Domácí henna
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Fórum pro všechna šílená aprílová vlákna :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=35b70bc8ff905023c3c7816aeec4a4faZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 9:55 am    Předmět: Domácí henna Citovat

Tak jsem tam přemýšlela, když je Henna to zelené smadlavé bahýnko, proč je to tak drahé, a zda si ji nemůžu jako vyrobit doma? Děda teď zrejvá zahrádku a všude máme spoustu bahýnka, no a přemejšlela sem, že bych k němu jako natrhala travičku, aby to bylo jako zelený, a pak že bych to kydla na vlásky, co myslíte? Bude to působit? A nebude to barvit? Nerada bych skončila se zelenejma vlasama, co vám budu povídat... Prosím poraďte, spěchá, zvědavost mě užírá!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 10:12 am    Předmět: Citovat

No hele já ti nevim, eště jsem to nezkoušela. Ale někdo první bejt musí, tak to zkus. Wink Podle mě... bahno to bude, zelený to bude, tak vo co de? Účinky to musí mít taky stejný jako to zelený bahýnko z henny, no ne? Hlavně hoď pak do fóra zkušenosti, páč jestli to funguje, tak ohromně ušetříme, že...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 10:24 am    Předmět: Citovat

hmhmhm, když já se tak bojííííííím Crying or Very sad co když mě to nějak obarví.. a jaký mám dát poměr bahníčka a travičky? a nemám tam přidat i nějaký kytičky, aby to líp vypadalo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 10:27 am    Předmět: Citovat

Mě napadlo, proč ji kupovat ? Vždyť si ji můžeme vypěstovat...na zahrádce, v truhlíku za oknem, na balkoně. Když mi vyrostla marjána z ptačího zobu, co by nevyrostla henna. Zasijeme pár řádků a za pár měsíců můžeme sklízet! Když ji budeme hnojit a osvěcovat lampami, třeba už za pár týdnů bude co na hlavu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 10:28 am    Předmět: Citovat

Já bych ty kytičky a travičky nechala nejdřív projít psem a sesbírala je na druhém konci, aby to mělo lepší konzistenci, šlo to líp napatlat na hlavu a tak vůbec.
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 10:31 am    Předmět: Citovat

A hlavně si pak hoď do galerky fotky, ať víme, jak to vypadá Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 10:32 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Mě napadlo, proč ji kupovat ? Vždyť si ji můžeme vypěstovat...na zahrádce, v truhlíku za oknem, na balkoně. Když mi vyrostla marjána z ptačího zobu, co by nevyrostla henna. Zasijeme pár řádků a za pár měsíců můžeme sklízet! Když ji budeme hnojit a osvěcovat lampami, třeba už za pár týdnů bude co na hlavu!


a kde seženu semínka? nebo mám zasadit tu hennu jako z pytlíčku? nebo snad ve školce prodávaj rostlinky? dlouho jsem tam nebyla..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 10:38 am    Předmět: Citovat

tak jsem neodolala a bahýnko vyrobila! ze 5 lžic bahýnka a 5 lžic čerstvě (rukama utržené!!!!) trávy. Kytičky jsem nenašla, na sedmikrásky si holt musím počkat.. Napatlala jsem si to na vlásky a trochu i na obličej, protože to prostě musí být výživné! Sestra mě vyfotila při aplikaci, takže vypadám takto:

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 10:46 am    Předmět: Citovat

Jak to, žes nenašla sedmikrásky? Jsem netušila, že bydlíš v Himalájích... Jako tady normálně už rostou. Aj fialky! Ale jinak to vypadá zajímavě. Ses inspirovala v pevnosti Boyard?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 10:49 am    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:
tak jsem neodolala a bahýnko vyrobila! ze 5 lžic bahýnka a 5 lžic čerstvě (rukama utržené!!!!) trávy. Kytičky jsem nenašla, na sedmikrásky si holt musím počkat.. Napatlala jsem si to na vlásky a trochu i na obličej, protože to prostě musí být výživné! Sestra mě vyfotila při aplikaci, takže vypadám takto:



Prostě krása Shocked Shocked Běžim schánět přísady, jinak supr momentka Laughing Laughing Laughing Já si tam přidam ještě jahůdky ze zahrádky, ať to má šmrnc Very Happy Very Happy
_________________


Naposledy upravil MarkétaMaláková dne pá duben 01, 2011 10:51 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.