Dechno - čili hráči na nástroje dechové
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6990d8affa66e7e0ab19abbe8204545eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 10:40 am    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
ehm.. počítá se vábení jelenů? Embarassed Laughing


Do stejné neoficiální kategorie jako hra na hřeben a na nervy Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 10:44 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Hanča napsal:
ehm.. počítá se vábení jelenů? Embarassed Laughing


Do stejné neoficiální kategorie jako hra na hřeben a na nervy Wink


tak aspoň vím, že jsem neoficálně umělecká.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 11:47 am    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
K tomu saxíku, vzduchu si to bere jako drak...jenže najdi v Teplicích učitele na saxík, tady nikdo není, leda přes dva okresy do Děčína.
Jo tréma na flétně...výhoda kytaristy, když má trému, tak to má nejvýš malinko roztřesené, já před lidma nedostanu z flétny ani píp, natož tón Embarassed


Já jsem z Litoměřic a saxofon se tu určitě učí Smile To bys měla blíž...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 12:54 pm    Předmět: Citovat

Morganna: Tak moje učitelka na flétnu je fajn ženská a vážím si jí, pokecáme, přece jenom mě taky tak trochu vychovávala když mě učilatak dlouho, ale až teď co jsem začla na to cello tak jsem si uvědomila že to, že mě to docela nebavilo, necvičila jsem apod. prostě jsem proplouvala, tak že za to trošku mohla i ona, nechtěně samozřejmě, stylem učení a působením na ty děti ..

Air hraju teď na cello Smile je to nádhera, i když ne tak velká jako když si to najdeš na youtubku třeba Very Happy

Právě ten můj učitel se na to ptal jestli bych to mohla dochodit, jenže ředitel je ***** a prostě to asi fakt nejde. Jemu v tom fakt věřím, má k žákům úžasný vztah a oni k němu a jde vidět že by chtěl abych chodila dál, protože mám docela talent (mě to tak moc nepřipadá ale všichni to říkali, do 10ti jsem k němu chodila právě na zobcovku, pak jsem přešla na příčku, už tenkrát mě měl rád a říkal že sjem byla jedna ze dvou lidí co měli opravdu talent za jeho učitelskou kariéru).
Teď mám cello půjčené ze ZUŠky, pak jestli nikoho neseženu, kdo by to půjčil (a to už by bylo asi o dost dražší, nevím jeslit bych to utáhla, i ta soukromá výuka) tak se s tím nebude dát nic dělat. Slušný nástoj se dá pořídit za 70 táců, jeden můj cellový "spolužák" si ho teď pořídil za 200 tisíc... Kdybych těch 70 měla tak si nástroj od mého učitele koupím (staví a dobře), prodat se to dá vždycky, jenže je nemám a on už není nejmladší Sad Sad
Flétnu jem měla před asi 8mi lety za nějakých 23 no..Yamahu...a teď nevím co s ní Very Happy

Omlouvám se že můj výlev je spíš o smyčcích ..

Hanča: o soutěži ve vábení jelenů jsem nedávno viděla v televizi reportáž, myslím že to bylo někde z bavorska (nebo od nás?), potom mě trochu bolelo břicho ze smíchu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 1:46 pm    Předmět: Citovat

Dechové nástroje jsou můj osud. Hraju na flétnu a hoboj ve dvou dechových orchestrech a asi budu ještě zpívat s dechovkou. Laughing
_________________
http://konopijelek.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 2:18 pm    Předmět: Citovat

wooooow hoboooj, tak to by mě zajímalo, jak se na to hraje..hodně zajímavý nástroj Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2011 2:30 pm    Předmět: Citovat

citace:
wooooow hoboooj, tak to by mě zajímalo, jak se na to hraje..hodně zajímavý nástroj

Blbě, je to fyzicky opravdu makačka, zvlášť na začátku, když na to člověk není zvyklý.
_________________
http://konopijelek.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 1:56 pm    Předmět: Citovat

Hanča: jestli se na to jeleni chytaj a choděj koukat, tak to bude umění Shocked Very Happy
Hoboj si musí brát hrozně moc vzduchu Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 4:07 pm    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
Hanča: jestli se na to jeleni chytaj a choděj koukat, tak to bude umění Shocked Very Happy
Hoboj si musí brát hrozně moc vzduchu Shocked


jeleni se občas chytnou.. Laughing ale já jako baba na to mám moc slabý fukar.. takže vydržím o dost míň než chlapi.. já jsem prý spíš takový mladý a splašený jelínek.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 4:08 pm    Předmět: Citovat

No tka sice na hoboj nehraju, ale myslím že hodně vzduchu si berou všechny dechové nástroje (až na sopránku Very Happy). Spíš je to o nátisku...který má prostě někdo dobrý, někdo špatný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.