Odbarvování bez peroxidu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Fórum pro všechna šílená aprílová vlákna :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1ad3c236c358a03ea9540bcd26fa781fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 7:08 pm    Předmět: Citovat

Holky, já dneska batikuju vlasy Duhou. Koupila jsem zelenou, červenou a námořnickou modř. Důležitý je to pořáně zagumičkovat, promíchávat za varu vlasy vařečkou a snažit se nevdechovat ty výpary. Kolik soli tam přidáváte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 8:03 pm    Předmět: Citovat

Já to zkoušela taky a bylo to úžasný. Ale duha se musí stabilizovat octem a naši mi nedovolí koupit nový, že prý už tak za vlasy utrácím hrozných peněz. Lidi co mám dělat? Koupila jsem si zelenou a když na to ten ocet neplácnu, tak se mi vymyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 8:05 pm    Předmět: Citovat

Zkus kyselinu citronovou, treba nejaka bude v kuchyni ... a nebo v nejhorsim pripade strc hlavu do mraveniste: myslim, ze mravenci uz budou aktivni a kyselina mravenci je taky kyselinou ... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.