Pánská móda - co se ženám líbí na mužích :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e67d259da2724092b33fc4662c944d3aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marci
81-160
81-160


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 5:39 pm    Předmět: Citovat

Very Happy That is a pleasant surprise,your opinion,MrE! Very Happy You are right,sometimes one meeting give to live good road!I am sure of it. Very Happy Do you think so? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marci
81-160
81-160


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 5:52 pm    Předmět: Citovat

Very Happy omg-i am stupid-way no road!Sorry. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 7:16 pm    Předmět: Citovat

MrE: You´re right, you´ve met someone who can inspire you, even it was 7 years ago... Bt when a man or boy has no inspiration (and also no reason), it´s complicated...

Hanča: Jo, vědátoři, to musí stát za to... Mám pár kamarádů z matfyzu, nejsou to až takoví mimoňové, ale normální taky nejsou, ani co se týká oblečení (o zbytku, no občas škoda mluvit.... Laughing Ale je s nima sranda) Jo a zelený kolektiv je peklo, naštěstí se šetří, takže nebudou moct fasovat skoro nic (kromě děsných "uniforem", z děsného materiálu, košile 100% plast apod....) Ne že bych jim to přála, ale říkám si, že bude mít aspoń pádný důvod si jít něco koupit (nebo mě tím pověřit Razz )

Marci: Ne, musím se přiznat, že nežehlíme skoro nic, jenom já si občas přejedu nějaké věci, u kterých to jinak nejde, příteli jen když chci, aby vypadal reprezentativně, ale osobně žehlení považuju spíš za ztrátu času (a energie) Embarassed Embarassed

Barvení nevím, taky jsem se snažila zbavit se flaku od sava na triku obarvením a houby, nevyšlo to... Rolling Eyes Spíš se s ním zkusím ještě nějak, ehm... "domluvit"... (nejlíp někdy u obchodu, ať si to nerozmyslí...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 10:20 pm    Předmět: Citovat

Holky, to jako myslíte vážně, že byste záměrně zničily/zlikvidovaly něco, na čem váš milý lpí? Uffffffff... Jako můj polovička má taky pár věcí, které bych na něm radši neviděla, stejně jako já mám pár věcí, které by on nechtěl vidět na mě. Ale šáhnout mi na ně se zlým úmyslem, tak asi zapomenu na dobré vychování i na to, že jsem slabá žena, a paprče mu urazím u zápěstí! Evil or Very Mad
(Naštěstí takové destruktivní nápady nemá ani jeden z nás Smile )
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: so leden 22, 2011 1:54 am    Předmět: Citovat

tak ja som občas zvykla priniesť priateľovi nejaké tričká, príp. ho dovliecť do obchodu. ono to nie je tak, že by niektorí chlapi nedbali o svoju existenciu celkovo, len ich to nezaujíma a nemajú potrebu si niečo kupovať. keď boli mladí, tak im oblečenie kupovala mama (a to sa ešte robili natoľko kvalitné veci, že vydržali niekoľko rokov), potom do ich života občas vstúpi nejaká uvedomelá žena, čo im niečo podstrčí.. a kde sa to majú tí chudáci naučiť, že oblečenie nerastie na strome, ale sa kupuje? Very Happy buďte trochu empatické Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: so leden 22, 2011 7:59 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Holky, to jako myslíte vážně, že byste záměrně zničily/zlikvidovaly něco, na čem váš milý lpí? Uffffffff... Jako můj polovička má taky pár věcí, které bych na něm radši neviděla, stejně jako já mám pár věcí, které by on nechtěl vidět na mě. Ale šáhnout mi na ně se zlým úmyslem, tak asi zapomenu na dobré vychování i na to, že jsem slabá žena, a paprče mu urazím u zápěstí! Evil or Very Mad
(Naštěstí takové destruktivní nápady nemá ani jeden z nás Smile )


tak on je lpí a lpí že.. na batoh, ke kterému má 8 let už osobní vztah, bych ani nesáhla... a jo, jsem taková fúrie, že jsem kedysi vyhodila kalhoty, co měl mezi stehny prodřené tak, že se už nedaly opravit.. k těm osobní vztah neměl.. Twisted Evil jen byl línej si koupit jiné, protože náš trh, jak už jsem psala, nemá normální kalhoty na jeho postavu, takže se mu ani vlastně nedivím.. ale přežvýkl to..

stejně jako jsem před dvěma lety povyhazovala roztrhaná tílka a slipy.. a jestli si někdo myslí, že roztrhaný je pár děr, tak se mýlí..Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: so leden 22, 2011 8:17 am    Předmět: Citovat

Hanča napsal:

stejně jako jsem před dvěma lety povyhazovala roztrhaná tílka a slipy.. a jestli si někdo myslí, že roztrhaný je pár děr, tak se mýlí..Razz


Tohle důvěrně znám Very Happy

"Vyhoď ty trenky, jsou už tak děravé, že se to nedá zašít."
"Fajn, tak já je ještě jednou hodím do pračky a pak z nich uděláme hadr na podlahu."
... a hádejte, co si znova vzal na sebe za pár dní Laughing Asi si je čirou náhodou a omylem vytáhl z koše vypraného prádla Laughing
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so leden 22, 2011 10:58 am    Předmět: Citovat

Manželovo oblíbené oblečení nelikviduji,pouze mu zakazuji se v některých kouscích vystavovat na veřejnosti Very Happy. Naštěstí má jeden velmi oblíbený kousek - ale značně olezlý a celkově nechutný svetr ...může ho nosit pouze doma, případně na zahradě, na nějakou grilovačku ... tajně doufám, že tenhle svetr třeba jednou shoří sám od sebe . Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so leden 22, 2011 11:29 am    Předmět: Citovat

Asi mám kliku na chlapa - není třeba mu ani likvidovat, ani zakazovat. Roztrhané věci, pokud to jde, zašívám, pokud to už nejde, vysvětlím, proč už nejdou opravit a on už je vyhodí sám. Esteticky divné oblečení nosil už než jsme se seznámili, takže by bylo nefér chtít po něm, aby je nosit přestal. Nejčastěji stejně nosí to, o čem ví, že se mi v tom líbí, ale nosí to dobrovolně. Několik fujsvetrů, fujtriček a fujkalhot doma taky má, ví, že nad nima neóchám, ale taky ví, že ho nikdy neženu se převléct. (když on se v tom tváří tak spokojeně... Smile )
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so leden 22, 2011 12:49 pm    Předmět: Citovat

Jasný, já bych mu je nevyhodila nebo nijak nezničila - zas tak strašný nejsou, nevadí mi, když v nich jde se mnou třeba navýlet do přírody nebo na houby, ale vadí mi, když v nich jde na oslavu narozenin a nějakou návštěvu, pač vypadá jak hastroš... Ale vzhledem k tomu, že nemá žádné jiné teplejší na zimu, tak tahá furt tyhle - a já ho nemůžu přimět k tomu, aby si vybral nové - protože prostě sama bez něj se bojím mu ty kalhoty koupit (aby se líbily, aby byly pohodlné, měly všechny požadavky, co na kalhoty má apod...) Tak jsem čekala radu, jak ho přimět si přikoupit a vybrat ještě jedny navíc... (a ty druhé ať si nehcá klidně "na lítačku", na doma, apod.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.