelku mastná, vydrží celý den, takže pro mě je to jednička Smile

Vidíš, tak to mě nenapadlo-zapátrat na aukru. Díky za tip.
Smutný je, že v zahraničí stojí ( jak píšeš) pár korun a u nás jsou nasazené takové ceny. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.