Váš najlepší šampón na blond vlasy ??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4dab7321d3dfc8a479243dd2ece2f93aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 2:54 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Ta Balea Proffesional na blond vlasy se mi zdá dobrá, měla jsem nejdříve masku v pytlíčku, ta zesvětlovala už po prvním použití.. teď mám balzám a chystám se vyzkoušet i šampon, má i takovou zvláštní vůni, někdy mi sedí a někdy bych se z ní poblila. Very Happy


Souhlas, mě taky ta maska na blond vlasy, zesvětlila vlasy už po prvním použití.. Ale ta vůně byla opravdu divná, tak jsem jí přestala používat.. A pořídila si silver šampon a blond řadu od Alverde.. Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evíí
0-7
0-7


Založen: 8.6.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2012 7:41 pm    Předmět: Citovat

z.pepa napsal:
Osobně si myslím, že to dělá kožní maz a svou roli hraje jistě i čistota ovzduší. Třeba když jdu do hospody, kde se hodně hulí, tak mám úplně žlutou hlavu.


tahle odpověď se mi líbí. ještě bych řekla, že tím, jak se vlas vzpamatovává, trochu žloutne-tmavne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 7:30 pm    Předmět: Citovat

Nejlepší šampon na blond vlasy jsem zatím neobjevila... Zkusila jsem od Balea professional, Garnier Naturals, Yves Rocher, Nivea a Alverde. S výjimkou alverdího, který byl docela propadák (divné jakoby olepené vlasy, lupy), bych všechny označila stylem "nenadchne, neurazí". Nějaké efekty co se týče barvy jsem taky moc nevypozorovala, snad jen trochu u toho Balea Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Glory
41-80
41-80


Založen: 21.6.2011
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 9:38 pm    Předmět: Citovat

Ja som kedysi používala Niveu (za mňa teda nič moc), potom som prešla na Garnier Naturals (ten som tu už kedysi vychválila), tie na farbu vlasov nemali fakt žiadny efekt, ale skoro rok už požívam Alverde a mám po ňom dosť intenzívne zlaté odlesky...ako nie že by som normálne nemala, ale takto sú výraznejšie. A Alverde si skúšala len raz? Lebo ma napadlo že mohol byť po dátume spotreby...raz sa mi to stalo s kondicionérom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 11:18 pm    Předmět: Citovat

Tak to nevím, to mě nějak nenapadlo zkoumat... spíš si myslím, že mi prostě špatně sedl Sad je fakt, že barevný efekt jsem u něj vypozorovat nestihla, protože mě celkem rychle odradily ty lupy. holt každé vlasy jsou jiné, jsem ráda, že tobě sedí Wink
Niveu si upřímně z těch vyjmenovaných pamatuju nejméně, protože jsem ji používala ještě v silikonových časech před DV a tehdy jsem neměla tendence vlasy zas tak zkoumat Laughing
Jinak co se blond šampónů týče, ještě bych velmi ráda vyzkoušela Balea More Blond, jestli se tedy zase objeví... jinak se držím spíš objemových šamponů, protože jsem usoudila, že objem potřebuju akutněji než oživení barvy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
isyss
8-20
8-20


Založen: 30.3.2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2012 2:32 pm    Předmět: Citovat

já jsem si teda všimla při odbarvování na blond..že hůř pouští barva z délek než u kořínků...u kořínků se vlas(protože je ještě "mladý") odbarví rychleji ,lépe a do krásné barvy...zatímco už pul roku starý odrosty mi jdou odbarvit hůř.. nevím čím to je..ale myslím si,že žloutnutí odbarvených vlasů je prostě dáno obyčejnou oxidací ....odbarvím krásnej blond pramen...je zářivej ,lesklej...a po půl roce je ten samej pramen zašedlej,mdlej bez lesku...prostě opotřebení materiálu.... Sad ale silikony tomu jistě taky nepřidávají...obalují vlas že sice vypadá lépe..ale pod ním vlas trpí a usychá....tak si pak vyber Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2015 2:29 pm    Předmět: Poraďte prosím Citovat

Od doby co nehenuju a podařilo se mi vrátit ke svojí přírodní barvě (světle hnědo-blonďatá) jsem bojovala se šampóny. Potřebuju aby moje vlasy (hlavně v zimě) chytly takový ten pěkný zlatavý nádech, prostě takovou tu medovou barvu, kterou mají v létě normálně od sluníčka. Bohužel mi ale většina šampónů spíše ztmavuje. Nakonec jsem objevila svého favorita a tím byl heřmánkový šampón na světlé vlasy od YR. Jenže když jsem ho nedávno hledala v regále, bylo mi oznámeno, že ho už nebudou vyrábět....
Nevíte někdo o něčem co by mu bylo hodně podobné? Zatím mám od alverde na blond vlasy, ale vím, že mi po nějaké době dost vysušuje, nemáte nějakou radu????
Znáte to když si zvyknete na něco a oni to pak zruší? Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2015 5:25 pm    Předmět: Citovat

Raketka: trebárs Balea more blond (čo viem, tak by mal zosvetľovať, hlavne keď používaš aj kondiš, prípadne sprej)
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2015 7:11 pm    Předmět: Citovat

Já jsem nedávno hledala něco na blond vlasy bez obsahu SLS a SLES a skončila jsem u šamponu zlatá blond od Hennécolor. Bohužel zatím jsem ho použila jen párkrát, takže nějaké účinky neposoudím. A netuším, jestli by ti náhodou taky trochu neztmavoval, když v něm údajně jsou i výtažky z henny.
Jinak pěknou barvičku mi dělal šampon Balea Blond (ten klasický, ne more blond), ale už je to dávno a navíc si pamatuju, že hrozně chemicky smrděl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2015 10:03 am    Předmět: Citovat

Ten Balea blond i more blond jsem zkoušela, ale zaprve mi hrozně smrděl a zadruhé vlasy po něm byly hrozně vysušené...je fakt, že kondiš jsem k němu neměla a to právě kvůli tomu již zmíněnému smradu. Fakt jsem nevydržela si s ním umýt vlasy častějc než jednou za 5 umytí jiným šampónem.
Šampóny s hennou byly fajn, když jsem hennovala, to jsem si je nemohla vynachválit, bohužel moje vlasy jsou hrozně chytlavé na jakékoliv barvy. Ztmavuje mi všechno co není pro světlé vlasy a často mi to jde do takové divné šedohnědé (v galerce ta "prapůvodní"). Po šampónech s obsahem henny do pomerančové.
Ten heřmánkový YR dostával do vlasů takové krásné zlatavé odlesky, ne že by vyloženě zesvětloval, alle bylo prostě hrozně poznat, že je tam ten heřmánek....teď jsem si dala do rozprašovače silnej heřmánkovej odvar a po umytí důkladně šplíchám a dosahuje to podobného efektu....ale předtím jsem si jen umyla hlavu a byl pokoj Very Happy Taky se trochu bojím, že ten heřmánek samotnej bude časem dost vysušovat.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.