Pánská móda - co se ženám líbí na mužích :)
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 49, 50, 51  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5321272fbe8f52923132c73164e95da8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 9:53 pm    Předmět: Citovat

Na chlapovi mašle - třeba v týle (á la Valmont) - to může vypadat dost dobře. Taky se mi líbí, když místo kravaty nebo motýlka má u krku něco netradičního, třeba právě nějakou mašli nebo šáteček, jak chlapi nosili třeba v klasicismu. Ale k tomu samozřejmě musí být adekvátní oděv Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 11:11 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
... Taky se mi líbí, když místo kravaty nebo motýlka má u krku něco netradičního,....


...no, třeba Dobrmana!! Twisted Evil Razz Laughing Laughing Laughing Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 11:12 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Na chlapovi mašle - třeba v týle (á la Valmont) - to může vypadat dost dobře. Taky se mi líbí, když místo kravaty nebo motýlka má u krku něco netradičního, třeba právě nějakou mašli nebo šáteček, jak chlapi nosili třeba v klasicismu. Ale k tomu samozřejmě musí být adekvátní oděv Wink


Připojuji se. Pánské oblečení v historických filmech je většinou krásné. Zato teď je zejména tvz. společenský oděv pro muže nuda, nuda, šeď šeď, nuda.. .Evil or Very Mad Kam zmizel ten cit pro osobité mužské odívání??? Confused Nějaký snob navlečený v tmavém obleku, který stál kdovíkolik, si myslí, jak není na výši, přitom je akorát tráááápný... Rolling Eyes Aspoň pro mě teda určitě Wink To ať radši má džíny a svetr Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 6:02 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Fairy napsal:
Ha, Key je na ty mašle nějak vysazený Very Happy . Že by fetiš? Wink Laughing
Já sem jeden čas po všech možnejch oslavách nosil ve vlasech černou mašlu kolem culíku a vypadal jsem jako nějakej sluha na královským dvoře Very Happy .Byl to takovej kolorit bez,kterýho se nemohlo bejt Laughing .


No a po tomto podání mašle u mužů se mohu přerazit! Černá sametka vypadá romanticky - a samozřejmě démonicky! Very Happy
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 6:04 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Na chlapovi mašle - třeba v týle (á la Valmont) - to může vypadat dost dobře. Taky se mi líbí, když místo kravaty nebo motýlka má u krku něco netradičního, třeba právě nějakou mašli nebo šáteček, jak chlapi nosili třeba v klasicismu. Ale k tomu samozřejmě musí být adekvátní oděv Wink


Ano, přesně tak. Konec 18. stol. stojací límec s vázankou a douhé vlasy svázané v týle - nádhera!A také ty úžasné košile s nabíranými rukávy a volánem podél zapínání! óóó! Exclamation
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 6:09 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Daniela napsal:
Na chlapovi mašle - třeba v týle (á la Valmont) - to může vypadat dost dobře. Taky se mi líbí, když místo kravaty nebo motýlka má u krku něco netradičního, třeba právě nějakou mašli nebo šáteček, jak chlapi nosili třeba v klasicismu. Ale k tomu samozřejmě musí být adekvátní oděv Wink


Připojuji se. Pánské oblečení v historických filmech je většinou krásné. Zato teď je zejména tvz. společenský oděv pro muže nuda, nuda, šeď šeď, nuda.. .Evil or Very Mad Kam zmizel ten cit pro osobité mužské odívání??? Confused Nějaký snob navlečený v tmavém obleku, který stál kdovíkolik, si myslí, jak není na výši, přitom je akorát tráááápný... Rolling Eyes Aspoň pro mě teda určitě Wink To ať radši má džíny a svetr Razz


Moje řeč, podívat se dnes do obchodu s pánským formálním oblečením je děs a hrůza. Příšerná uniformita v barvám i střizích. Všimla jsem si ale, že spoustě mužů sluší westernový styl - džíny, košile, boty i klobouk. Vypadá to tak nějak mužně a chlapácky a sexy. Embarassed Jen je škoda, že se spousta chlapů stydí to nosit, i když by to nemuseli vůbec přehánět. Naopak tzv. sportovní oblečení je na mužích dost děs. Samé ty strakatiny, čísla a nápisy a neformené hadry - často to ještě zhoršuje už ne tak ideální postavu. K tomu nějaké ty obludné kecky - brrr! A vrchol všeho je baseballová čapka. Z mého hlediska v ní každý chlap rázem vypadá jak blbec - s prominutím, pánové, ale máte v ní fakt hroznou ránu! Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 6:22 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:


A vrchol všeho je baseballová čapka. Z mého hlediska v ní každý chlap rázem vypadá jak blbec - s prominutím, pánové, ale máte v ní fakt hroznou ránu! Embarassed Embarassed Embarassed


...na koho narážíš, ty jedna. Náhodou....cccc. Bys koukala. Tě štve, že je ti každá malá, když máš tak velkej drdol. Laughing Laughing Laughing Laughing Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 7:45 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Klarusa napsal:
Daniela napsal:
Na chlapovi mašle - třeba v týle (á la Valmont) - to může vypadat dost dobře. Taky se mi líbí, když místo kravaty nebo motýlka má u krku něco netradičního, třeba právě nějakou mašli nebo šáteček, jak chlapi nosili třeba v klasicismu. Ale k tomu samozřejmě musí být adekvátní oděv Wink


Připojuji se. Pánské oblečení v historických filmech je většinou krásné. Zato teď je zejména tvz. společenský oděv pro muže nuda, nuda, šeď šeď, nuda.. .Evil or Very Mad Kam zmizel ten cit pro osobité mužské odívání??? Confused Nějaký snob navlečený v tmavém obleku, který stál kdovíkolik, si myslí, jak není na výši, přitom je akorát tráááápný... Rolling Eyes Aspoň pro mě teda určitě Wink To ať radši má džíny a svetr Razz


Moje řeč, podívat se dnes do obchodu s pánským formálním oblečením je děs a hrůza. Příšerná uniformita v barvám i střizích. Všimla jsem si ale, že spoustě mužů sluší westernový styl - džíny, košile, boty i klobouk. Vypadá to tak nějak mužně a chlapácky a sexy. Embarassed Jen je škoda, že se spousta chlapů stydí to nosit, i když by to nemuseli vůbec přehánět. Naopak tzv. sportovní oblečení je na mužích dost děs. Samé ty strakatiny, čísla a nápisy a neformené hadry - často to ještě zhoršuje už ne tak ideální postavu. K tomu nějaké ty obludné kecky - brrr! A vrchol všeho je baseballová čapka. Z mého hlediska v ní každý chlap rázem vypadá jak blbec - s prominutím, pánové, ale máte v ní fakt hroznou ránu! Embarassed Embarassed Embarassed



Westernový styl neeee Confused Confused Confused Aspoň pro mě určitě. To se mi vůbec nelíbí - nějaká košile, kovbojské boty a ještě k tomu klobouk...Brrr Evil or Very Mad Vůbec s klobouky u mužů bych byla opatrná, jen málokdo si umí vybrat správný a taky ho potom nosit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 8:49 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:



Westernový styl neeee Confused Confused Confused Aspoň pro mě určitě. To se mi vůbec nelíbí - nějaká košile, kovbojské boty a ještě k tomu klobouk...Brrr Evil or Very Mad Vůbec s klobouky u mužů bych byla opatrná, jen málokdo si umí vybrat správný a taky ho potom nosit.


No vidíte,a já třeba westernový klobouk mám...a občas ho i nosím Wink I když nejsem chlap Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 10:22 pm    Předmět: Citovat

Westernový styl bych to úplně nenazvala (nemusím ty klobouky, třásně a boty s cvočky), ale spíš něco na způsob toho, když se drsný muž vrátí z cest, vypere se, vykoupe a navoní... Embarassed Very Happy
Sportovní módu taky nesnáším, kalhoty s lampasem apod...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 49, 50, 51  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.