Auto-Moto a vše co má kola
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=af25f9f32262e922186e4012fc1e3175Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 10:01 pm    Předmět: Auto-Moto a vše co má kola Citovat

Vím že to sem nepatří.Ale blíží se mi doba ve které se budu rozhodovat čím jezdit.
A vás bych se jen rád zeptal,co se vám libí,a jaké jsou vaše názory.
Náhradní díly jsou dnes u tich to značek na stejné úrovni,přece to už nejsou tak úplně nová auta.Na cenu prosím nekoukejte jde mi jen o názor Smile
Zkusím najít vždy nějakej né moc zrezlej model Very Happy

1. http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/bmw/rada-5/8731322
Staré nad 20 let což znamená že se do toho budou cpát peníze,vysoká spotřeba,jízda na sněhu mizivá,pohodlí,
Mě se libí Smile

2. http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/bmw/rada-5/8731053
Staré 10 let pohoda,nízká spotřeba,jízda na sněhu žádnej zázrak,pohodlí,

3. http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/mercedes-benz/tridy-m/7112171
Staré 10 let ok,vysoká spotřeba,jízda na sněhu skvělá,pohodlí,velké bezpečné auto

4. http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/skoda/octavia/8755179
Staré 10 let to jde,nízká spotřeba,jízda na sněhu dobrá,pohodlí nevim bych kecal dálku jsem v tom ještě nikdy nejel Very Happy ,kvalita česká což beru jako pozitivum

Ano pak se ještě u 1,2,4 rozhoduje jestli to bude dlouhá verze nebo ty co tu jsou,,,,u tich tak zvaných combi jsou větší kufry.
Uvádím tam jízdu na sněhu protože stavíme dům na kopci Rolling Eyes děkuju


Naposledy upravil Káliaček dne st duben 13, 2011 9:28 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 10:17 pm    Předmět: Citovat

Ač tomu moc nerozumím, volila bych hlavně podle jízdy na sněhu a spotřeby. Obecně se mi nelíbí ta velká auta, právě hlavně kombi provedení. Záleží co a jak a kolik budeš vozit. A podle designu jednoznačně 1, možná 4 Twisted Evil

auto nemám, naši maj Accenta, s ním se taky pěkně jezdí....jinak kámoši povětšinou měli 120, 100, Ladu a Favority (ty bejvaj vedle 120 dost oblíbený)... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 10:22 pm    Předmět: Citovat

Děkuju za názor Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 10:47 pm    Předmět: Citovat

Tak s konkrétním výběrem Ti asi nepomůžu, protože v autech se nevyznám a ani nemám v plánu si nějaké kupovat, ale když už, tak co nejnovější. Je racionální se vykašlat na vzhled, a soustředit se čistě na "funkčnost".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 9:32 am    Předmět: Citovat

Já osobně bych se rozhodovala mezi odkazem 1 a 2 tyhle auta se mě moc liběj Smile auto škoda octavie je dobrá že ti jí opravý každý mechanik bez problému a ani na díly nebudeš muset čekat..ale jízda na dlouhý trasy nic moc alespon podle mého nazoru jako spolujezdce..beru to tak jako na pohodlý..ale spotřeba super Wink Mě se líbějí velký a prostorný auta a už hlavně kvuli bezbečnosti..no nevím jestli jsem ti nějak poradila ..na to jsou lepší chlapi ty se v tom vice vyznaj já jen trochu Smile
Ale je dobrý si to auto jet obhlídnout v jakým jsou stavu oni fotky někdy bohužel klamou Sad mluvím s vlastní zkušenosti..než přítel koupil tohle auto co mame teď tak předtím sme jezdili pul roku po celé Čr po bazerech a koukali jsme na auta co jse nám líbilo na netu..kolikrát na netu bylo pěkný na blejskaný..a člověk ktomu přijel a byl to děs.Ale už to tu bylo zminovaý hlavně aby dobře jezdilo a člověk do toho nesypal jen peníze za opravy.Ale poku to chceš hlavně aby to dobře jezdilo na sněhu tak ten odkaz 3 bybyl nejlepší.Přeju Ti aby sis dobře vybral toť muj názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 9:44 am    Předmět: Citovat

Děkuju,poradila jsi skvěle Wink Názory od puberťáku kteří maj auto rok mi moc nepomohou Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 9:46 am    Předmět: Citovat

20leté bych teda škrtla já osobně zrovna.
Jinak po zkušenostech s malým autem (však víš Wink ) bych rozhodně doporučila něco většího. Nevím teda jestli zrovna combi - asi záleží na tom, jak moc v tom něco chceš vozit. Někdo to využije, někdo ne.
Pokud jde o ty díly, tak krom dostupnosti bych doporučila taky podívat se na jejich cenu, protože někdy jsou to docela pálky.
Že auto uvidíš a projedeš před koupí, to je asi samozřejmé, ale je taky dobré kupovat od prověřených prodejců, jsou bazary, které mají certifikáty, taky existuje služba (placená tedy), která ti to auto může proklepnout podle kódů, případně značkové autoservisy by taky měly být schopny něco ti říct o historii toho auta a tak.

Osobně mi připadá nejsympatičtější ta oktávka (spíše obecně, značka a typ vozu, nikoliv nutně konkrétní kus)Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 10:04 am    Předmět: Citovat

Děkuju,určitě.Na díly jsem se koukal a ono to je občas na to bmw levnější než na tu octavii dneska Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 10:21 am    Předmět: Citovat

Káliaček napsal:
Děkuju,určitě.Na díly jsem se koukal a ono to je občas na to bmw levnější než na tu octavii dneska Very Happy


Právě přítel má Chrysler 300m a dily jsou kolikrát levnější něž na škodovku,a je to i u jiných aut..jak psal Kaliaček Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 10:22 am    Předmět: Citovat

Káliaček napsal:
Děkuju,určitě.Na díly jsem se koukal a ono to je občas na to bmw levnější než na tu octavii dneska Very Happy


To jsem myslela spíš obecně, u jakéhokoliv auta, než u těch konkrétních dvou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.