Pánská móda - co se ženám líbí na mužích :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50, 51  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e004ce402ab16b6f1c818ef299acf41eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marci
81-160
81-160


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 5:06 pm    Předmět: Citovat

Very Happy jiskra,omluva,nemám na nose brýle,chichi Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 5:09 pm    Předmět: Citovat

Nevím, přijde mi, že je to vlivem rodiny (ačkoli to Nicole svou zkušeností popírá) - přítel vyrost s tatínkem a na luxusní oblékání si nepotrpěli určitě - jako čistí jo, ale nápad a něco pěkného rozhodně ne... (slyšela jsem i historky o tatínkových prvních pokusech s vařením, pečením apod...) Nechodí špinavý, nemytý, jen ty kalhoty jsou úděsné (+ nevypraelné, flek od sava tam zůstane) a on na nich děsně lpí... Rolling Eyes
A myslím si, že je i celkově patrný vliv okolí, přátel, spolupracovníků... Ani nemá od koho odkoukat, jak chodit pěkně oblíkaný, přátelé normální průměr a v práci chodí všici v zeleném (stejném, fasovaném oblečení). Má třeba kamaráda, který o sebe celkem dbá a tak, ale ostatní z kolektivu to nijak neřeší (a to ani holky, já jsem tam trochu za exota, když jsem schopná si "jen tak" vzít sukni a podpatky a jsou schopní se tomu jednomu klukovi posmívat, když si stěžuje, že si zapomněl kondicionér - má vlasy kudrnaté a dlouhé)... Je to možná blbé to takhle říct, ale jsou lidi, co se pohybují v kolektivu, kde je velice "out" se o sebe starat a dbát na oblečení a nějaký styl - teda kromě jednotného stylu džíny, triko, mikina bez ohledu na pohlaví a příležitost... (to ho samozřejmě neomlouvá - ty kalhoty, grrrr)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 5:10 pm    Předmět: Citovat

Marci napsal:
Very Happy Lepší než oblek Armani je jskra,když přeskočí a motýlci lechtaj na správném místě...a je to,že Hanči? Wink


si piš..Very Happy

jen tedy, kdyby náááhodou se zde chtěl někdo seznamovat po netu.. tak bacha na hlas.. Laughing ten je taky v rámci přitažlivosti důležitý.. Laughing jednou jsem měla rande s takovým piskáčkem ty jo, že jsem se mu pak ani neodvážila zavolat, že to nemá cenu.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 5:14 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Nevím, přijde mi, že je to vlivem rodiny (ačkoli to Nicole svou zkušeností popírá) - přítel vyrost s tatínkem a na luxusní oblékání si nepotrpěli určitě - jako čistí jo, ale nápad a něco pěkného rozhodně ne... (slyšela jsem i historky o tatínkových prvních pokusech s vařením, pečením apod...) Nechodí špinavý, nemytý, jen ty kalhoty jsou úděsné (+ nevypraelné, flek od sava tam zůstane) a on na nich děsně lpí... Rolling Eyes
A myslím si, že je i celkově patrný vliv okolí, přátel, spolupracovníků... Ani nemá od koho odkoukat, jak chodit pěkně oblíkaný, přátelé normální průměr a v práci chodí všici v zeleném (stejném, fasovaném oblečení). Má třeba kamaráda, který o sebe celkem dbá a tak, ale ostatní z kolektivu to nijak neřeší (a to ani holky, já jsem tam trochu za exota, když jsem schopná si "jen tak" vzít sukni a podpatky a jsou schopní se tomu jednomu klukovi posmívat, když si stěžuje, že si zapomněl kondicionér - má vlasy kudrnaté a dlouhé)... Je to možná blbé to takhle říct, ale jsou lidi, co se pohybují v kolektivu, kde je velice "out" se o sebe starat a dbát na oblečení a nějaký styl - teda kromě jednotného stylu džíny, triko, mikina bez ohledu na pohlaví a příležitost... (to ho samozřejmě neomlouvá - ty kalhoty, grrrr)


jj, souhlas..

jinak kromě "zeleného" kolektivu je ještě kolektiv "vědecký".. a pochopila jsem, že i když může jít o mezistátní firmu, tak to nesmaže trenky, ošoupaná tílka a ponožky v sandálech..Smile a přitom jde o lidi s velmi vysokým IQ, kteří nepřímo zachraňují životy..Smile a jednají s číňany v oblecích..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marci
81-160
81-160


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 5:19 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Pobavilas mne,to jo,svatá pravda ,hlas je důležitý taky.S chlapama a jejich oblékáním se musí opatrně a nenápadně,jsou to ješitní moulové,ač někdy nemají být na co-asi by to chtělo nějakou větší nehodu Lalaith třeba při praní,nebo žehlení.Pak si sypat třeba popel na hlavu,ale kalhoty by byly potřeba určitě vymněnit.Se znakem propálené žehličky už by nechodil,ne?Ale on je asi nenechá žehlit,to je mi jasný,nyní mi to došlo. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 5:22 pm    Předmět: Citovat

ty jo, Marci, jsi velmi rafinovaná žena.. tak to má být..Wink

ono by stačilo, aby při sušení uletěly.. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 5:23 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:

A myslím si, že je i celkově patrný vliv okolí, přátel, spolupracovníků... Ani nemá od koho odkoukat, jak chodit pěkně oblíkaný, přátelé normální průměr a v práci chodí všici v zeleném (stejném, fasovaném oblečení).


I agree with this.... Smile

I've lived with different groups of men and when I lived with men my own age [when I was 20-23] it really bothered me that the people I was living with were like young neanderthals Confused Smile All we needed was a dinosaur in our kitchen, and you could have said we lived exactly like The Flintstones Smile

Then, when I was 24 I met a man who really had a big influence on me. He was 7 yrs older than me. I used to visit him in his flat and sometimes I stayed at his place for a weekend visit. This friend wasn't rich - in fact he always had money problems - so his clothes were not expensive, but he looked so good in whatever he wore. He always ironed his clothes and was very particular about hygiene.

I haven't seen him for 7 yrs now, but I remember him still.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 5:31 pm    Předmět: Citovat

Lalaith a co zkusit ty kalhoty obarvit? Normálně Duhou... kamarádka si takhle občas barví i džíny a vypadají pak moc pěkně Smile Když už by na nich trval...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 5:33 pm    Předmět: Citovat

cait, já jsem zkoušela obarvit fleky od sava taky na gatích a nešlo to.. byly furt vidět..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 5:38 pm    Předmět: Citovat

Nechcete si odloupnout kousek čistotnosti z toho mojeho Mistra Propra? Mu by to neuškodilo a já bych se s ním nemusela prát o místo před zrcadlem. Laughing
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50, 51  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.