Tuhé šampony - zkušenosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 41, 42, 43  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e69016b001fd3fcda3d09a36a3fe2774Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 5:07 pm    Předmět: Citovat

Domácí značka? Super! Je recept tajný? Dá se to u Tebe objednat?

Mám zkušenost jen s Lush. Pravda, trochu vysušuje, ale já šampony střídám, tak mi to nevadí. Mám i zkušenost s tuhým kondicionérem Lush Jungle. Tam mi vadí, že se hůř nanáší. Jinak je super a hároš po něm strašně dlouho voní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 5:20 pm    Předmět: Citovat

Recept tajný tak úplně není, ale jak známo, mydlářství je řemeslo, které trochu smrdí, trochu je žíravé, ale výsledky jsou tak čisté jako máloco Wink Nejdůležitější součástí je kokosový olej, díky tomu to pění, další podstatná součást je olivový a slunečnicový olej.
Ale je pravda, že mi to vyřešilo problémy s lupy, jelikož pokud je šampon moc parfemovaný, mám problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 5:26 pm    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
Recept tajný tak úplně není, ale jak známo, mydlářství je řemeslo, které trochu smrdí, trochu je žíravé, ale výsledky jsou tak čisté jako máloco Wink Nejdůležitější součástí je kokosový olej, díky tomu to pění, další podstatná součást je olivový a slunečnicový olej.
Ale je pravda, že mi to vyřešilo problémy s lupy, jelikož pokud je šampon moc parfemovaný, mám problém.


Něco takového?
http://www.fler.cz/zbozi/danin-dar-tuhy-sampon-s-kokosovym-olejem-1411446
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 5:26 pm    Předmět: Citovat

Já narazila ještě na tyhle http://www.mydlarnarubens.cz/produkty/sampony/
a http://www.fler.cz/zbozi/danin-dar-tuhy-sampon-s-kokosovym-olejem-1411446
Ale zkušenost s nimi žádnou nemám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 5:40 pm    Předmět: Citovat

Tak a teď budu nařčena z reklamy... Embarassed opravdu to byla jen statistika na uživatele, abych věděla, jaké jsou na to reakce a vlasáči mi přišli ideální. "Danin dar" je moje práce. A ty ostatní vylomeniny taky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 5:48 pm    Předmět: Citovat

Pěkně! Tak minimálně cena se s lush nedá srovnat že Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 5:49 pm    Předmět: Citovat

no vida.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 5:50 pm    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
Tak a teď budu nařčena z reklamy... Embarassed opravdu to byla jen statistika na uživatele, abych věděla, jaké jsou na to reakce a vlasáči mi přišli ideální. "Danin dar" je moje práce. A ty ostatní vylomeniny taky.


Tak to je dobrá zpráva. Už jsem začala váhat, že si ho objednám. Dokonce jsem Ti napsala vzkaz interní poštou na Fleru. Tak už mě máš jistou zákaznici:) Nejsem alergik, ale mám raději přírodní kosmetiku. Po chemické mi tmavnou vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:02 pm    Předmět: Citovat

když tad teda máme autora, můžu se septat, v čem je tuhý šampon odlišný od mýdla? (Pokud tohle se teda dá říct aniž by se něco nepatřičného vyzradilo) nebo aspoň teda jak se na takovou věc přijde, že je lepší na vlasy než na kůži.. Co jsem kdysi zkoušela na vlasy mýdlo tak se mi to nezdálo ideální...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:06 pm    Předmět: Citovat

Co do hmotnosti má jedna kostka cca 120g, a je to dost hutné, dlouho trvá než se to vymydlí. Že jsi to ty, tak dostaneš dárek Wink a ta heřmánková varianta je zajímavý nápad...a kopřivová verze pro tmavovlásky...Medunko, ty jsi inspirativní Very Happy
Jinak, mám vyzkoušené, že není občas od věci si dát do střičky vodu s jablečným octem, asi 3:1 a vlasy neztatí lesk, jak funguje ten kondicionér od Lush, to nevím, ale jdu to zjistit.
Liší se od mýdla hlavně tím, že tolik nevysušuje, což se dá zajistit patřičnou změnou v poměrech reagujících látek, výsledek je trochu mastnější, než běžné mýdlo. A taky je v tom kokosový olej, který jistí to, že i relativně malé množství šamponu dost intenzivně pění. A hlavně se to liší od klasického mýdla tím, že v něm je olivový olej, tahle receptura ho má minimálně 20%, za to ručím vlastní hlavou Smile, ale ten dávám všude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 41, 42, 43  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.