Jak na růst vlasů s melírem?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=94902adc480496390a19cf719dbe624cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2007 11:50 am    Předmět: Jak na růst vlasů s melírem? Citovat

Ahojky...já bych potřebovala radu.Vlasy zastřihávám tak jednou nebo dvakrát za dva měsíce ale už mi nikdy nenarostou delší než je mám Sada to mě mrzí:(taky jsem si nedávno nechala udělat melír a moc se mi to líbí ale nevím jak vlasy regenerovat mám je totiž hrozně přesušené poradíte mi? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2007 4:49 pm    Předmět: Citovat

Jak regenerovat přesušené vlasy- tady je tolik rad, stačí pročíst jednotlivá fora a určitě něco najdeš Very Happy Ale melírem přesušené vlasy půjdou zregenerovat těžko (vlastní zkušenost z dávných časů Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po březen 05, 2007 5:12 pm    Předmět: Citovat

Melír! Mad Mad Mad Likvidátor vlasů číslo jedna!
Návrat nahoru
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2007 5:27 pm    Předmět: Citovat

Denynko, jak píší ostatní. Pročti to tady a třeba Tě něco inspiruje. Obecně na přesušené vlasy jsou dobré oleje (viz téma o vlasových olejích), také pokusit se prodloužit interval mytí. Je dobré vyzkoušet přírodní šampony bez silikonů (viz téma o silikonech) a zkusit se obejít bez chemického barvení (t.j. i melír), ale uvidíš, každému se osvědčilo něco jiného a chce to trochu experimentovat, než na to člověk přijde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2007 6:29 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Melír! Mad Mad Mad Likvidátor vlasů číslo jedna!

Tak tak a hned v závěsu je barvení a trvalá... Sad
Já ti radím, nenič zbytečně své vlasy, zaměř se na regeneraci. Po správné péči budeš mít krásné vlasy a všem se budou líbit i bez barev a melírů Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2007 10:11 pm    Předmět: Citovat

Zastřihování konečků 1-2 za dva měsíce se mi zdá docela dost. Možná si vždycky ustřihneš to, co ti vyroste...zkus prodloužit intervaly mezi stříháním
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 5:45 pm    Předmět: Citovat

Děkuju moc moc za rady....ale já jsem s melírek spokojená moc se mi líbí Sad a nechat ho odrůst?to bych vypadala kdybych ho měla pak v půlce hlavy Confused to neee kdyžtak až budu mít vlásky moc blond,nechám ho přelít přelivem.ale děkuju vím za rady jste moc hodní
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: ne červenec 25, 2010 5:45 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
Zastřihování konečků 1-2 za dva měsíce se mi zdá docela dost. Možná si vždycky ustřihneš to, co ti vyroste...zkus prodloužit intervaly mezi stříháním

To určitě jinak ti totiž nevyrostou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: ne červenec 25, 2010 5:56 pm    Předmět: Citovat

To jo to stříháš hodně často, když vlasy vyrostou průměrně 1 - 1,5 cm za měsíc...
No já mam taky melíry a taky si myslim že mi to docela sluší, sem takovej světlej typ, ale úplně blond by mi vlasy fakt zdevastovala... ale i s tim melírem se dá žít, aby byly vlasy tak ňák zdravý. Mě pomáhaj býčí žlázy a taky oleje a domácí masky a do konečků dám semtam i nějakej ten silikonovej fluid...
No teď od tý doby co se o ně starám, mi vážně poporostly a sou zdravější, držím palce!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 4:20 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Fairy napsal:
Melír! Mad Mad Mad Likvidátor vlasů číslo jedna!

Tak tak a hned v závěsu je barvení a trvalá... Sad
Já ti radím, nenič zbytečně své vlasy, zaměř se na regeneraci. Po správné péči budeš mít krásné vlasy a všem se budou líbit i bez barev a melírů Wink


Nesouhlasim. Likvidator vlasu c.1 je rozhodne trvala, melir je dvojka (vlastni zkusenost s obojim)

Ja jsem chodila na melir skoro tri roky. Vlasy byly Ok, jen v delce po usi, pri delsi delce to byl des bes-vysusene, starapate, ve vlhku krepately, bez lesku, takze jsem to vzdala a prestala melirovat a sla do henny a mam dvakrat tak vetsi objem, vlasy uhlazene a na dotek strasne prijemne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.