Melvita
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8acc993711e1396986c6e031e7c8692dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 11:37 am    Předmět: Citovat

Jenže, pokud tomu dobře rozumím, L´Occitane má certifikát Ecocert jen na něco, zatímco Melvita na všecko a ještě mají i ten Organic cosmetic, což by mělo být přísnější než Ecocert, ne?

V každém případě Melvita tvrdí, že nepoužívá parafín, silikony, PEGy, parabeny, takže oproti mnoha výrobkům L´Occitane (dle svědectví výše, jejich výrobky jsem z hlediska složení nikdy nezkoumala, jen holky tu tvrdily, že občas mají na něco nějaký certifikát ale ne zdaleka na všecko)vidím diametrální rozdíl. Více zde: http://www.melvita.cz/certifikovaná-kosmetika,13,2,2320,14066.htm

Edit: koukám, že se nezobrazuje ten odkaz správně, ať dělám co dělám... Takže na stránkách Melvity záložka Náš závazek a poté rozkliknout ikonku s certifikáty...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 11:45 am    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Jenže, pokud tomu dobře rozumím, L´Occitane má certifikát Ecocert jen na něco, zatímco Melvita na všecko a ještě mají i ten Organic cosmetic, což by mělo být přísnější než Ecocert, ne?

V každém případě Melvita tvrdí, že nepoužívá parafín, silikony, PEGy, parabeny, takže oproti mnoha výrobkům L´Occitane (dle svědectví výše, jejich výrobky jsem z hlediska složení nikdy nezkoumala, jen holky tu tvrdily, že občas mají na něco nějaký certifikát ale ne zdaleka na všecko)vidím diametrální rozdíl. Více zde: http://www.melvita.cz/certifikovaná-kosmetika,13,2,2320,14066.htm


jj Loccitane má jen na některé výrobky, ale má na ně úplně stejné certifikáty jako Melvita, Ecocert a Cosmebio. Ale pokud má Melvita certifikované všechny výrobky, tak není co řešit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 11:51 am    Předmět: Citovat

No, já to pochopila, že na všecko, a rozhodně co prohlížím výrobky na internetu, tak všecky, co jsem rozklikla, ty loga mají...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 11:54 am    Předmět: Citovat

tak rozhodně je Melvita důvěryhodnější, už jen proto, že mají na webu zveřejněno složení, což u Loccitane neexistuje Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 1:06 pm    Předmět: Citovat

Pokud vím, obě firmy mají naprosto jiného majitele a Melvita je o dost menší. Ale člověk do toho nevidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2011 6:28 pm    Předmět: Citovat

holky myslíte že by tyhle věci na zeštíhlení a proti pomerančové kůži mohly fungovat?
http://www.melvita.cz/ze%C5%A1t%C3%ADhluj%C3%ADc%C3%AD-gel-stimuluje-odv%C3%A1d%C4%9Bn%C3%AD-tuku-z-t%C4%9Bla,13,2,2437,14289.htm

docela se mi to zamlouvá, ale už ne ta cena? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 10:51 am    Předmět: Citovat

Díky Meadow jsem vyzkoušela Krémový šampon.
Na suché vlasy to musí být zázrak. Na moje je moc těžký. Ale v kombinaci s Nobilis rozmarýnový je to bomba. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 1:13 pm    Předmět: Citovat

Alka napsal:
holky myslíte že by tyhle věci na zeštíhlení a proti pomerančové kůži mohly fungovat?
http://www.melvita.cz/ze%C5%A1t%C3%ADhluj%C3%ADc%C3%AD-gel-stimuluje-odv%C3%A1d%C4%9Bn%C3%AD-tuku-z-t%C4%9Bla,13,2,2437,14289.htm

docela se mi to zamlouvá, ale už ne ta cena? Confused


Veškeré tyto výrobky, i když fungují, je potřeba používat dlouhodobě. To znamená, že sice zabere, ale jakmile vysadíš, je pomerančová kůže zpátky. Nejdůležitější je ta samotná masáž Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 3:49 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:


Veškeré tyto výrobky, i když fungují, je potřeba používat dlouhodobě. To znamená, že sice zabere, ale jakmile vysadíš, je pomerančová kůže zpátky. Nejdůležitější je ta samotná masáž Wink



díky. to už mi kámoška taky říkala Very Happy , tak jsem si nic neobjednávala, masírovat můžu i s indulonou Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 6:51 pm    Předmět: Citovat

No jo, já bych zapomněla... já testovala kondicionér pro suché vlasy a přišel mi fajn, ačkoli si obecně musím dávat pozor, abych vlasy moc nezatěžovala, a tudíž obvykle nekupuju přípravky na suché vlasy, které jsou obvykle hodně vyživující. Takže buď je lehčí nebo ty mý konečky po tý zimě asi potřebujou něco silnějšího. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.