Nerovnomerná dĺžka, farba vlasov..
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=444e487b4274c5304bb284af2f356e41Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CatFromHell
8-20
8-20


Založen: 19.3.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 8:50 am    Předmět: Nerovnomerná dĺžka, farba vlasov.. Citovat

Zdravím,nevěděla jsem,kam to zařadit.. Very Happy

Chtěla jsem se zeptat,jak je možné,že mám vlasy ke klíčním kostím,a nedávno ve vaně jsem objevila hodně dlouhý vlas,tak jsem si říkala,že není můj (a podezřívala jsem svého přítele, koho doma měl) Laughing
No ale včera jsem si masírovala hlavu a objevila jsem tam další vlas až k prsům.. Shocked
Tak jsem se chtěla zeptat,jak je to možné.. Question Laughing
Děkuji kdyžtak Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mielikki
161-320
161-320


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 9:21 am    Předmět: Citovat

No... to síce netuším, ale pripomenulo mi to, ako som minule našla na sebe ultrablond vlas dĺžky po pás (pričom ja mám vlasy hennované a tak do pol chrbta) a minule som vyčesala dva vlasy, síce normálnej dĺžky, ale jeden bol biely (alebo ultra blond Very Happy) a druhý čierny Very Happy
Nepripisovala som tomu žiaden význam, že možno to ku mne len napríklad vietor zavial, ale keď je tu už táto téma, tak som to musela spomenúť Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CatFromHell
8-20
8-20


Založen: 19.3.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 9:32 am    Předmět: Citovat

Mielikki napsal:
No... to síce netuším, ale pripomenulo mi to, ako som minule našla na sebe ultrablond vlas dĺžky po pás (pričom ja mám vlasy hennované a tak do pol chrbta) a minule som vyčesala dva vlasy, síce normálnej dĺžky, ale jeden bol biely (alebo ultra blond Very Happy) a druhý čierny Very Happy
Nepripisovala som tomu žiaden význam, že možno to ku mne len napríklad vietor zavial, ale keď je tu už táto téma, tak som to musela spomenúť Smile


Taky dobrý Very Happy
Jenže mě to rostlo z hlavy jako ostatní krátké vlasy.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 10:23 am    Předmět: Citovat

Patrikův to nebude, Benův asi taky těžko, tak mě napadá, že se mohl zatoulat z dávných dob, kdy jsi měla dlouhé vlasy, nebo jsi ho prostě někde "chytla", popřípadě ti ho nevědomky věnovala nějaká tvá dlouhovlasá kámoška a tobě se náhodou připletl do hřebenu. Laughing Nebo taky ne a máš některé vlasy opravdu superrychlé. Laughing
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 10:41 am    Předmět: Citovat

Já si v době, kdy jsem měla ještě delší časy, v autobuse našla vlas (ještě byl připevněný k hlavě), který byl PO KOLENA!! Very Happy To bylo psycho... Furt jsem s ním mávala a hrála si s ním, kam všude sahá, až jsem ho vytrhla... Koukala jsem se pak na něj celý a našla jsem uprostřed uzlík. Prostě jeden vlas vypadl, zauzloval se o jiný a hurá, byly z toho vlasy po kolena. Možná to tak bylo podobně aj u Tebe...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CatFromHell
8-20
8-20


Založen: 19.3.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 10:46 am    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Patrikův to nebude, Benův asi taky těžko, tak mě napadá, že se mohl zatoulat z dávných dob, kdy jsi měla dlouhé vlasy, nebo jsi ho prostě někde "chytla", popřípadě ti ho nevědomky věnovala nějaká tvá dlouhovlasá kámoška a tobě se náhodou připletl do hřebenu. Laughing Nebo taky ne a máš některé vlasy opravdu superrychlé. Laughing


To nevím,máš černé vlasy: Smile
A z hřebenu ne,chmátla jsem si do vlasů a šahala na něj normálně u kořínku oO xD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 10:53 am    Předmět: Citovat

Buď to bude tak, jak píše Kathory, nebo jsi hříčka přírody. Very Happy
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CatFromHell
8-20
8-20


Založen: 19.3.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 11:32 am    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Buď to bude tak, jak píše Kathory, nebo jsi hříčka přírody. Very Happy


Tohle byl samostatný vlasy,fakt nevím,co to bylo Laughing
Zas si říkám,jestli to nemohl být zdravý vlasy,jak bych teď měla mít,kdybych si je neničila..nevím.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 12:05 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Já si v době, kdy jsem měla ještě delší časy, v autobuse našla vlas (ještě byl připevněný k hlavě), který byl PO KOLENA!! Very Happy To bylo psycho... Furt jsem s ním mávala a hrála si s ním, kam všude sahá, až jsem ho vytrhla... Koukala jsem se pak na něj celý a našla jsem uprostřed uzlík. Prostě jeden vlas vypadl, zauzloval se o jiný a hurá, byly z toho vlasy po kolena. Možná to tak bylo podobně aj u Tebe...


Přesně to se mi stalo taky. Zvlášť u jemných vlasů je ten uzlík vidět až po hodně zevrubným zkoumání. Že by byl jeden takhle dlouhej je divný, protože nejdelší vlasy se většinou nejvíc ničí a lámou jak nejsou schovaný v chumlu (zkušenost z doby se sestupným sestříháním)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CatFromHell
8-20
8-20


Založen: 19.3.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 12:07 pm    Předmět: Citovat

verisek napsal:
Kathory napsal:
Já si v době, kdy jsem měla ještě delší časy, v autobuse našla vlas (ještě byl připevněný k hlavě), který byl PO KOLENA!! Very Happy To bylo psycho... Furt jsem s ním mávala a hrála si s ním, kam všude sahá, až jsem ho vytrhla... Koukala jsem se pak na něj celý a našla jsem uprostřed uzlík. Prostě jeden vlas vypadl, zauzloval se o jiný a hurá, byly z toho vlasy po kolena. Možná to tak bylo podobně aj u Tebe...


Přesně to se mi stalo taky. Zvlášť u jemných vlasů je ten uzlík vidět až po hodně zevrubným zkoumání. Že by byl jeden takhle dlouhej je divný, protože nejdelší vlasy se většinou nejvíc ničí a lámou jak nejsou schovaný v chumlu (zkušenost z doby se sestupným sestříháním)


Žádný uzlík na něm nebyl,vlasy mám suché a když už mám uzle tak jsou velký a hodně vidět Confused No nic no,zas další záhada na mě.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.