Pánská móda - co se ženám líbí na mužích :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=77892eae07fe2c5e0da1ae3a54778d20Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: po říjen 16, 2017 1:56 pm    Předmět: Citovat

Uáááá, ako parfémová fanatička budem odpovedať komplikovanejšie:

Po prvé, komu ako....rôzne ženy, rôzne nosy, rôzne preferencie...

Po druhé ako na kom....rôzni nositelia, rôzna pokožka (a na každom vôňa vonia inak), rôzne osobnosti.

Po tretie, skôr je to o tom, že rôzne značky majú niektoré parfémy vydarenejšie a niektoré zas menej, než že táto značka všetko a táto vôbec nič.

Ale čo sa môjho nosa a skúseností týka - tak u pánskych majú u mňa najväčší úspech značky Caron a Tom Ford.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polu
0-7
0-7


Založen: 17.9.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2017 12:00 pm    Předmět: Citovat

Já jsem magor na doplňky, koukám na pásek, hodinky, brýle, případně manžety... Smile Z jakého je to materiálu a jestli má hlavně doplňky sladěné. Na ceně mi nezáleží - tu stejně nepoznám. Smile

U pásku koukám jaký je to materiál (zda kůže) a hlavně na sponu, jestli je něčím zajímavá.
U hodinek mám ráda klasický styl, žádné tlusté sportovní hodinky s milion ciferníkama...samozřejmě když jsme někde na sportu, tak chápu, že je má...ale večer v klubu je dle mého nemá nosit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmoothAnnie
81-160
81-160


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2017 6:27 pm    Předmět: Citovat

nezabudka napsal:
...

Po tretie, skôr je to o tom, že rôzne značky majú niektoré parfémy vydarenejšie a niektoré zas menej, než že táto značka všetko a táto vôbec nič.

Ale čo sa môjho nosa a skúseností týka - tak u pánskych majú u mňa najväčší úspech značky Caron a Tom Ford.


Tak já nevím, u "mě" vede Calvin Klein a Aqua di Gio... ale stejně muž voní nejlíp po ránu nebo večer před spaním... ale tu "biologickou vůni", co nám vyhovuje, si už musíme najít samy Wink

Jinak, přijde mi, že čím jde doba dál, tím "konzervativnější" a tak nějak kultivovanější pánská mó´da se mi líbí... netvrdím, že musí všichni chlapi nosit kvádra denně, ale docela mě mrzí, že Česko je poslední dobou zemí Rejoicek atd... Sad
_________________
Mandarynki i pomara??cze, pomara??cze, i mandarynki...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.