Bydlení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=23f0cefd619ade0a47ee14a1e061dd71Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2014 3:48 pm    Předmět: Citovat

Jo, bydlet je náročné...hlavně finančně.

Děkuji všem za vanu... Smile Naštěstí byl u mě teď instalatér a sdělil mi potěšující zprávu... do koupelny se mi totiž vejde umyvadlo pračka i vana, ale je dole v rohu hlavní uzávěr vody a musí tam být přístup... takže ten roh je prostorově zabitý, a tak se mi to tam nedařilo poskládat. Teď mi instalatér řekl, že přístup ke kohoutům se může udělat z chodby... tak mě potěšil. Smile Tak se můžu chvíli radovat, dokud mi nepošle cenovou nabídku.

Myslela jsem si, že koupí bytu bude bydlení fajn, ale zatím mám pocit (a není to jen pocit), že budu finančně zrůjnovaná na několik let dopředu, jak budu postupně dělat rekonstrukci. A to i to, co jsem si myslela, že je v pohodě, v pohodě není...
_________________
Nic necini cloveka lidstejsim nez laska ke zviratum... (Henry Fielding)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2014 5:25 pm    Předmět: Citovat

Ještě mě napadlo...nemáte někdo kontakt (doporuční) na nějakého šikovného zedníka/firmu v Praze? Někdo za přijatelnou cenu... Smile
_________________
Nic necini cloveka lidstejsim nez laska ke zviratum... (Henry Fielding)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2014 6:10 pm    Předmět: Citovat

Hohó, Robátka! Twisted Evil Právě jsem se vrátila z prohlídky bytu, co bude asi nakonec můj a finančně me nesedře z kůže a dokupovat si budu muset jen pračku. Pan majitel je super, má kocoura (lidi s kočkama jsou obecně moje krevní skupina), hodlá zrekonstruovat koupelnu (brže ta je fakt hnufná - momentální nájemnice tomu úklidu moc nedá), není to přes realitku, takže vyplajznu jen kauci v ještě rozumné výši. Byt megavelký, s rozhledem, slunečný, lodžie, kuchyň s vybavením... Děckáááá, já asi o prázdninách bydlím Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2014 7:07 pm    Předmět: Citovat

Morgyšová! Tak už jen ženicha a vdávat, rodit děti a prát zažloutlé spodky Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2014 7:11 pm    Předmět: Citovat

Jo, takže chceš, abych ti tvoje fungl nové pohory narvala do krku, brouku? Twisted Evil Laughing Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2014 9:28 pm    Předmět: Citovat

Morgyš gratuluju!

Ale Danny fuj, tebe bych doma nechtěla. Spodky se nenosí týden Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2014 8:12 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Hohó, Robátka! Twisted Evil Právě jsem se vrátila z prohlídky bytu, co bude asi nakonec můj a finančně me nesedře z kůže a dokupovat si budu muset jen pračku. Pan majitel je super, má kocoura (lidi s kočkama jsou obecně moje krevní skupina), hodlá zrekonstruovat koupelnu (brže ta je fakt hnufná - momentální nájemnice tomu úklidu moc nedá), není to přes realitku, takže vyplajznu jen kauci v ještě rozumné výši. Byt megavelký, s rozhledem, slunečný, lodžie, kuchyň s vybavením... Děckáááá, já asi o prázdninách bydlím Laughing Laughing Laughing Laughing


GRATULUJI !!!!!! A je to u vás, v Ostravě? A nábytek tam už jako je,jo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2014 8:22 am    Předmět: Citovat

Ilča - no, když v Ově pracuju, bylo by trochu problematické bydlet například v Brně Laughing A nábytek tam částečně je - v kuchyni stůl s lavicí a židlema, postel (tu nechcu, mám vlastní), nějaké křeslo do obývákomístnosti - já si časem koupím pracovní stůl, pračku, skříň na hadry a budu vysmátá Smile Nejdůležitější vybavení bytu - postel a knihovny - mám Twisted Evil Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2014 8:36 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Ilča - no, když v Ově pracuju, bylo by trochu problematické bydlet například v Brně Laughing A nábytek tam částečně je - v kuchyni stůl s lavicí a židlema, postel (tu nechcu, mám vlastní), nějaké křeslo do obývákomístnosti - já si časem koupím pracovní stůl, pračku, skříň na hadry a budu vysmátá Smile Nejdůležitější vybavení bytu - postel a knihovny - mám Twisted Evil Laughing


A jak je nové bydlení daleko od tvého původního bydliště? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2014 8:38 am    Předmět: Citovat

15-20 min po trase té samé tramvaje. Nicméně do práce to budu mít deset minut pěšmo, nebo 2m tramvají, takže pokud ten byt vezmu, tak o obědové pauze si klidně můžu zaskočit domů Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.