Rudá barva vlasů-jaký máte názor?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4d5f2a38df63da7fb74b7305a3ac4ad0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jsou rudovlásky tajemné osobnosti?
Určitě ano
60%
 60%  [ 78 ]
Možná
40%
 40%  [ 52 ]
Celkem hlasů : 130

Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 8:40 am    Předmět: Citovat

Tyhle odstíny mě stejně nikdy nepřestanou uchvacovat Embarassed





Vždycky si říkám, že by byl fakt odvaz dát na tu hlavu opravdu pořádnou sytou rubínově červenou Laughing (Takovou barvu nosí už léta moje kamarádka a nemá to chybu - nehledě na to, že má těch vlasů asi tak 5x tolik co já, takhle husté vlasy jsem ještě u nikoho neviděla)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 8:48 am    Předmět: Citovat

Lalaith tohle je barva, která vypadá na fotkách a na několika málo excentrických osobnostech krásně a v realu na obyčejných lidech hrozně lacině Smile Přesně tyhle tmavé červené. Strašně se to vymývá, při dlouhodobém barvení to ničí, a hlavně, většina lidí nevypadá jako modelky na obrázku a ta červená hrozně přitahuje pozornost na celý vzhled, na obličej, na makeup, kdo nemá bezchybný vzhled s touto barvou často vypadá jak šmudla.
Je to jen můj názor, odpozorovaný na lidech v okolí nebo na ulici, na mě tyhle barvy, ještě odrostlé nebo vymyté, působí úplně stejně jako laciná peroxidová blond. Ale zase, když tyto tmavé červené barvy sednou, je to nádhera - jako na fotkách co jsem dávala na předchozí stránce, ty se mi zas líbí hrozně moc Smile
I když, zrzavé nebo hnědorezavé vlasy jsou daleko přirozenější Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 9:11 am    Předmět: Citovat

Bohužel je to tak. Ta rudá zůrazňuje na pleti pupínky, popraskané žilky a kruhy pod očima. Bez nalíčení vypadá člověk jako po pořádné chřipce. A po druhém třetím mytí ztrácí vlasy lesk a začnou krepatět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 9:32 am    Předmět: Citovat

Jojo, to je taky důvod, proč ji na hlavě ještě nemám (a neměla jsem) Laughing Ale stejně, na těch několika lidech je prostě krásná! Wink (včetne těhle profi fotek a modelek...)

Je pravda, že vymytá tmavě červená, matné vlasy+ vysolárkovaná pleť je největší zlo, co se dá potkat... Je to horší než ten peroxid...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kykynecka
0-7
0-7


Založen: 29.7.2012
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 9:56 am    Předmět: Citovat

Proti červené barvě nic nemám, moc se mi líbí, ale vlasy musí mít ten 'správný odstín'. Samozřejmě, že ke každému se ta červená barva nehodí... V jedné době ji měla zpěvačka Rihanna, a v klipu Man Down má úžasně dlouhý vlasy (doporučuju se kouknout Wink ) Nejsou to ale její, určitě byly napletené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 4:02 pm    Předmět: Citovat

allen24 napsal:
Já bych nejspíš neměla odvahu na to, abych si dala červenou na vlásky. Líbí se mi můj odstín a navíc by mě nebavilo dobarvovat, jde mi hlavně o zdraví a kvalitu Wink
Denně vidím vždycky někoho s zrzavýma/červenýma vlasama a musím říct, že jak na koho. Třeba pár holek ze školy s červenou vypadají stylově a pasuje jim to Smile a taky znám lidi, kterým bych červenou už nikdy nedoporučila Rolling Eyes .
Jinak se mi moc líbí přírodní zrzky, které svou barvu umí nosit. Obdivuju je Very Happy a taky výraznější červená je cool, tmavší už mě zas tak moc nebere Sad
Červené vlasy máš teď skoro každý, takže splyneš s davem... mě zase příjde červená hrozně málo odvážná, chtěla jsem úplně tu zářivou až do růžova, ale nakonec jsem se rozhodla o to, že budu o vlasy opravdu pečovat a to barvit prostě nesmím Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
rionka
0-7
0-7


Založen: 29.8.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 9:38 pm    Předmět: Citovat

co je pravdy na té teorii, že když má člověk hodně mastné a "silné" (= ne jemné) vlasy, tak mu barva někdy může i prospět? je to urban legend?

původně jsem sem šla dát tohleto:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 7:56 am    Předmět: Citovat

kykynecka napsal:
Proti červené barvě nic nemám, moc se mi líbí, ale vlasy musí mít ten 'správný odstín'. Samozřejmě, že ke každému se ta červená barva nehodí... V jedné době ji měla zpěvačka Rihanna, a v klipu Man Down má úžasně dlouhý vlasy (doporučuju se kouknout Wink ) Nejsou to ale její, určitě byly napletené.

Zrovna k ní mi ty červený vlasy absolutně nesedí! Sami o sobě jsou pěkný, ale červená podle mě k tmavší pleti nesedí, stejně tak jako zrzavá.
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wendy_23
41-80
41-80


Založen: 4.9.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 7:15 pm    Předmět: Citovat

Poraďte - přejít či nepřejít na hennu?? Barvím se Palette šamponem na červeno a spousta lidí (i tady) mi barvu chválí. Mě ale tak nějak odjakživa připadala hodně tmavá, chtěla jsem nějakou spíš tmavě zrzavou. Nevím ale jestli by se ke mně hodila víc nebo radši zůstat u tý červený... xP A taky nevím jestli bych jí dokázala hennou nějak dosáhnout - nevíte?? x)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Loretta
21-40
21-40


Založen: 25.7.2012
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 7:40 pm    Předmět: Citovat

Ja som pred dvomi rokmi vyskúšala tento odtieň (od Welly - desert rose)... S odstupom času, t.j. momentálne teraz:), hodnotím, že vďaka môjmu prirodzene ružovšiemu odtieňu tváre mi ryšavá farba nepristane - ach, kiežby som sa narodila ako pravá ryšavka, aj s tými estetickými pehami a priesvitným telom!Smile.
Farbou sa okrem dobrého pocitu, aj to len na určitý čas (ja by som sa farbeniu doživotne upísala len ťažko:), originálom nestaneme, vždy ostaneme iba pri plagiáte... ale pokiaľ to dovolí náš prirodzený naturel, experimentom sa netreba brániť! Very Happy
(rada by som sem vložila aj fotku už preživšieho ryšavého Ja, ale neviem ako na to, kedže to nie je cez url odkaz, ale priamo z počítača)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.