Maminkovské účesy a vlasy po třicítce obecně
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a2de4e969b6d32c659b91247030a90afZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út září 05, 2006 1:51 am    Předmět: Maminkovské účesy a vlasy po třicítce obecně Citovat

Proč si ženy vlasy zkracují na tzv. maminkovské účesy??? Tož, na to bych se rád zeptal a doufám, že nebudu opět osočen a virtuálně napadán... Jen se ptám, proč si maminky nechávají zkrátit vlasy nebo proč se po svatbě novomanželky nechají ostříhat. Nějaké tipy už mám, ale nechci tu nic nabízet a ovlivňovat... Co Vy na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: út září 05, 2006 8:08 am    Předmět: Citovat

Asi protože už mají chlapa jistýho, tak nepotřebují oslňovat další Laughing ...Nevím Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: út září 05, 2006 6:31 pm    Předmět: Citovat

Je to také o komunikaci. Kdyby takové ženě její manžel řekl, že se mu její dlouhé vlasy velmi líbí, tak by k takovým "katastrofám" docházelo jen minimálně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: út září 05, 2006 6:45 pm    Předmět: Citovat

Tak já k té mamince.Absolutně jsem se nestíhala učesat. Vlasy jsem měla v copu nerozčesanné i 3 dny. Pak to teda byl nářez.Musela jsem některé prameny ustřihnout, totální dredy.Ale naštestí nebo bohužel nejsem praktický člověk, tak vlasy zustaly dlouhé.Jo a manžela nemá jistého žádná, o tom rozvodovost u nás.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: út září 05, 2006 8:51 pm    Předmět: Citovat

myslím si, že je to o té komunikaci... když mně přítel řekne, co se mu na mě líbí, tak je ajsný, že si to budu hýčkat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: út září 05, 2006 9:14 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
myslím si, že je to o té komunikaci... když mně přítel řekne, co se mu na mě líbí, tak je ajsný, že si to budu hýčkat.




....to je pak souznění duší.... a Tvůj milý pro Tebe snese i modré z nebe...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: út září 05, 2006 9:17 pm    Předmět: Citovat

Jana napsal:
Tak já k té mamince.Absolutně jsem se nestíhala učesat. Vlasy jsem měla v copu nerozčesanné i 3 dny. Pak to teda byl nářez.Musela jsem některé prameny ustřihnout, totální dredy.Ale naštestí nebo bohužel nejsem praktický člověk, tak vlasy zustaly dlouhé.Jo a manžela nemá jistého žádná, o tom rozvodovost u nás.




Tdy musí jednoznačně "zapracovat" partner - pomáhat víc s dítětem, nebo víc s česáním. Já se rád zhostím obojího Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt září 07, 2006 12:44 am    Předmět: Svatba Citovat

Také jsem slyšel názor, že si nastávající manželka nechá narůst vlasy, aby měla hezký svatební účes - aby ho měla z čeho vytvořit - a pak si vlasy ostříhá, protože už je zase "nepotřebuje"...



Před časem si jedna moje spolužačka stěžovala na to, že se nechala ostříhat nakrátko a že jí na to spolužák řekl právě cosi o tom maminkovském účesu. Dotklo se jí to, přemýšlela o tom a vlasy opět nechala narůst...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: čt září 07, 2006 9:25 am    Předmět: Re: Svatba Citovat

Milovník napsal:
Také jsem slyšel názor, že si nastávající manželka nechá narůst vlasy, aby měla hezký svatební účes - aby ho měla z čeho vytvořit - a pak si vlasy ostříhá, protože už je zase "nepotřebuje"...



Před časem si jedna moje spolužačka stěžovala na to, že se nechala ostříhat nakrátko a že jí na to spolužák řekl právě cosi o tom maminkovském účesu. Dotklo se jí to, přemýšlela o tom a vlasy opět nechala narůst...




Jó, kdyby to tak šlo ze dne na den - myslím nechat vlasy zase vyrůst Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: čt září 07, 2006 11:58 am    Předmět: Citovat

Trochu pozdě,ale maminkovským účesem myslíte "květák"? Kratoučký střih, vystříhané na krku, případně trvalá, foukání, tupírování? Jak nosí 99% paní na 50?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.