Tuhé šampony - zkušenosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=42db0b1a3c0c29f0b46307ec8ac75743Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2017 1:51 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, ráda bych se zeptala, zda nemáte někdo zkušenost s mýdly od Friendly Soap. Mám od nich krátce mýdlo na tělo i vlasy na cestování, voní krásně, nemám skoro vůbec lupy. Jenže mám takové navoskované vlasy, nejsou mastné, to vůbec, ale ať je myju jakkoliv, tak to nejde pořádně dolů. Vzhledem k tomu, že základem mýdla je nejvíce kokosový a olivový olej, tak mě napadá, zda se to dá vůbec smýt jen vodou. Co myslíte?
A ještě bych se chtěla zeptat, nestává se někomu z vás, že by vás štípala kůže kvůli ricinovému oleji nebo jiným esenciálním olejům? Stává se mi to u tohohle mýdla, ale jen po holení a přijde mi, že to může být právě třeba tea tree olejem, který je tam také (těch es. olejů je tam ale také mnohem víc.)

Složení: Sodium cocoate, Sodium olivate, Aqua, Sodium castorate, Aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice, Lavandula angustifolia (lavender) essential oil contains linalool, Cymbopogon schoenanthus (lemongrass) essential oil contains citral, geraniol, limonene, linalool Melaleucs alternifolia (tea tree) essential oil, Mentha piperita (peppermint) essential oil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: so leden 06, 2018 6:01 pm    Předmět: Citovat

Neměla jsem před tím moc času procházet diskuzi, nicméně teď už jo. Za sebe říkám, že citrónová voda na tuhé mýdlo pomáhá, takže cajk. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2018 6:13 pm    Předmět: Citovat

Chválim citrón-rozmarýn od Ponio, nádherná vôňa, ktorá drží a pekné vlasy. Škoda, že ubúda rýchlejšie ako Lush ale je určite k pokožke šetrnejší. Čaká ma ešte tea tree-lemongrass. Smile
_________________
I am the architect of my own destruction...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.