vlasove pripravky NEXXUS
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b622cc91d5631609cb239be3868ed060Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dienda
8-20
8-20


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 10:44 am    Předmět: vlasove pripravky NEXXUS Citovat

omlouvam se pokud uz je nejake vlakno zalozene na toto tema ale ja jsem ho nenasla..pred chvili mi prislo od firmy http://www.uvlasku.cz/informace-nexxus/ sampon a kondicioner..jsem velice prekvapena rychlosti vyrizeni moji objednavky a vzhledem k tomu ze mam vcera umyte vlasy, musim pockat aspon 2 dny abych konecne vyzkousela jestli jsou skutecne tak dobre jak se o nich pise..Uz pres rok pouzivam vyhradne Logonu na objem a stridam to s Lavaerde, nicmene vlasy mi rostou, sice pomaly, ale konecky jsou dost suche, je pravda ze nestriham, max 1 x do roku, ale vlasy mam po ramena..jsou jemne, ale zdrave.problem je, ze je mam puvodne dost prostrihane, takze vrchni vlasy mam po krk a spodni po ramena..abych mohla dosahnout stejne delky, musi jeste podrust..no je to ted takova delka, ze v podstate je nosim porad v gumicce, protoze i kdyz je mam jemne, nedrzi tvar ani po vyfoukani..mam je jemne a rovne..s logonou jsem spokojena, ale citim, ze potrebuji zmenu a zvetsit objem..nechci pouzivat tuzidla ani laky, protoze to drzi tak par hodin a druhy den vzhledem k vyse posane delce je to katastrofa..proto jsem hledala kterou znacku bych zkusila, pred prirodnimi sampony jsem dlouho pouzivala Redken all soft, ale ten mi ted nevyhovuje, mela jsem zbytek , tak jsem zkusila a vlasy teda splihle, rozlitane na vsechny strany..nemate nekdo zkusenosti s Nexxusem? koupila jsem sampon Syntress a bahno Babasu....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 11:38 am    Předmět: Citovat

Hmm, někdo už se tu o Nexxusu zmiňoval, ale nevím, zda ho slečna neobjednávala ze zahraničí, to je skvělé, že jde sehnat i tady, navíc mají osobní odběr v Brně...líbí se mi řada Vitatress - na to padání. A samozřejmě šampon na objem, co máš ty - Syntress. Prosím, mohla bys tady opsat složení toho šamponu Syntress? Embarassed Vím, že je to trochu prácička, ale mě by to moc zajímalo! A určitě pak napiš dojmy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dienda
8-20
8-20


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 12:10 pm    Předmět: Citovat

Aqua,Sodium Laureth Sulphate,PEG-4Rapeseedamide,Octylacrylamide/acrylatesbuthylamincethyl,methacrylate copolymer,cocamidopropyl betaine,hydrolyzed quinoa/chenopodium/protein, medicago sativa/alfalfa/extract panax ginseng root extract,organic salvia sclarea/clary/extract,organic citrusaurantium bergama/bergamot/extract, bazhi, extract,panthenol,aminomethyl propanol,guarhydroxypropyltrimonicum chloride,citric acid,methylchloroisothiazolinonine, methylsothiazolinone,PEG/PPG-18/18, dimethycone, fragrance/parfum yellow5,Q19140, blue1/Q42090, alpha izomethylionone,benzylbenzoate,buthylphenyl methyl propional,coumarin, limonene,linalool..napsala jsem to po poradi, mozna tam budou nejake chyby ale spatne na to vidim..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 12:12 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky, já jsem se tu zmíňovala že jsem si to objednala Very Happy .
Mám ho už pár týdnů (nevim přesně, nějak se mi to zkresluje), každopádně už jsem je použila několikrát, a zatím spokojenost.
Syntress opravdu dodá objem, a druhý co mám je zrovna ten Vitatress proti padání. Vliv na padání jsem zatím nepozorovala a voní jako zvýkačky (jestli pamatujete Pedro Laughing ).
Dál mám taky to bahno Babassu, to je úžasný, perfektně hydratuje, vlasy jakoby zpevní a je bez silikonů.

Složení:
(Syntress):
water, sodium laureth sulfate, PEG-4 rapeseedamide, octylacrylamide/acrytes/butylaminoethyl methacrylate copolymer, cocamidopropyl betaine, hydrolyzed quinoa protein, medicago sativa extract, panax ginseng root extract, organic salvia sclarea extract, organic citrus aurantium bergamia extract, baizhi extract, panthenol, aminomethyl propanol, guar hydroxypropyltrimonium chloride, citric acid, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, PEG/PPG-18/18 dimethicone, fragrance, yellow 5(CI 19140), blue 1 ( CI 42090), alpha isomethyl ionone, benzyl benzoate, buthylphenyl methyl propional, coumarin, limonene, linalool.


a kondicionér bahno Babassu:
water, kaolin, cetyl alcohol, glyceril stearate, cetrimonium bromide, glycerin, stearyl alcohol, babassu oil, hydrolyzed quinoa, stachys officinalis extract, cymbopogon schoenanthus extract, medicago sativa extract, gingko biloba leaf extract, panthenol, parfum, stearalkonium chloride, dicetyldimonium chloride, zinc chloride, magnesium citrate, manganese citrate, calcium citrate, tetrasodium EDTA, methylparaben, propyl paraben, yellow 6(CI15985) blue 1(CI42090), red 33 (CI 17200) yellow 5 (CI 19140), limonene.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 12:13 pm    Předmět: Citovat

dienda
bylas rychlejší Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 12:15 pm    Předmět: Citovat

sodium laureth sulfate...můžu si nechat zajít chuť Rolling Eyes Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 12:17 pm    Předmět: Citovat

nesvědí mě hlava, nesněží ze mě, zatím neplihnu Laughing , co víc si přát.
Lepší jak Lauryl Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dienda
8-20
8-20


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 12:18 pm    Předmět: Citovat

Smile ani moc ne, stihlas to i s Babasu..
takze zatim u tebe spokojenost? babasu pouzivas po kazdem myti? uz se nemuzu dockat az to vyzkousim...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dienda
8-20
8-20


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 12:21 pm    Předmět: Citovat

jinak jsem rada, ze jsem ten obchudek objevila, hledala jsem hlavne kvuli kosmetice Keenweel a tak jsem se doparila konecne ke svym oblibenym rtenkam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 12:28 pm    Předmět: Citovat

dienda napsal:
Smile ani moc ne, stihlas to i s Babasu..
takze zatim u tebe spokojenost? babasu pouzivas po kazdem myti? uz se nemuzu dockat az to vyzkousim...



po každém mytí ne, já to totiž střídám, ale rozdíl oproti normálnímu kondicionéru je veliký.
Po normálnch kondicionérech (mám milmil, american cream, a hedvábnou masku od Sanotintu), mám vlasy jemný, a po Babassu jsou pevný a hodně hodně lesklý.
Navíc po kondiši musím dát do konečků olej, jinak jsou jakoby sušší (poslední 5cm Confused ), a po Babassu nemusím nic Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.