4x4 škoda park

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=33d650fbfa79463d6472ca24c5fdcb51Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 29, 2010 11:32 am    Předmět: 4x4 škoda park Citovat

Ahojky lidičky,chtěla jsem se zeptat jestli byl někdo na téhle akci nebo jse teprve chystá??my jsme na tom byli včera konalo jse to na Tanvaldským špičáku..bylo to super jak auta..tak vystoupení a doprovodní program..celý program uváděl Martin Dejdar a vystupovala tam i skupina Nightwork..dělala super zábavu..vystupovali tam pomalu dvě hodky.Pak jse rozdávaly i super ceny..tedy kdo si co chytil a vybojoval Very Happy .Byl to hezky strávený den.Pokud se chystátena nějakou tuhle akci zajet tak doporučuji..Martin Dejdar byl vážně super!Příjemná atmosféra,moc pěkný to bylo a maksot Yety také super Very Happy Razz

Dávám sem Vám odkaz,kdyby někdo měl zájem se podívat Wink teda doufám,že mě už někdo nepředběh Twisted Evil

http://www.4x4skodapark.cz/spicak.html

Mě se to moc líbilo a když budeme v Jizerkách,pujdeme se mrknout i do Harachova Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.