Vlasová analýza
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f3b1e06c067c801c67bcdf8cdcc81162Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Plínka
41-80
41-80


Založen: 10.5.2010
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: pá červen 18, 2010 3:02 pm    Předmět: VlasoDiagnóza Citovat

Ahoj, právě jsem našla projekt od Schwarzkopf Poznej své vlasy.

http://www.poznejtesvevlasy.cz/mapa-akci.php

týká se to toho, že jejich vlasové poradkyně budou v různých drogerkách, obchďácích atd. po celé republice (na mapce si najdete nejbližší místo vám) a můžete si nechat diagnostikovat vlásky- viz info na stránkách.

Nevěděla jsem, kam bych toto téma zařadila a tak snad nevadí, že jsem založila nové vlákno. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
curupury
81-160
81-160


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 105

PříspěvekZaslal: pá červen 18, 2010 3:17 pm    Předmět: Citovat

No koukám ,že naší oblasti se to zdaleka vyhybá Evil or Very Mad A já bych si ráda nechala zdiagnostikovat vlasy. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: pá červen 18, 2010 5:27 pm    Předmět: Citovat

Jé, zrovna teď 25. budou u nás v HK, že bych se stavila? Smile Pokud to teda není jenom nějaká maskovaná prodejní akce Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Plínka
41-80
41-80


Založen: 10.5.2010
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: pá červen 18, 2010 5:50 pm    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Jé, zrovna teď 25. budou u nás v HK, že bych se stavila? Smile Pokud to teda není jenom nějaká maskovaná prodejní akce Smile


Doufám v to, jelikož GlissKur a jiné mi fakt nesedíSmile Ale stršně to chci vědětSmile Takže se do Sparu taky vypravímVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá červen 18, 2010 6:17 pm    Předmět: Citovat

Ja vim jaky mam vlasky ... ja mam Moje vlasky Smile

ale abych nebyla uplne OT ... v nedeli jsou v Brne, ovsem bojim se, ze diky vysokemu stupni rozkopanosti Brna by byla sebevrazda tam jezdit ... :/ kor kdyz su z presne opacny strany .. :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 1:23 pm    Předmět: Citovat

No tak já mám teď zajímavý vlasozážitek (snad to můžu hodit sem) - jsem byla v DM v Palladiu a byly tam dvě paní od Schwarzkopfu se stolečkem, obrazovkou a další výbavou a nabízely analýzu vlasů. No tak jsem byla na analýze a bylo to fakt zajímavé. Nejdřív se mě paní ptala, kdy jsem naposled myla vlasy a pak vzala takový papírek a přiložila na hlavu, dala ho pod nějaké čidlo či co a oznámila mi, že mám lehce mastnější pokožku hlavy, ale v normě. Tak to jsem věděla, ale ta procedura byla zajímavá. Very Happy Pak vzala něco, co vypadalo jako webkamera, jezdila s tím po hlavě a zobrazovalo se to na obrazovce připojeného monitoru. Dověděla jsem se, že mám dobře vyživenou pokožku hlavy, ale dneska jsem si blbě ráno umyla šampon... musím se tedy polepšit s oplachováním. Rolling Eyes Laughing Pak tam nějaký obrázek pokožky hlavy zastavila, označovala koříky vlasů a počítalo to hustotu - vyšla nadprůměrná Shocked a to teda koukám jak puk a podezřívám paní, že nějaké z těch kořínků označila pro jistotu dvakrát. Confused Nakonec vzala tu kameru a kontrolovala s ní dýlky a to mě tedy móc potěšilo, protože se na tý obrazovce ukazovaly samý ukázkový vlasy, vůbec jsem nepostřehla jakýkoli odchlípnutí těch šupinek. Též mi je chválila. Jupí!!! Nakonec změřila několik vlasů, jakou mají sílu, a průměrně mám prý průměrnou sílu vlasu. Pak to spočítalo výsledky a doporučilo produktové řady. Závěr: zdravé dlouhé vlasy, mírně mastnější pokožka hlavy. Produktové řady (pro mě) Gliss Kur - Asia Straight, Liquid Silk Gloss a Satin Relax, Schauma 7 bylin. Výsledky analýzy i doporučené produktové řady jsem dostala vytištěné.
Super zpestření. Wink
_________________


Naposledy upravil Meadow dne út březen 29, 2011 4:20 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 2:34 pm    Předmět: Citovat

Meadow : to zní suprově Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 4:16 pm    Předmět: Citovat

Káliaček napsal:
Meadow : to zní suprově Wink

Jo, bylo to super. WinkA všimla jsem si, že mi doporučili bezsilikonové šampony (Asia Straight ani Liquid Silk Gloss silikony nemají, ten Satin Relax myslím teda jo a Schauma 7 bylin myslím taky ne). Až na to, že kondiše budou silikonové asi všecky, minimálně ty Gliss Kury. A mně silikony dost zatěžujou i v kondiši. I když, že bych po dlooouhé době prubla, jestli to ty konce nemaj už jinak?

Jo, a kdo by měl zájem, našla jsem stránky , kde si můžete najít, kdy kde budou - máte-li zájem. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 4:43 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:

Jo, a kdo by měl zájem, našla jsem stránky , kde si můžete najít, kdy kde budou - máte-li zájem. Wink

Teda a u nás hned 2x a zrovna budu v práci tak si tam možná odskočím Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 4:50 pm    Předmět: Citovat

Trapáci, v Perníkově jsou asi osmkrát a v Hradci jen dvakrát, no co toto je Twisted Evil Laughing
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.