Masážní metlička:)?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f5ea5c4cf39a1dc27013ff3aa4b87ffeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 6:22 pm    Předmět: Masážní metlička:)? Citovat

Ahoj všichni Smile !S klasickou masáží pokožky hlavy prsty nemám zrovna nejlepší výsledky - hrozně mi po ní padaly vlasy Sad , tak se chci zeptat zda máte někdo zkušenost s touto věcíSmile? Mě se to doma válí nepoužité v šuplíku a napadlo mě to vyzkoušet, ale na výsledky si zřejmě ještě nějakou dobu počkám...tak mě zajímá co vy na to Wink ?Díky za vaše příspěvky:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 6:25 pm    Předmět: Citovat

Jo pardon - zapomněla jsem odkaz Shocked
http://www.smartstore.cz/gadgets/masazni-metlicka/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 6:37 pm    Předmět: Citovat

Pamatuju si, že jí jednou někdo přitáhl na zkoušku a lidi co mají rádi drbání na hlavě byly na vrcholu blaha Very Happy Jinak bych řekla, že nějaký extra účinek to mít nebude Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 6:38 pm    Předmět: Citovat

Masážní metlička je fajn věc, ale mnohem lepší grády to má, když masáž provádí někdo jiný, ale to ostatně i u klasické masáže vlasové pokožky Wink
Já ji dostala, je to hrozně příjemné, ale bohužel mi strašně cuchá vlasy u hlavy a když ji chci vyndat, tak se ty vlasy zasekávají a trhají. Takže ji bohužel nepoužívám - na krátké vlasy ale musí být super.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaaayka
81-160
81-160


Založen: 31.10.2010
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 7:03 pm    Předmět: Citovat

uz som uvazovala nad tym ci je tu taka tema, len som nevedela zadat spravne slovo do vyhladavaca, a potom som na to zabudla Very Happy

je to perfektna vec, odkedy patlam biohar, bioquanol a podobne vodickovske vecicky ked uz je ta masaz dolezita, tak sa bez metlicky nezaobidem, pretoze sa mi snou lepsie pracuje ako s prstami, po dalsie je to prijemnejsie a menej narocne, lebo klasicka masaz hlavy ma vzdy omrzi Embarassed a viac sa mi po nej mastnia vlasy..s metlickou som to nespozorovala

takze mam tento vynalez, vlasky sa mi nezasekavaju, netrhaju, a to ich kratke nemam myslim Wink

predpokladam ze zalezi na vyrobcovi metlicky, ci si dal tu namahu a odstranil nejake hroty, vyvaroval sa zlym spojom a inym neduhom, ktore by sposobovali avizovane zatrhavanie a i. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 7:29 pm    Předmět: Citovat

kaaayka napsal:
uz som uvazovala nad tym ci je tu taka tema, len som nevedela zadat spravne slovo do vyhladavaca, a potom som na to zabudla Very Happy

je to perfektna vec, odkedy patlam biohar, bioquanol a podobne vodickovske vecicky ked uz je ta masaz dolezita, tak sa bez metlicky nezaobidem, pretoze sa mi snou lepsie pracuje ako s prstami, po dalsie je to prijemnejsie a menej narocne, lebo klasicka masaz hlavy ma vzdy omrzi Embarassed a viac sa mi po nej mastnia vlasy..s metlickou som to nespozorovala

takze mam tento vynalez, vlasky sa mi nezasekavaju, netrhaju, a to ich kratke nemam myslim Wink

predpokladam ze zalezi na vyrobcovi metlicky, ci si dal tu namahu a odstranil nejake hroty, vyvaroval sa zlym spojom a inym neduhom, ktore by sposobovali avizovane zatrhavanie a i. Very Happy



Díky kaaayko:), jsem ráda, že je tu někdo kdo si to chválí a právě jsem taky doufala, že by se po použití téhle věci vlasy nemusely tak mastit a doufám i že mi ani nebudou tolik padat Embarassed ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 7:38 pm    Předmět: Citovat

mám ji už nějaký ten pátek doma, a žádný negativní efekt jsem nepozorovala....při masírování jednoduše vrním blahem Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Myskha
161-320
161-320


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 9:25 pm    Předmět: Citovat

Taky vrním blahem, hlavně když mi to dělá někdo jiný... V podstatě jsem poznala dva druhy lidí - jedněm je to hrozně nepříjemné a druhým je to tak příjemné, že se jim blahem postaví všechny chloupky na těle (a několika pánům nejen ty chloupky) Smile Taky je hodně příjemné, když ti těma špičkama někdo jemně jezdí po zádech... Smile

Jinak vlásky se mi při používání necuchají, nemotají, netrhají ani nelámou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 9:49 pm    Předmět: Citovat

Taky to mám doma. Sem tam vytáhnu u televize a jsem za ufona s anténkou. Je to příjemné a nic se mi necuchá. Taky mě napadlo, že kdybych používala vlasové tonikum nebo vodu, budu to masírovat tímhle a ne prsty. Pokud se dokopu k častějšímu používání, mohlo by to podle mě mít dobré výsledky i na vlasech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: st leden 26, 2011 8:37 am    Předmět: Citovat

Tak jsem to teda včera večer sama na sobě vyzkoušela a musím říct, že jsem z toho měla hodně dobrý pocit:)! Masáž byla moc příjemná, žádný cuchání do vlasů a po masáži jsem vyčesala sotva třetinu toho co jindy po masáži prsty Shocked , takže s prsty končím a definitivně přecházím na metličku Laughing !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.