Dlouhé vlásky a taneční soutěže
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=342fe7feb8d20a04bd56cf0a93b08a19Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zuzu_vlocka
41-80
41-80


Založen: 4.9.2010
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 10:23 am    Předmět: Dlouhé vlásky a taneční soutěže Citovat

Ahojík,
prosím vás všechny, od Nového roku začnu tancovat závodně standard i latinu (z čehož mám neskutečnou radost, protože jsem tancovat a trénovat vždycky chtěla), ale součástí sportovního tance jsou i soutěže, na které se člověk speciálně češe a vytváří soutěžní účesy. Takový zárdhel je v tom, že na vytvoření pěkného účesu je potřeba hodně laku + nějaké tužidlo, co vláskům prostě nesvědčí a já bych chtěla mít vlásky dlouhé a zdravé. Existují nějaké laky na přírodní bázi, které vlásky tolik neničí, nesmrdí ? Máte nějaké tipy, jak vlásky jinak ušetřit ? Budu dělat spíš jednodušší účesy, abych si ty vlásky tolik neničila, ale člověk během některých tanců dost škube hlavou (tango, ...) a ten účes musí něco málo vydržet, aby se moc nerozpadnul.
Za každý tip moc moc děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Myskha
161-320
161-320


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 1:18 pm    Předmět: Citovat

Já jsem většinou používala cukrovou vodu nebo pivo... Obojí je celkem přírodní a drží to jako čert Smile (Já sice nejsem zastáncem přírodní kosmetiky, ale lak na vlasy je pro moje vlasy hotová katastrofa Smile ) Ale čemu se asi nevyhneš jsou laky se třpytkami do vlasů popř. spreje, které dodají vlasům lesk a stříkají se až na hotový účes... A to bylo pro moje vlasy největší zlo... Přeju ti hodně úspěchů a ať to vlasům moc neublíží Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bakinom
81-160
81-160


Založen: 16.11.2010
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 1:22 pm    Předmět: Citovat

ahoj Smile prirodny lak a penove tuzidlo som videla v DM od alverde.. asi nie som kompetentna posudit nakolko je kvalitne co sa natuzenia vlasov tyka, vzhladom na to ako casto si upravujem vlasy Embarassed ale za tu cenu sa podla mna oplati vyskusat Smile a aj lak aj tuzidlo mi celkom vonali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 1:27 pm    Předmět: Citovat

já taky tanocvala (latinu). Vlasy byl právě jeden z důvodů, proč jsem přestala. kdž jsem viděla, co kamarádce z hustých vlasů zbylo po půl roce každonedělního česání, celkem jsem se lekla.... Smile ale asi jjde taky o způsob úpravy vlasů. Kdyžtak to zkus vyřešit vyčesanym copanem, je to elegantní, nezabere to moc času a vlásky se při tom moc netrápí (a pak přichytit cop k šatům, aby nezabil partnera Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zuzu_vlocka
41-80
41-80


Založen: 4.9.2010
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 2:20 pm    Předmět: Citovat

Myskha napsal:
Já jsem většinou používala cukrovou vodu nebo pivo... Obojí je celkem přírodní a drží to jako čert Smile (Já sice nejsem zastáncem přírodní kosmetiky, ale lak na vlasy je pro moje vlasy hotová katastrofa Smile ) Ale čemu se asi nevyhneš jsou laky se třpytkami do vlasů popř. spreje, které dodají vlasům lesk a stříkají se až na hotový účes... A to bylo pro moje vlasy největší zlo... Přeju ti hodně úspěchů a ať to vlasům moc neublíží Smile


jo, to by nejspíš šlo, napadlo mě si dát do vlásk trochu také více oleje, ale ta cukrová voda by mohla být ok, jen, jak se voda vypaří, nezbydou mi ve vlasech kousky vykrystalizovaného bílého cukru ??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zuzu_vlocka
41-80
41-80


Založen: 4.9.2010
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 2:26 pm    Předmět: Citovat

Hedwica napsal:
já taky tanocvala (latinu). Vlasy byl právě jeden z důvodů, proč jsem přestala. kdž jsem viděla, co kamarádce z hustých vlasů zbylo po půl roce každonedělního česání, celkem jsem se lekla.... Smile ale asi jjde taky o způsob úpravy vlasů. Kdyžtak to zkus vyřešit vyčesanym copanem, je to elegantní, nezabere to moc času a vlásky se při tom moc netrápí (a pak přichytit cop k šatům, aby nezabil partnera Wink )


právě, nechci o vlásky přijít (jak na hustotě, tak délce), počítám, že se budou drobátko více třepit, ale potřebuju to nějak vyřešit. Copánek mě napadl, ten by se dal uplést, zamotat kolem dokola do kuličky a tímto bych měla účes na stt, při latině člověk může mít vlásky v culíku, copánek není nutný, takže pak člověk nepřizabije partnera Smile + mám tímto jistotu, že si nebudu ničit konečky, páč abych to nalakovala na stt a pak rozpustila lat, tak by to vypadalo ne zrovna přijatelně. Smile napadlo mě toto:
vlásky učesat, vytvořit pěšinku ne uprostřed, ale buď nalevo či napravo, sčesat, vzadu to sepnout gumičkou, na lat to takhle nechat, na stt zaplést do copánku, zašpendlit vlásenkami, pokaď bude ten bobek malej, tak dokoupit pár uměých vlásk, ty zašmodrchat a překrýt tím zamotaný copánek, celé to chytit do síťky + vlásenkami to přichytit, nechci ale ty vlásky zase moc stahovat, ale mělo by to myslím jít, co myslíš ? takové univerzální Smile lak na to bude potřeba buď žádnej, či málo, a vlásky se tím ničit tolik nebudou... chci si ty vlásky šetřit, nikdy jsem je neměla po pas a do pasu mi chybí cirka 10 cm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 2:52 pm    Předmět: Citovat

zuzu_vlocka napsal:
Hedwica napsal:
já taky tanocvala (latinu). Vlasy byl právě jeden z důvodů, proč jsem přestala. kdž jsem viděla, co kamarádce z hustých vlasů zbylo po půl roce každonedělního česání, celkem jsem se lekla.... Smile ale asi jjde taky o způsob úpravy vlasů. Kdyžtak to zkus vyřešit vyčesanym copanem, je to elegantní, nezabere to moc času a vlásky se při tom moc netrápí (a pak přichytit cop k šatům, aby nezabil partnera Wink )


právě, nechci o vlásky přijít (jak na hustotě, tak délce), počítám, že se budou drobátko více třepit, ale potřebuju to nějak vyřešit. Copánek mě napadl, ten by se dal uplést, zamotat kolem dokola do kuličky a tímto bych měla účes na stt, při latině člověk může mít vlásky v culíku, copánek není nutný, takže pak člověk nepřizabije partnera Smile + mám tímto jistotu, že si nebudu ničit konečky, páč abych to nalakovala na stt a pak rozpustila lat, tak by to vypadalo ne zrovna přijatelně. Smile napadlo mě toto:
vlásky učesat, vytvořit pěšinku ne uprostřed, ale buď nalevo či napravo, sčesat, vzadu to sepnout gumičkou, na lat to takhle nechat, na stt zaplést do copánku, zašpendlit vlásenkami, pokaď bude ten bobek malej, tak dokoupit pár uměých vlásk, ty zašmodrchat a překrýt tím zamotaný copánek, celé to chytit do síťky + vlásenkami to přichytit, nechci ale ty vlásky zase moc stahovat, ale mělo by to myslím jít, co myslíš ? takové univerzální Smile lak na to bude potřeba buď žádnej, či málo, a vlásky se tím ničit tolik nebudou... chci si ty vlásky šetřit, nikdy jsem je neměla po pas a do pasu mi chybí cirka 10 cm


¨T neni špatný Smile ale ještě bych dokoupila nějaké ozdobné sponky atd.., protože porotvci si dost zakládají na upravenosti Smile
a tohlke zatím neřeš, než se dostaneš na soutěž, stejně to chvilku bude trvat Smile už máš partnera?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zuzu_vlocka
41-80
41-80


Založen: 4.9.2010
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 2:58 pm    Předmět: Citovat

[quote="Hedwica"]
zuzu_vlocka napsal:
[quote="Hedwica"

¨T neni špatný Smile ale ještě bych dokoupila nějaké ozdobné sponky atd.., protože porotvci si dost zakládají na upravenosti Smile
a tohlke zatím neřeš, než se dostaneš na soutěž, stejně to chvilku bude trvat Smile už máš partnera?


Jjj, s ozdobami počítám. Smile Partnera se mi právěže sehnat podařilo, oba chceme dost trénovat, tak bych počítala i s tím, že na soutěž se pojede cirka za měsíc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Myskha
161-320
161-320


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 3:06 pm    Předmět: Citovat

zuzu_vlocka napsal:
Myskha napsal:
Já jsem většinou používala cukrovou vodu nebo pivo... Obojí je celkem přírodní a drží to jako čert Smile (Já sice nejsem zastáncem přírodní kosmetiky, ale lak na vlasy je pro moje vlasy hotová katastrofa Smile ) Ale čemu se asi nevyhneš jsou laky se třpytkami do vlasů popř. spreje, které dodají vlasům lesk a stříkají se až na hotový účes... A to bylo pro moje vlasy největší zlo... Přeju ti hodně úspěchů a ať to vlasům moc neublíží Smile


jo, to by nejspíš šlo, napadlo mě si dát do vlásk trochu také více oleje, ale ta cukrová voda by mohla být ok, jen, jak se voda vypaří, nezbydou mi ve vlasech kousky vykrystalizovaného bílého cukru ??


Mě to nikdy nevykrystaliovalo, tak snad ne... Smile Jinak olej ti spíš způsobí, že ti vlasy budou klouzat z gumiček... Ale když už jsme u toho, po tom cukrovým laku je dobrý dávat častěji olejové zábaly, aspoň mě to hodně pomáhalo na vysušený vlasy...

A s novým partnerem za měsíc na soutěž? No tož, to vám budu držet palce, ať se spolu stancujete Smile Předpokládám, že už jsi někde tancovala, takže kroky nebudou problém, ale já jsem s každým novým partnerem trénovala synchron minimálně 2 měsíce a pořád to nebylo dokonalý Very Happy Ale to bude tím, že já jsem dřívko Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zuzu_vlocka
41-80
41-80


Založen: 4.9.2010
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 3:19 pm    Předmět: Citovat

[quote="Myskha"][quote="zuzu_vlocka"]
Myskha napsal:


Mě to nikdy nevykrystaliovalo, tak snad ne... Smile Jinak olej ti spíš způsobí, že ti vlasy budou klouzat z gumiček... Ale když už jsme u toho, po tom cukrovým laku je dobrý dávat častěji olejové zábaly, aspoň mě to hodně pomáhalo na vysušený vlasy...

A s novým partnerem za měsíc na soutěž? No tož, to vám budu držet palce, ať se spolu stancujete Smile Předpokládám, že už jsi někde tancovala, takže kroky nebudou problém, ale já jsem s každým novým partnerem trénovala synchron minimálně 2 měsíce a pořád to nebylo dokonalý Very Happy Ale to bude tím, že já jsem dřívko Very Happy


Oki oki, olejům dávám pápá. A už se vidím na soutěži, jak všeci v klidu lak, a já tam míchám cukr a vodu a pak si to dám na vlásky. Very Happy Ostatní budou na mě koukat, jako bych spadla z marsu, ale co už. Sranda bejt musí. Very Happy Kují moc. Smile
Jo tak ono se uvidí, pojedem na soutěž, až budem pochopitelně něco umět. Smile Možná měsíc, možná dva, uvidí se. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.