Masážní metlička:)?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=868b05d91bb12be4d1832778aa3b39b1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt listopad 10, 2011 10:47 am    Předmět: Citovat

Já jsem to před rokem hodila do skříně a nepoužívám vůbec...
Takový drek víceméně na nic, si myslím. Ale možná to bude tím, že když jsem to zkoušela, tak jsem nějak ohla ty drátky, nešlo mi to zabořit do vlasů, tak jsem na to šla silou a teď mám po udělátku Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: čt listopad 10, 2011 2:27 pm    Předmět: Citovat

Tež to máme doma a taky mě nedávno napadlo, že by to mohlo fajně prokrvovat pokožku hlavy a dělat lepší vlasy Very Happy Občas s tím palici drbu před spaním při čtení nebo při koukání televize, protože mi ta masáž metličkou nehorázně mastí vlasy, a ráno stejně myju, takže na noc mi to nevadí. Jinak mám vlasy krátké po ramena a taky mám občas problém to vymotat z vlasů Laughing

Jo, a taky dělá mega objem, bohužel jen krátkodobý, hodně krátkodobý Confused Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2011 11:58 am    Předmět: Citovat

Ja masíruju vtšinou u telky, bo mě nebaví jenom tak na ní čumět, takže u televize obvykle delám všechno, od žehlení přes lakování nehtů až po cvičení Laughing
Drbátko mi pomáhá hlavně při začínající bolesti hlavy, krásně to uvolní hlavu a prokrví svaly, v tomhle směru si ho nemůžu vynachválit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2011 12:09 pm    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
Ja masíruju vtšinou u telky, bo mě nebaví jenom tak na ní čumět, takže u televize obvykle delám všechno, od žehlení přes lakování nehtů až po cvičení Laughing
Drbátko mi pomáhá hlavně při začínající bolesti hlavy, krásně to uvolní hlavu a prokrví svaly, v tomhle směru si ho nemůžu vynachválit.


fakt to pomáha pri začínajúcej bolesti hlavy? to si teda zaobstarám Wink
(najskôr som to nechcela, aby som nepodporovala mazotvorbu, ale keď aj tak teraz umývam denne, je to jedno)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2011 2:18 pm    Předmět: Citovat

Na začínající bolest mi to pravdu pomáhá. Zapálim si aromalampičku s eukalyptem a nebo citronem a chvíli relaxuju a masíruju. častokrát to pomůže. I pani na rehabilitaci mi říkala, že na začínající bolesti bych si měla kůži na hlavně masírovat a jkoby ji "popotahovat" po hlavě, že to pomůže prokrvení.

Ty drbátka jsem teď viděla v NanuNana (nevím, jestli jsou i na Slovensku?) stály myslím okolo stovky, takže za zkoušku to stojí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2011 4:39 pm    Předmět: Citovat

Když jsme tohle viděla, první co mě napadlo bylo "jak se tohle vymotává z vlasů"? Laughing A taky si myslím, že n a nějaké prokrvení by to bylo moc slabé, takové drátečky. Já si vždy vjedu do vlasů (sama sobě si) s Biohaarem nebo při mytí pořádně prsty a to je pane masáž i bez volovinek! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2011 4:48 pm    Předmět: Citovat

ja som túto volovinku Laughing videla niekde v obchode všetko za 1euro, tak to vyskúšanie veľmi nezabolí Wink keby mi to dokázalo rozohnať prípadnú bolesť hlavy, bolo by to fajn (migrenik sa aj slamky chytá Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 7:51 pm    Předmět: Citovat

Tak masážní metličku jem měla taky možnost vyzkoušet u kamarádky..a musím jí pochvalit..vrněla jsem blahem je to super vecička.Chci si jí koupit,ale nechce se mě jí objednávat z netu,jelikož se to nevyplatí.Tak se chci zeptat kde ste jí pořídili vy? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 9:04 pm    Předmět: Citovat

Já ji koupila v Jysku (tam bych ji tedy nehledala, ale byli jsme tam pro něco jiného a jukla tam na mě za slušný peníz). Jinak ji určitě prodává Manufaktura. A viděla jsem ji i jinde, ale (samozřejmě) nevím kde. Embarassed
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hajula
321-600
321-600


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 453

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 9:39 pm    Předmět: Citovat

ja ji koupila v kiku za 29 Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.