Andulky, papoušci a další ptáčci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9455bf2cff4a7ec900498855c4246766Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2011 3:32 pm    Předmět: Citovat

To nevadi, jsem jen zvedava Wink Je moc krasnej. Dnes mi odpovedela pani chovatelka z LBC, ze ma cytri dny stara mladatka a ze tak za 10 dni mohou byt k odberu, ze pry 14 dni je idealni na zacatek ochoceni ... Me to prijde teda desive malo, to bude jeste uplne mimco, toruchu se toho bojim Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anonymous2
81-160
81-160


Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 1:36 pm    Předmět: Citovat

prosím nemáte někdo nějaký tip nebo kontakt na dobrýho spíše výbornýho chovatele papoušků?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: st září 04, 2013 9:01 pm    Předmět: Citovat

Pamatuji si, jak jsme měli andulky. Strašně řvaly a dělaly neskutečnej bordel. Very Happy Ale i tak to bylo docela milý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: st září 04, 2013 9:22 pm    Předmět: Citovat

My jsme měli postupně dva anduláky. Jeden byl protivný a druhý bázlivý, škoda, ale oba moc hezky mluvili. Mamka ovšem dodnes vzpomíná na andulku, co měla v dětství, byla to samička, takže nemluvila, ale uměla prý kousky jako cirkusák a byla tak ochočená, že s ní babička mohla věšet prádlo na balkoně a neuletěla.
Do budoucna přemýšlíme o tom, že bychom si s mamkou pořídily pyruru.
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt září 05, 2013 10:11 am    Předmět: Citovat

jé mi měli taky modrýho anduláka... teda on se menovat ferda, ale vzhledem k tomu, že za svůj život neřekl nic, tak to byla spíš ferdička Very Happy nebyl moc ochočenej a ani nijak moc inteligence neprojevoval, ale ráda sem se na něj jako dítě dívala a vadilo mi, že není ochočenej, strašně ráda bych ho pohladila a tak Smile


no hádejte, kdo ho našel nožičkama hore? no samozdřejmě že já Confused tenkrát sem běžela přes celej byt a vyřvála na celý kolo, že ferda umřel... asi z toho šoku, že se dete dívat na ptáka, hledáte ho na bidílku, když tam není, tak si řeknete - je na zemi a vysbírává tam semínka, co mu spadla, a ono houbelec....
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: čt září 05, 2013 12:44 pm    Předmět: Citovat

Já jsem zas dostala šok u toho prvního (jinak první byl zelený a druhý modrý, ale strašně se mi líbí takoví, co tu barvu mají nafialovělou), to jsem byla ještě hodně malá, v noci jsem se na něho šla podívat, když jsem šla kolem na záchod a probudila jsem prý mamku s řevem, že mu upadla nožička...no, spal na jedný noze, že Laughing
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt září 05, 2013 4:42 pm    Předmět: Citovat

Wilwarin napsal:
... že mu upadla nožička...no, spal na jedný noze, že Laughing


Very Happy Very Happy sorry, ale tomuhle se nejde nesmát Very Happy upadla mu nožička.... bobek.... a on chudák upad celý Sad já bych raději zeleného (mám ráda zelenou), ale o fialových sem nikdy neslyšela ani neviděla Surprised
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt září 05, 2013 4:55 pm    Předmět: Citovat

Když přítelovým rodičům umřela andulka, tak jsme tam zrovna byli. Zjistili jsme to tak, že jejich pes stál u klece a strašně štěkal - já ho šla sprdnout, ať je zticha, no a našla jsem tam mrvýho anduláka. Pesan nám to oznámil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 11:23 am    Předmět: Citovat

Meeesha-To je neuvěřitelný, jak to ta zvířata tak poznají.

Máte nebo znáte někoho, kdo má pyrruru nebo je chová? Chtěla bych si ho co nejdřív pořídit, ale nikdy jsem žádného neměla, není to asi moc obvyklý druh, tak se bojím, jestli v okolí vůbec seženeme někoho, kdo by měl v dohledné době dokrmené mladé k odběru.
Jsou úplně úžasní, pročetla jsem pár článků a hlavně videa na Youtube-fakt jsem ještě neviděla papouška, co by se s tebou koukal na TV a usnul ti přitom za výstřihem nebo v rukávu a jsou extrémně mazliví, na těch videích normálně nastavovali břicho a bylo vidět, jak jsou celí blažení, no a taky chytří-na jednom videu běhal se štafetou slalom nebo rozmisťoval žetonky podle barev, umí i celkem mluvit.
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2014 9:16 pm    Předmět: Citovat

Tak to vyšlo a dnes jsme si s mamkou přivezly mláďátko pyrrury perlového-Bibinku : ) Pejsek to sice není Sad ale aspoň tu nebude tak smutno. Je moc krásná, ale zatím se samozřejmě bojí, ještě ani nepípla a teď spinká...pořád na ni chodím nakukovat Very Happy Zítra zkusím dát fotky.
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.