Tuhé šampony - zkušenosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42, 43  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=542422a97527fb1b743fa050730cf69aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: út září 27, 2016 10:36 am    Předmět: Citovat

Nemáte prosím nějaké tipy na kvalitní tuhé šampony (mýdla na vlasy), které se Vám osvědčily, které nezanechávají žádný povlak po umytí, jsou jemné, přírodní a jsou prostě složením dokonalé? Ráda bych někdy zkusila také nějaké další, jiné, tuhé šampony a potřebovala bych s tím poradit...jaké jsou nejlepší? Jemné, úplně přírodní a nezanechávající zbytkový povlak?
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jozefka
8-20
8-20


Založen: 12.9.2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út září 27, 2016 1:33 pm    Předmět: Citovat

Osobně nedám dopusit na tuhé šampony z obchůdku naturalsoap-bg.cz (první jsem si koupila na selských slavnostech, kde měli stánek). Jejich arganový je pro moje vlasy asi to nejlepší co jsem kdy používala. Mám jemné vlasy a po jeho použití mám neskutečný objem a jsou i ozdravené. A suprově se oplachuje. Jestli jsou uplně čistě přírodní ti neřeknu, ale píšou tam, že neobsahují žádný konzervant ani chemické barvivo.Tak na to mrkni a uvidíš Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st září 28, 2016 1:19 pm    Předmět: Citovat

Mně se úplně nejvíc osvědčily šampuky z mýdlárny Erdé. Jsou to opravdu tuhé šampony, ne mýdla na vlasy, takže žádné dodatenčé oplachovaní, žádný povlak na vlasech ani nic podobného.
Mám vykzoušený hennový, kopřivový a slézový. Osobně mi nejvíc ten sedí kopřivový, ale jsou dobré všechny. V kombinaci se psím šamponem Tropiclean zcela bezkonkurenční. Laughing A dají se objednat jenom vzorky, což je fajn (a i ty vzorky vydrží poměrně dlouho).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: ne říjen 16, 2016 9:08 am    Předmět: Citovat

Začala jsem používat šampon Bon Savon s kopřivou a mám po něm krásné vlasy, ale lupy, používám i octový oplach. Měli jste stejný problém a stačí jen vydržet, přešlo to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2016 9:07 pm    Předmět: Citovat

Heather napsal:
Začala jsem používat šampon Bon Savon s kopřivou a mám po něm krásné vlasy, ale lupy, používám i octový oplach. Měli jste stejný problém a stačí jen vydržet, přešlo to?

Bon savon bohužel používá nešetrný tenzid, coco sulfát a ten je také hodně dráždivý. Nemyslím, že by se to časem zlepšilo, spíš naopak se obávám Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Horalka
81-160
81-160


Založen: 29.7.2015
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2016 6:51 am    Předmět: Citovat

Chatny: jsem nevěděla, že je tak dráždivý, bonsavon mám a jsem s ním relativně spokojena :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misurba
81-160
81-160


Založen: 20.11.2012
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2016 9:03 am    Předmět: Citovat

Tak já jsem koupila šampuk od Mydlitto. Jmenuje se to hedvábný šampuk s kofeinem. Má to podpořit růst vlasů. Dnes ráno jsem poprvé zkoušela mýt hlavu tímto zázrakem. Zatím to schne, tak uvidíme jak to bude vypadat Very Happy . Hlava mě zatím nesvědí, což je dobré znamení. A vlasy vůbec nevypadají umaštěně jako po klasickém mýdlovém šamponu. No jo, je tam prostě sulfát Smile Cool .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yvainnie
41-80
41-80


Založen: 9.2.2014
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2016 11:12 am    Předmět: Citovat

dobrej je koprivovej z mydlarny Rubens, i když mám radši klasický přírodní šampony tak že všech možnejch tuhejch mi tenhle přišel nejlepší
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2016 6:49 pm    Předmět: Citovat

2Chatny: myslela jsem si, že je tam, umějí to v mýdlech hezky schovat v názvu.

Vzdala jsem to a najela na mouku. Svědilo to jako čert. Ještě že se to dá vypotřebovat aspoň na tělo Laughing mám teď vlasy v hrozném stavu, podezřívám vizážistku, která mi dělala účes na svatbu, ale asi s tím souvisí i více věcí, měla jsem teď stres, soustavně trvající půl roku, tak se to asi projevuje Sad osvědčené triky (vejce, shikakai, henna) nezabírají, tak se smiřuji se současným stavem a snad to bude lepší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yvainnie
41-80
41-80


Založen: 9.2.2014
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2016 11:03 am    Předmět: Citovat

měl někdo šanci porovnat šampuky z mýdlárny erde a od mydlitto, který jsou lepší? nebo podle složení? a taky zkoušel někdo ty tuhé kondicionéry?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42, 43  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.