Godrej Nupur Henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2b51623627935303735846a077599c48Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 10:49 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Celkem by mne zajímalo složení Question

(edit: myslím, i u ostaních odstínů)

Wensdy, a kde jsi našla ostatní odstíny? Já tedy našla, že Godrej nupur henna je jen jedna - prostě čistá henna s těma 9 bylinama. Neprezentují žádné odstíny. http://www.godrejnupur.com/ Našla jsem pak ještě jednu hennu Godrej Kali Mehendi black, jenomže ona s tím asi nesouvisí, nejen, že má jiný obal, ale značka Godrej, nebo společnost, je v Indii dost rozšířená. Nebo jste někdo našel něco jiného?

Jinak Laivine, no, to by byla možnost, jenže v mém okolí, nikdo, koho znám ze zahraničí nenakupuje. Tak to nevadí, nemusím mít všechno, ale vyzkoušela bych Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 11:03 am    Předmět: Citovat

Jo aha, já myslela, že se tu holky baví o červené a ta slečna v té reklamě červené vlasy nemá....tak smůla, aleoe vera nemůžu Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 11:39 am    Předmět: Citovat

No ona v té reklamě má takový červený odlesk, červené to ani mít nemůže, když je černovlasá - asi Indka, ale taková pěkná, možná míšená Laughing Jinak je to normální henna, takže určitě chytá červeně (možná do zrz, ale vzhledem k těm bylinám asi spíš červeněji).

Když nad tím přemýšlím, vždyť já mám doma i Khadí, která má v sobě 8 bylin, některé se shodují s tou Nupur, ale Aloe v ní není - ta by ti možná mohla sedět ta Khádí, měla jsem po ní moc krásné vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 11:50 am    Předmět: Citovat

Sim, no mě to po ránu nedosšlo. Děkuju za tip Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2012 9:32 am    Předmět: Citovat

JÁ MÁM TAKOVOU RADOST Very Happy Taťka byl zase v Indii, tak jsem mu řekla, ať se mi podívá po nějaké henně, že to tam možná vyjde levněji než u nás, no a dovezl mi skoro čtyři kila téhle henny Godrej Nupur Very Happy Tak nejen, že mám zásoby tak na dva roky aspoň, ale tuhle hennu jsem chtěla vždy vyzkoušet a zítra mám naplánované barvení, tak se moc těším a určitě pak poreferuju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2012 8:11 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem tu s ohlasem. Vím, že je na nic, že tahle henna není u nás k sehnání, ale musím říct, že je to fakt jednička Smile Vážně úžasná henna, mám vlasy jedna báseň, takovou hustotu jsem už dlouho nepocítila Laughing A tedy má super konzistenci, nelítaly mi vůbec žádné kousky, krásně se roztírala a chytá jak ďas, mám oranžové všechno, kde mi kapla, o čele a uších ani nemluvím. A myslím, že mi chytla dost do zrz (spíš než do červena), ale zas, ono to asi zoxiduje, což je škoda, takhle jsou ty vlasy aspoň jakoby světlejší. Jsem moc spokojená, mám zásobu asi na dva roky, tak jsem ráda, je fakt neuvěřitelné, že v Indii ta henna vyjde strašně levně a to mám doma půlkilové balíčky (v přepočtu stál ten půlkilový balík v obchodě zhruba kolem 150 kč asi)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
laivine
41-80
41-80


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2012 9:26 pm    Předmět: Citovat

No vida, tak přece ses k té henně dostala, aniž bys ji musela kupovat přes Ebay. To je fajn, když člověk může někoho poslat přímo ke zdroji. Laughing Jinak teda slušná zásoba, já s mým nepravidelným henněním bych to spotřebovávala několit let. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fretkodlačice
8-20
8-20


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2014 11:09 am    Předmět: Nupur Citovat

Když tak tuhle hennu lze koupt v Brně,
v kamenném obchodě Tibet v Brně (Starobrněnská 14), nebo přes jejich eshop (http://www.tibetvbrne.cz/henna-v-prasku-p.aspx).
Aspoň myslím, že je to ta samá Very Happy
Henna + devět bylin (brahmi, shikakai, aloe, methi, bhringraj, amla, neem, ibišek a jatamansi).
Balení mají teda menší, 60 g, ale jen za 45 Kč, běžně dostupné a barví to jak ďas Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2014 11:48 am    Předmět: Citovat

Hledám sice nějakou sehnatelnou v Brně, ale tohle se mi nějak nezdá Shocked
Jednak je až moc levná, i čistá henna vyjde dráž a těch devět bylin taky nepatří mezi nejlevnější... Druhak má televizní reklamu, ve které jí to vlasy ještě k tomu zesvětlí Exclamation , takže to zavání nějakým komerčním podvodem se zatajováním nebo dokonce přímo lhaním o ingrediencích ... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bobule z Jihu
0-7
0-7


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2014 4:03 pm    Předmět: Citovat

Tuto hennu jsem před časem koupila přes Ebay 0,5kg a zrovna teď mám namočeno a za chvilku jdu henit,. Bohužel dnes padla poslední dávka. Jsem s ni maximálně spokojená, vlasy jsou po ní úžasné Very Happy , a barva chytá úplně bombasticky. Přidávám trochu indiga, takže není to úplně zrz, ale o fous tmavší, jen šediny chytají jasně zrz a dělá to takový melírek. Konzistence je velmi jemná a krásně se s ní pracuje a dobře a poměrně rychle se i vymývá a nezůstávají žádné kousky ve vlasech. Prostě odzkoušeno a MAX spokojenost. Akorát teď budu muset hledat na Ebai další a hlavně čekat, než doputuje Sad .
Na Vánoce jsem od syna dostala hennu od Společnosti Henna s.r.o. Nový Jičín. Větší HNUS jsem ještě neviděla. Cucky kusy, jen se to drolilo, totální škoda všech ingrediencí co přidávám ale hlavně ztráta času. Kousky jsem dostávalaz vlasů ještě několik dnů, ale hlavně absolutně nebarvila a to měla být kaštanová.
Mad VŘELE VŠEM NEDOPORUČUJI, JIŽ NIKDY VÍCE Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Pokud někdo víte o lepší dostupnosti henny Godrej Nupur, dejte prosím vědět Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.