Bnatural - Tesco přírodní vlasová kosmetika
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=091799efd29cc30115e2f9efa5a2b49aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 12:06 am    Předmět: Bnatural - Tesco přírodní vlasová kosmetika Citovat

Nemáte někdo zkušenosti s toudle kosmetikou? Myslím, že se prodává už delší čas. Píšou, že je bez parabenů a konzervačních látek a ještě něco, ted si nevzpomínám ale silikony jsem v šamponu nezahlídla. Kousek stojí asi 99,- Uvažuju o hydratačním šamponu, ale zas když je to jakoby Tesco značka?! Confused Ale třeba je to jak Alverde v Dm, to je taky jejich privátní značka (si myslím).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 7:45 am    Předmět: Re: Bnatural - Tesco přírodní vlasová kosmetika Citovat

Hydratační šampon? To jsem chtěla zkusit, už nevim co s těma svejma přesušenejma vlasama udělat. Asi se dneska stavím v tesku a okouknu to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 10:17 am    Předmět: Re: Bnatural - Tesco přírodní vlasová kosmetika Citovat

Jj tak pak dej vědět, zda nákup proběhl a čeho. Já uvažuju o šamponu nebo o masce, ale to nevím zda ta maska je taky hydratační. Dojíždí mi Wonder, tak nevím, zda kupit zas to nebo změnu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 10:18 am    Předmět: Citovat

Já zkušenosti mám Smile
Ale já bych nenazvala tuto značku přírodní, asi sice neobsahuje parabeny, ale nějaké ty PEGy a SLS jsem tam myslím zahlídla. Alverde z DM je určitě přírodnější a kvalitnější. Já jsem měla sprchový gel a tělové máslo. Ten gel- jakž takž, ale už si ho nekoupím. A to máslo mi při mazání dělalo hrudky. Oba dva výrobky měly společné to, že mi hrozně smrděly.
Já jsem teď věrná kosmetice Alverde.
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 10:21 am    Předmět: Citovat

Káťo, tak to jsem ráda, že to vím a nebudu to dále zkoušet, asi. Ikdyž já nejsem zastánce čistě přírodní kosmetiky, jak mi něco bude vyhovovat, tak ať je to klidně chemické. Takže spíš přidám 50,- a koupím hydratační šampon a kondiš nebo masku od Andrew Collins taktéž z tesca.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 10:37 am    Předmět: Citovat

Já jsem taky používala to, co mi vyhovovalo, ale v těhotenství a při kojení už chci, aby to bylo přírodní. Třeba by ti ta kosmetika vyhovovala,jenom to doporučuju před koupí řádně očuchat, abys pak nebyla nepříjemě překvapená. Já tím máslem málem vypudila manžela z ložnice Laughing
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 11:09 am    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Já jsem taky používala to, co mi vyhovovalo, ale v těhotenství a při kojení už chci, aby to bylo přírodní. Třeba by ti ta kosmetika vyhovovala,jenom to doporučuju před koupí řádně očuchat, abys pak nebyla nepříjemě překvapená. Já tím máslem málem vypudila manžela z ložnice Laughing


Dnes tam jdu, tak očuchám. Fakt je, že i Gestil mi nějak nevoní a ted mám vosk od Baley a ikdyž jak je v krabičce, tak to voní, ale z vlasů mi to smrdělo. Tak na co teď to máslo používáš, když na mazání to není?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 3:05 pm    Předmět: Citovat

Já jsem to máslo vymazala, i když mi něco dvakrát nevyhovuje nebo mi to smrdí, tak to vždycky spotřebuju Smile
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PityPityPa
8-20
8-20


Založen: 3.11.2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 6:08 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem si koupila ten Hydratační šampon, a zrovna k tomu i kondicionér (Ale ten má být prý na objem), tak uvidíme.. U šamponu jsem silikony taky nenašla, ale u kondicionéru, který měl tak šikovně zalepené složení (tou cedulkou s českým překladem) je Dimeticone... Potvory jedny! Confused
Docela zajímavě to voní, dost výrazně a zatím nevím, jestli se mi to líbí, nebo ne Smile
A celkem mě děsí i upozornění, že pokud se to dostane do oka, okamžitě vypláchnout vodou a v případě potíží zavolat lékaře.. To přírodou moc nezavání...
Takže otestuji a napíšu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 6:53 pm    Předmět: Citovat

No snad tě to nezabije Laughing Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.