Rudá barva vlasů-jaký máte názor?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=42770a3e5af5343de0344386c8d16816Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jsou rudovlásky tajemné osobnosti?
Určitě ano
60%
 60%  [ 78 ]
Možná
40%
 40%  [ 52 ]
Celkem hlasů : 130

Autor Zpráva
Kelly Family
81-160
81-160


Založen: 4.1.2013
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 9:31 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Tyhle odstíny mě stejně nikdy nepřestanou uchvacovat Embarassed





Vždycky si říkám, že by byl fakt odvaz dát na tu hlavu opravdu pořádnou sytou rubínově červenou Laughing (Takovou barvu nosí už léta moje kamarádka a nemá to chybu - nehledě na to, že má těch vlasů asi tak 5x tolik co já, takhle husté vlasy jsem ještě u nikoho neviděla)


to je nadhera Twisted Evil
a co rikate na modry?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 10:49 am    Předmět: Citovat

Wendy_23: Pozrela som si fotky v tvojej galerii a myslim, ze tmava zrzava by sa ti urcite hodila a myslim, ze pri tvojej prirodzenej farbe vlasov (tmava blond/svetla hneda) by sa dala dosiahnut jednoducho. Len neviem co by porobili tie cervene dlzky farbene chemicky... No co sa tyka dlhodobeho hladiska, hlavne ked chces mat dlhe vlasy, tak je henna idealne riesenie (aspon podla mojej skusenosti Smile).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misurba
81-160
81-160


Založen: 20.11.2012
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 12:11 pm    Předmět: Citovat

Rudá barva je překrásná. Podle mě vášnivá, hodně ženská, líbivá pro muže, sexy a odvážná. Ale taky nesluší každému. Obdivuji ženy které ji nosí, ovšem vlasy musí být udržované.....líbí se mi hlavně dlouhé rudé vlasy, ale už jsem je neviděla sto let Shocked Razz .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 8:49 pm    Předmět: Citovat

rionka napsal:
co je pravdy na té teorii, že když má člověk hodně mastné a "silné" (= ne jemné) vlasy, tak mu barva někdy může i prospět? je to urban legend?

původně jsem sem šla dát tohleto:

To je hrozné Sad mrtvý chemlon, to už ani nejsou vlasy.
Ale tak někomu na tom nesejde, tak záleží, jak je spokojený nositel samotný.
Mě tohle připadá jako typický příklad, kdy barva vlas totálně zničí a přemění jeho strukturu na vyschlou vatu. Která už tak nějak drží pohromadě, ty vlasy z toho ani jednotlivě moc nelítají, už jen tak drží pokupě...
Většinou to podobně zkrepovatí po několika letech barvení špatnýma barvama nebo nešetrném odbarvování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 10:52 pm    Předmět: .. Citovat

Ak poriadne červená tak len hennou, celkom slušne to vyzerá aj po čase. Chemické červené, sýte až bordové farby sa mi osobne nepáčia vôbec. Skúsila som a ďakujem pekne. Stačilo. Keď sa vymývajú sú škaredé a vlasy pôsobia nezdravo. A trochu aj pridávajú vek. Pri červenej a sýtej ryšavej je potrebné mať zdravo a pekne pôsobiacu pleť, inak vynikne každý nedostatok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: ne únor 23, 2014 11:01 pm    Předmět: . Citovat

Zrovna nedávno sa moji kamaráti zhodli, že najkrajšou farbou akú som kedy mala bola riadne žiarivo červená a najviac sa mi hodila . A to potom ako som bola na 120% presvedčená, že už ju nikdy nechcem a vyzerala som v nej ako chorá. A keď som ju mala neevidovala som zvýšený záujem mužského pokolenia, práve naopak. Možno som to nebola úplne ja . Príliš červeným farbám neholdujem alebo ak tak čerstvo nafarbené , do 1-2 zmytia Smile Tak možno raz si ešte cez ňu prejdem na chvílu Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: po únor 24, 2014 11:42 am    Předmět: Citovat

Abych řekla pravdu, rudá barva vlasů mi přijde příliš agresivní. Přijde mi, že nejhezčí může být napodzim a při volnočasových aktivitách. Při oficiálních akcích je na mě moc rušivá až nevhodná.
_________________
Pokora umožní víc příležitostí než závist, zášť, nenávist, které v sobě nosí strašná spousta lidí. Smír přináší přijetí sebe sama, tedy lásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
obliviate
41-80
41-80


Založen: 14.10.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: po únor 24, 2014 7:11 pm    Předmět: Citovat

Červené vlasy už z daleka pútajú pozornosť a čo som zatiaľ videla ankety tak medzi mužmi červená a ryšavá vždy vyhráva Smile.No ako už bolo vyššie spomenuté, ten kto má problémy s pleťou a vela nedokonalostí, by sa jej mal radšej vyhýbať lebo červená ich len zvýrazní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: po únor 24, 2014 8:02 pm    Předmět: Citovat

obliviate napsal:
Červené vlasy už z daleka pútajú pozornosť a čo som zatiaľ videla ankety tak medzi mužmi červená a ryšavá vždy vyhráva Smile.No ako už bolo vyššie spomenuté, ten kto má problémy s pleťou a vela nedokonalostí, by sa jej mal radšej vyhýbať lebo červená ich len zvýrazní.

Tak já jsem zase viděla opačné ankety. Už nevím kde, ale dopadlo to nějak takto. Většině se líbila blond, ale doma by chtěli brunetu. Zrzavá a červená byla naopak nejméně oblíbené, protože vypadají nepřirozeně. A černá myslím taky nebyla žádné terno.

A co se týče červené. Nepomatuju se, že bych viděla během posledních let zdravě vypadající červenou. Všechno to byly takové vícebarevné vybledlé vlasy chemlonovité konzistence. Confused
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po únor 24, 2014 9:56 pm    Předmět: Citovat

zetonek: Přesně. Všude vedou blondýny, pak následují nenápadnější brunety a nakonec vezmou na milost černovlásky. O zrzkách buď ani slovo, nebo že se jich prý muži bojí, případně se jim nelíbí. Já osobně jsem v životě neviděla průzkum, kde by bylo o zrzkách či rudovláskách cokoli pozitivního :?


Jediný pozitivní komentář mého života je krásné blahopřání mým rodičům k mému narození. Teta z Kanady tam píše: Slyšeli jsme, že je holčička zrzavá. Tak to ji budete muset poslat sem, až vyroste. Tady jsou zrzky považovány za největší krásky :mrgreen: :mrgreen:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.