Rudá barva vlasů-jaký máte názor?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=36c6294c10d3c003cf4b9c2651985203Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jsou rudovlásky tajemné osobnosti?
Určitě ano
60%
 60%  [ 78 ]
Možná
40%
 40%  [ 52 ]
Celkem hlasů : 130

Autor Zpráva
Amy
41-80
41-80


Založen: 4.9.2008
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 9:15 pm    Předmět: Rudá barva vlasů-jaký máte názor? Citovat

Podle mě jsou šíleně rudé vlasy magické a úplně jiné než třeba blond,hnědá či černá... Wink Pište jaké na to máte názory a třeba i čím barvíte svou rudou hřívu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 10:03 am    Předmět: Re: Rudá barva vlasů-jaký máte názor? Citovat

Amy napsal:
Podle mě jsou šíleně rudé vlasy magické a úplně jiné než třeba blond,hnědá či černá... Wink Pište jaké na to máte názory a třeba i čím barvíte svou rudou hřívu Laughing


rudé jako rudé nebo i zrz a červené?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 10:07 am    Předmět: Citovat

Ehm, no takej rudej ako máš na obrázku Amy, to by som sa veru nebránila Very Happy Ale ešte stále žijem v akýchsi predsudkoch toho, že červená sa rýchlo vymýva alebo som možno len lenivá to vyskúšať Smile Každopádne je to pre mňa spolu s ryšavou najkrajšia farba, akú si viem predstaviť Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenora
41-80
41-80


Založen: 13.3.2011
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 10:56 am    Předmět: Citovat

Podle mně jsou rudé nádherné a hlavně hned zujmou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 11:12 am    Předmět: Citovat

Já myslím, že každé vlasy jsou magické, zajímavé, kouzelné a krásné a je jedno, jestli jsou rudé, bílé, černé, hnědé a nebo pruhované. Krása a magičnost vychází z nitra a ne z vlasů Smile Toť můj názor.

Každopádně musím říct, že rudé vlasy (Ať již zrz a nebo do červena) zaujmou na první pohled a nepřehlédnete je. Ale to i některé hnědovlasé nebo i černé či blond odstíny, koneckonců.

Osobně jsem příznivce červených vlasů, ale nemyslím si, že by byly lepší či horší nebo tajemnější než jiné barvy. Myslím, že jsou nepřehlédnutelné, ale hodně také záleží na tom, k jakému obličeji se řadí. Každému červená nesluší a někdy je potřeba si zahrát s odstínem Cool A také záleží na tom, kdo je nosí. Charismatický člověk nemusí mít třeba žádné vlasy a v davu ho najdete a nepřehlédnete Cool

Toť můj názor Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 11:33 am    Předmět: Citovat

Zdrave leskle vlasy zaujmou vzdycky Smile Ale je pravda, ze cervena/zrzava je neobvykla barva ...a navic pomerne vyrazna (viz prirodni zrzky), takze mozna na sebe upozorni "spis" nez hneda.

Ovsem ty strakate kombinace, co vidam okolo sebe ... Mezi nimi vynikne kazda jednoducha barva, at uz cervena nebo ne Smile

Navic cervena je od prirody "varovna" ... ne nadarmo je cervena i krev a clovek ji podvedome vnima jako "nebezpeci" mozna i proto zaujme spise, nez treba platinova blond Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amy
41-80
41-80


Založen: 4.9.2008
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 5:14 pm    Předmět: Re: Rudá barva vlasů-jaký máte názor? Citovat

jitty napsal:
Amy napsal:
Podle mě jsou šíleně rudé vlasy magické a úplně jiné než třeba blond,hnědá či černá... Wink Pište jaké na to máte názory a třeba i čím barvíte svou rudou hřívu Laughing


rudé jako rudé nebo i zrz a červené?


ty taky nejsou marný,ale myslela jsem spíš ty přémo zářivě rudé-něco jako je ted profilvka DV na facebooku Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amy
41-80
41-80


Založen: 4.9.2008
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 5:15 pm    Předmět: Citovat

plavunik napsal:
Ehm, no takej rudej ako máš na obrázku Amy, to by som sa veru nebránila Very Happy Ale ešte stále žijem v akýchsi predsudkoch toho, že červená sa rýchlo vymýva alebo som možno len lenivá to vyskúšať Smile Každopádne je to pre mňa spolu s ryšavou najkrajšia farba, akú si viem predstaviť Smile


souhlas,ale někde jsem četla že když člověk vytrvá a několikrát to tou červenou přetáhne tak už se pak nevymývá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amy
41-80
41-80


Založen: 4.9.2008
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 5:22 pm    Předmět: [Re: 1] :-) Citovat

Sayhaya napsal:
Já myslím, že každé vlasy jsou magické, zajímavé, kouzelné a krásné a je jedno, jestli jsou rudé, bílé, černé, hnědé a nebo pruhované. Krása a magičnost vychází z nitra a ne z vlasů Smile Toť můj názor.

Každopádně musím říct, že rudé vlasy (Ať již zrz a nebo do červena) zaujmou na první pohled a nepřehlédnete je. Ale to i některé hnědovlasé nebo i černé či blond odstíny, koneckonců.

Osobně jsem příznivce červených vlasů, ale nemyslím si, že by byly lepší či horší nebo tajemnější než jiné barvy. Myslím, že jsou nepřehlédnutelné, ale hodně také záleží na tom, k jakému obličeji se řadí. Každému červená nesluší a někdy je potřeba si zahrát s odstínem Cool A také záleží na tom, kdo je nosí. Charismatický člověk nemusí mít třeba žádné vlasy a v davu ho najdete a nepřehlédnete Cool

Toť můj názor Smile


Pravda je že když ty vlasy člověk umí nosit tak vyniknou at jsou jaký jsou.Ale červená je pro mě něco úplně zvláštního,prostě samostatná kategorie:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
allen24
81-160
81-160


Založen: 19.8.2010
Příspěvky: 92
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 5:46 pm    Předmět: Citovat

Já bych nejspíš neměla odvahu na to, abych si dala červenou na vlásky. Líbí se mi můj odstín a navíc by mě nebavilo dobarvovat, jde mi hlavně o zdraví a kvalitu Wink
Denně vidím vždycky někoho s zrzavýma/červenýma vlasama a musím říct, že jak na koho. Třeba pár holek ze školy s červenou vypadají stylově a pasuje jim to Smile a taky znám lidi, kterým bych červenou už nikdy nedoporučila Rolling Eyes .
Jinak se mi moc líbí přírodní zrzky, které svou barvu umí nosit. Obdivuju je Very Happy a taky výraznější červená je cool, tmavší už mě zas tak moc nebere Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.