Kocka nebo pes?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=19a19948e29250e27d90bdf877cee6a1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chovam/choval/a jsem
spis kocky
47%
 47%  [ 45 ]
spis psy
50%
 50%  [ 48 ]
plazy, nemaj chlupy zadny
2%
 2%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 95

Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 11:22 pm    Předmět: Citovat

Nanda napsal:

Mně přijde kočka jako úžasně samostatný tvor(sice mam psy radši, ale vzhledem k tomu, že chci být a žít sama, tak bych psa sama neuvenčila) ale fakt mi vadí, když se prochází po lince, stole apod..
navíc mám takový dojem, že dělat z kočky kočku domácí(tzn. pohyb pouze v bytě, páč pustit ji v Praze ven je poněkud nebezpečné) je tak torchu týrání Sad
Jinak neklesej na mysli..znám psíka slepého..a druhého hluchého..a jsou stejně hrozně veselí a nic jim nechybí.. Wink


Kolegyně bydlí v bytovce a má kočku,která nikdy nebyla venku ... kočičandě to nijak nevadí - asi proto, že nikdy nepoznala, co je to "volnost" . Občas , když se ji kolegyně nevěnuje,tak,jak by si míca přála, tak dělá věci, o kterých ví, že je kamarádka nesnáší ( leze po poličce ze sklem, skočí do dřezu s nádobím) - jen, aby upoutala pozornost . Laughing
Na linku kočka skáče,protože je jí jasné, že tam najde něco dobrého ..Mikeš ví, že to nemám ráda, tak tam vyskakoval jen když já jsem byla z dohledu ... jakmile jsem přišla do kuchyně, okamžitě byl s kořistí někde pod stolem - ale prostě si to nikdy neodpustil.
Já vím,že i slepá kočka může spokojeně vegetovat - ale on je zvyklý být od jara do podzimku venku, lovit a hlídat svůj rajon - tak mám strach, aby se nezatoulal, nebo ho něco nepřejelo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 11:16 pm    Předmět: Citovat

Od malička jsem vyrůstala se psy, takže k nim mám bližší vztah a mám raději jejich povahu, protože jsou přátelští a věrní a mají náladu se mazlit vždycky. Kočky jsou náladové potvory Laughing Ale prakticky miluju obojí, vždycky jsem chtěla i kočičku a teď jsem si to vynahradila pětinásobně Very Happy A naše Khaleesi vlastně ani není náladová, vždycky když si ji vezmu tak se tulí a je taková něžná, akorát zlobí, když jím, ale to je moje chyba, protože jí neumím plácnout na zadek. Helmut je často protivný, ale to má chudák z toho, že špatně vidí, ale když má mazlivou tak se taky strašně tulí a pusinkuje mě a dokonce už spí s koťaty kolem sebe a na sobě Very Happy Ideální by prostě bylo mít psa i kočku naráz, teď mám pejska doma a kočky u přítele.
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 7:11 am    Předmět: Citovat

Já upřednostňuji kočky. To, že se projevují jako nezávislá, sobecká a náladová stvoření, mi nevadí - koneckonců, mám tendence být sama taky taková. Laughing
Psi jsou sice též báječní a mám je ráda, ale nedokáži se s nimi tolik sžít. No, možná změním názor, až budeme mít s přítelem vlastního...
Zatím si užívám našich dvou čičin.Razz Měli jsme štěstí - Garrett (kocour) má moc milou povahu, je to nezáludný dobrák; Angee (kočka) je ...svá - což je ale taky radost. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 7:14 am    Předmět: Citovat

Odmalicka som nemala rada psy kvoli neprijemnemu zazitku z detstva. Asi pred 5-6 rokmi brat doviedol vlciaka a donutil ma ju pohladkat a hrat sa s nou, aby som si zvykla. Veruze som si na nu zvykla a je to jediny pes, ktoreho sa nebojim.
Moje srdce vsak stale pisti za mackou, teraz mam asi 2 tyzdne male maciatko. Zda sa mi, ze postoj nasho psa sa odvtedy zmenil, zda sa mi ze ziarli, ked sa viac maznam s mackou. Snazim sa to kompenzovat, ale macka je u mna no.1 Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 11:13 am    Předmět: Citovat

Od malička jsem měla psy, ale vždy jsem cítila, že bych ráda poznala i kočky. Psi jsou skvělí kamarádi a kdo hledá oddaného společníka a přítele, najde jej právě v pejskovi.
Posledních pár let nemám žádné zvíře, ale chystám se pořídit si mňoukající kamarádku, jen co to bude možné. Takže za mně bod pro nezávislé a možná trochu náladové čičiny Smile To je ale právě to, čeho si na nich vážím - jsou prostě takové, jaké chtějí být.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 12:31 pm    Předmět: Citovat

U mňa prevláda hocičo s kožúškom:) Ale zase kto by neodolal hafaním očkám že?Very Happy Na mačkách sa mi zase páči ako pekne priadú a vychutnávajú si spoločnosť..ale zase ja som na dedine a tu tie mačky sú švihnuté riadne:D To nie sú také tie domáce milé stvorenia..to sú šelmy:D Takže možno kvôli tomu som viac psíčkarka..ale keď uvidím na ulici hocičo živé kožušinaté tak to pohladkám..to neodolám nikdy:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 12:46 pm    Předmět: Citovat

Sayhaya napsal:
Od malička jsem měla psy, ale vždy jsem cítila, že bych ráda poznala i kočky. Psi jsou skvělí kamarádi a kdo hledá oddaného společníka a přítele, najde jej právě v pejskovi.

Přesně tak : ) Naši psi jsou pro mě nejlepší kamarádi. Na druhou stranu, zjistila jsem, že kočky umí být taky oddané, ale svým způsobem...když jsem nedávno byla u přítele, tak jsem se ho ptala, jestli Khaleesi ještě nosí domů myši a on říkal, že už delší dobu nepřinesla...a jak jsem tam byla, tak mi jednu přinesla každý večer Laughing A mám takový pocit, že to byla ona, kdo přivedl Helmuta domů, když onemocněl s těma očima a na týden se ztratil v lese. Já tehdy byla ve škole, ale přítel mi psal, že byl zrovna na zahradě a uslyšel Helmuta mňoukat u branky tak tam pospíchal a on tam byl i s naší královničkou. Třeba ho v tom lese našla a přivedla, kdo ví : )
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 12:54 pm    Předmět: Citovat

No a co teprve, kdyz vas pes na dukaz oddanosti oslinta jako kost a kocka vam strci ocas do nosu Very Happy jojo
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 1:09 pm    Předmět: Citovat

Nedá se říct, jestli kočka nebo pes. Kočka mají úplně jinou povahu než pes. Kočky jsou nezávislé, nenechají se ovládat, ale zase nejsou tak věrné, vděčné a poslušné jako pes. Záleží na tom, co člověk od zvířátka očekává, jaké povahové vlastnosti má a podle toho se může vybrat zvířátko.
Já osobně miluju psy. Mám jednoho z útulku a je to nejvěrnější a nejoddanější zvířecí bytost na světě.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 1:19 pm    Předmět: Citovat

Pro milovníky koček:
http://www.youtube.com/watch?v=EKvNqe8cKU4&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=w0ffwDYo00Q
http://www.youtube.com/watch?v=xwfuhGweTtw&feature=results_main&playnext=1&list=PL0C3D4BAA79698606

Very Happy Very Happy
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.