Odbarvování bez peroxidu
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Fórum pro všechna šílená aprílová vlákna :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d712d0d1f0c0eb168ec911cfcd7b33a1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jellenka
81-160
81-160


Založen: 9.2.2011
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 11:42 am    Předmět: Odbarvování bez peroxidu Citovat

Holky,přišla jsem na perfektní věc. Všude se píše a je odzkoušeno, že odbarvováním peroxidem se vlasy hrozně ničí a nemělo by se to dělat. Tak jsem přemýšlela, čím ty vlasy pořádně odbarvit i bez použití peroxidu. A přišla jsem na to nedávno, když jsem savovala trička. Trička jsou pořád pevný,nerozpadly se a vzory jen září bílou barvou....Nalila jsem tedy po mytí jednu celou láhev do vlasů a můžu to jednoznačně všem doporučit! Celou lebku mám náherně vybělenou a vlas y to vybílilo natolik, že vůbec nejsou vidět,prostě paráda Cool Nezkoušel jste to taky někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 11:46 am    Předmět: Citovat

ja to urcite vyskusam, je savo drahe?
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jellenka
81-160
81-160


Založen: 9.2.2011
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 11:49 am    Předmět: Citovat

Hele, já vždycky volím ten nejlevnější způsob, litr sava za 35,- o takové ceně si může peroxid nechat zdá Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 12:02 pm    Předmět: Citovat

Je do ceny započítán i intimsprej? abych pak neobtěžovala okolí zápachem, v mých vlasech se to vždycky strašně drží ... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 12:05 pm    Předmět: Citovat

Boha, TOTO NEZKOUSEJTE DOMA, POUZE POD DOZOREM DOSPELE NEBO STRIZLIVE OSOBY!!! Very Happy
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 12:06 pm    Předmět: Citovat

At zije anarchie!!! Laughing Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jellenka
81-160
81-160


Založen: 9.2.2011
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 12:23 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Je do ceny započítán i intimsprej? abych pak neobtěžovala okolí zápachem, v mých vlasech se to vždycky strašně drží ... Laughing


Ve vlasech se ti to sice udrží, ale já ty vlasy nechala na podlaze, do společnosti je brát nemusíš Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 12:23 pm    Předmět: Citovat

Jellenka napsal:
Hele, já vždycky volím ten nejlevnější způsob, litr sava za 35,- o takové ceně si může peroxid nechat zdá Cool


Kupodivu doma máme zásobu sava, tak si to běžim napatlat na odrosty Very Happy Prostě za tu cenu opravdu ideální a jak ty vlasy budu mýt čisté, vonavé Surprised A to se vyplatí, jsem zvědavá na výsledný odstín Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 12:25 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Je do ceny započítán i intimsprej? abych pak neobtěžovala okolí zápachem, v mých vlasech se to vždycky strašně drží ... Laughing


Jé a já myslela, že to vyčichne...tak to do toho nejdu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 12:27 pm    Předmět: Citovat

Jellenka: To budou vydaje za lestenku navic Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.