i+m Naturkosmetik
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ba256769b2b73e24a139607cf697027dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2015 11:48 am    Předmět: Citovat

Kdo má zájem o vzorky šamponu této kosmetiky, tak šup mrknout na náš nový článek http://dlouhevlasy.cz/vsechno-mozne/tenzidy-a-jejich-vliv-na-pokozku-vlasu-a-vlasove-vlakno.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2015 2:00 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si umyla vzorečkem Glanz Zitrone a první den se leskly, dnes je to takové normální. Zdá se být fajn a to jentak nějaký nesnesu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2015 12:15 pm    Předmět: Citovat

Zkoušela jsem taky ten "Lesk citronu" a řekla bych, že takový průměr. Ze začátku vlasy vypadaly docela fajn, ale bohužel u mě to nemělo moc dlouhého trvání. Možná se hodí spíš pro někoho, komu se nemastí moc rychle vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkfreya
0-7
0-7


Založen: 19.8.2015
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2015 11:03 am    Předmět: konopný naturkosmetik Citovat

Ahoj, já jsem zkoušela vzorek konopného šamponu, vlasy mám sušší, dvakrát barvené hennou. Překvapila mě tekutost šamponu (málem jsem ho místo do ruky vylila do vany Very Happy) moc mi nevoněl, ale aspoň tam nejsou přidané parfémy. Vlasy šly po umytí i bez použití kondicionéru skvěle rozčesat, zdály se mi takové pevnější, ucelenější, na dotek ale takové divné. Po dvou dnech se ale vlasy začaly dost mastit což se mi normálně neděje (používám různé šampony, teď zrovna henne color, předtím nějaký avon, někdy shikakai-kdyby tak nesmrděly tak rozhodně top věc na mytí vlasů). Možná při dlouhodobějším používání by se to ustálilo, ale jinak takový lepší průměr...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ildichan
41-80
41-80


Založen: 3.11.2010
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2015 11:28 am    Předmět: Citovat

Ahoj, tak skúšala som vzorku konopného šamponu, voniať mi voňal pekne, konzistencia ma prekvapila, že bol dosť riedky Very Happy myslela so, že mi hlavu ani neumyje,ale stačila mi jedna dávka a vlasy pekne čisté Smile boli síce trochu suchšie, ale aspoň mali objem Very Happy lesk mi prišiel rovnaký....zvýraznil mi trochu hennu, ale to môže byť aj tým miernym vysušením....vcelku fjan šampon, ale na dlhšie použitie, neviem či by tak sedel...isto by som musela striedať
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2015 12:23 pm    Předmět: Citovat

Já zkoušela konopný šampon a musím říct spokojenost, celkem zvažuju jeho koupi. S chladným počasím se mi zase nějak vysušila pokožka hlavy, trochu svědila a musím říct, že s tím to šamponem se svědění nekonalo, vlasy vypadaly vyživeně, ale ne tak moc, aby se brzo zmastily, takže za mě moc příjemný šampon. Rozhodně od nich zkusím další vlasovku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noge
81-160
81-160


Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2015 12:27 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky (a kluci)! Docela dlouhodobě se snažím vlasy moc nezatěžovat, takže je myju jednou za 3-5 dní. Teď zase různě experimentuji, takže jsem se po nějaké době vrátila k Visace, se kterou jsem spokojená - ale jednou za čas (tak každé 5. nebo 6. mytí) to chce umýt vlasy i něčím jiným, jak jsem vypozorovala. Vyzkoušela jsem vzorek konopného šampónu - a jsem moc ráda, že zbyly právě tyto vzorky, protože bych si ho tak jako tak vybrala. Musím říct, že jsem se trošku lekla toho malého balení - sice to nevypadá, když vlasy smotám, že je jich tolik - ale mám je jemné a až po zadek. Čistě z rozmazlenosti bych byla použila šampónu víc, kdybych ho měla doma celý. ALE vůbec to nebyla potřeba - vlasy byly krásně umyté a v kondici, tak jak jsem zvyklá. Lesklejší a jemnější než po Visace (mám po ní vlasy hrubší - ale upřímně mi to vcelku vyhovuje, lépe se upravují Very Happy ). Co mě hodně překvapilo bylo, že se mi vlásky pomaleji mastily. Takže tomuto šampónu dávám 1* a budu přemýšlet, že si ho časem pořídím na střídání, protože mi vážně seděl. Jemnovláskám můžu doporučit! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá listopad 13, 2015 2:18 pm    Předmět: Citovat

Nemáte doma někdo I+m kondicionér? Je celkem jedno jaký, ráda bych nějaký od této značky vyzkoušela, šampony mi dost sedly. Ráda bych odkoupila vzorek, případně vyměnila za jiný vzorek z mé vlasové výbavy, kdyžtak prosím napište zprávu, díky! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.