Prosim ako na dlhe vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Fórum pro všechna šílená aprílová vlákna :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b4cf46119a135e6a11c37c88e52f0732Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 6:16 am    Předmět: Prosim ako na dlhe vlasy Citovat

prosim vas, ako na dlhe vlasy, snazim sa ich vypestovat uz dlhe roky, ale stale pocujem z okolia ze treba podstrihavat konceky, tak to kazdy mesiac skosim holiacim strojcekom o ten centimeter co mi vyrastie, po piatich rokoch co som zacinala na jezeckovi, mam stale jezecka! neviem ako to je mozne, ked sa tak prikladne staram. neumyvam sa, necesem ( lebo nemam co) a strojcekom nastavenym na 1mm to kazdy mesiac poctivo zastrihujem. tak by som poprosila o rady. ako mi za dva tyzdne narastu vlasy po kolena? Laughing
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 6:27 am    Předmět: Citovat

To přece není vůbec těžké Smile Důležité je zvolit správné prostředky na podporu růstu. Doporučuju tady tohle - ráno a večer napatlat na pokožku hlavy a vlasy porostou jako z vody! Laughing
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 8:09 am    Předmět: Citovat

Jenne a máš to odzkoušené?? Já to teda taky vyzkouším, jestli pak porostou!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 8:50 am    Předmět: Citovat

Samozřejmě že to mám odzkoušené, copak bych tu doporučovala něco jen tak na blind? Laughing
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 8:54 am    Předmět: Citovat

No to musí být bomba! A co vůně, dá se to použít i místo toatní vody? Jakože ráno napatlám na vlasy a voním celý den?Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 8:54 am    Předmět: Citovat

Možná děláš stejnou chybu, jak já. Léta podstřihuju končeky, jenže mi nikdy neřekli, na které straně!!! Takže jsem zastřihoval ten koneček u hlavy. Jako, fungovalo to vždy skvěle, minimálně rok jsem pak nemusel zastřihovat nic.

Takže bacha, když myslej končeky, tak tu část vlasu, která nekončí u hlavy, ale tam na té druhé straně. Si asi myslej, že je každej expert, nebo co
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 8:59 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
No to musí být bomba! A co vůně, dá se to použít i místo toatní vody? Jakože ráno napatlám na vlasy a voním celý den?Very Happy


Wen, použití je široké. Dokonce jsem slyšela, že to někdo používal na hnojení kytek, ale to už je fakt trochu mimo, do toho bych asi nešla. Ale parfém klidně, proč ne? Very Happy
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 9:04 am    Předmět: Citovat

Je to jako s rostlinami, je třeba je hnojit. A co je nelepší hnojivo ? Hnůj. Nejlepší rada tedy je,nechat si sr.t na hlavu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 9:10 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Je to jako s rostlinami, je třeba je hnojit. A co je nelepší hnojivo ? Hnůj. Nejlepší rada tedy je,nechat si sr.t na hlavu.


Tak to se teda divím, proč mi mrchy rostou tak pomalu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 9:12 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Je to jako s rostlinami, je třeba je hnojit. A co je nelepší hnojivo ? Hnůj. Nejlepší rada tedy je,nechat si sr.t na hlavu.


BOMBA!! To bude určitě i nějaký vizážistický článek na toto téma, že? Very Happy
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.