Pánská móda - co se ženám líbí na mužích :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 49, 50, 51  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=95cbbf898f72be426cabdc72ee6e3852Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 9:20 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
kkk napsal:

...důležitý je, CEJTIT se na dvacet. Se vzhledem to fakt nemá nic společnýho . Cool Cool Shocked Laughing


... a vůbec, když je někomu čtyřicet, tak je to pořád MLADY ČLOVĚK !!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


....já nemluvil o konkrétním věku. To byl jen jako příklad!!!! Jistě, že je mladéééj. Cool Cool Cool Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 9:29 am    Předmět: Citovat

kkk napsal:

...důležitý je, CEJTIT se na dvacet. Se vzhledem to fakt nemá nic společnýho . Cool Cool Shocked Laughing


... hm, čtyřicet mi ještě není, a někdy se cítím na osmdesát. Auauau Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 9:47 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
kkk napsal:

...důležitý je, CEJTIT se na dvacet. Se vzhledem to fakt nemá nic společnýho . Cool Cool Shocked Laughing


... hm, čtyřicet mi ještě není, a někdy se cítím na osmdesát. Auauau Evil or Very Mad


Jeden můj příbuzný obešel na maškarním plese hospodu - židle, stoly, horemdolem - po rukách. Na tom by nebylo nic divnýho, kdyby mu v tý době nebylo sedumdesát. Shocked Shocked Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 10:20 am    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing tak to bych nezvládla ani v patnácti letech Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 10:44 am    Předmět: Citovat

kkk napsal:
...odedneška se nemeju, nečešu, hadry ze skáče hlavně s kapucou budou obléhat můj šatník. Džíny jedny mám a to stačí. Cool Cool Laughing Laughing


Tak pozor, abys tomu špatně nerozumněl! Laughing
Chlap na sobě nemusí mít kdoví jaké značkové hadry, ale musí být čistý, voňavý, a mít upravené ruce, my ženské se dost často díváme na ruce! Laughing
A pochopitelně taky umyté vlasy Wink

Jinak mikiny nemusím vůbec, ať už s kapucou nebo bez. Kravaty taky ne, to už spíš motýlky (někdo se bez nich v práci neobejde - třeba můj muž).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 10:51 am    Předmět: Citovat

kkk napsal:

...odedneška se nemeju, nečešu, hadry ze skáče hlavně s kapucou budou obléhat můj šatník. Džíny jedny mám a to stačí. Cool Cool Laughing Laughing


no fuj , KKK! Tos teda nepochopil Smile Smradlavce neeeee!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 11:04 am    Předmět: Citovat

Nika napsal:
kkk napsal:

...odedneška se nemeju, nečešu, hadry ze skáče hlavně s kapucou budou obléhat můj šatník. Džíny jedny mám a to stačí. Cool Cool Laughing Laughing


no fuj , KKK! Tos teda nepochopil Smile Smradlavce neeeee!!!!!


Laughing Laughing Já jen žertovala Ivánku. Tovižese meju. Teďka jsem zrovinka čestvě vykoupanej, oholenej a navoněnej. Wink Wink Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 12:27 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Tak na mě působí i ti chlapečci, co mají namelírkované a nagelované vlásky, oblečení a doplňky podle poslední módy, růžová trička (sem si všimla, že jsou teď nějak populární) atp.
Fakt, tohle já nemusím, ale každý má jiný vkus, že jo....
Taky takovýhle šampónky nesnáším.Jednoho takovýho máme ve třídě.Furt nám tvrdí,že se mu to triko obarvilo při praní na růžovo,ale je prostě vidět,že už je tak kupovaný Very Happy .Nevím jak vy,ale já bytostně nesnáším růžovou Evil or Very Mad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 12:29 pm    Předmět: Citovat

Ad Daniela - Ano, ano, ruce, ruce a zase ruce. Není to nějaká úchylka? Ale to jsem měla napsat asi spíš do toho fóra o ženských tajemstvích, že. Tak já přidám ještě něco o pánské módě.
Líbí se mi chlapi, co místo triček nosí košile.
Líbí se mi chlapi v obleku (to uže jsem tu někde psala).
Ten sportovní styl taky moc nemusím.
To, co popsala Nika (džíny, tričko, sako), to jo, k tomu třeba ještě nějaké "žebradlo" a delší vlasy - a jsme na filozofické fakultě (popř. na sociálních studiích) - já věděla, že si vybírám tu správnou školu Wink
Jo a nesnáším mrkváče, jak na ženských (bože, letos se údajně tahle móda vrací, ještě, že nejdu s davem), tak na chlapech. Vydapá to divně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 12:36 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Ano, ano, ruce, ruce a zase ruce. Není to nějaká úchylka?


Si myslím, že to má většina z nás, takže to nebude (statisticky) úchylka, spíš to bude normální Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 49, 50, 51  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.