Jaké účesy se nám nelíbí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 164, 165, 166  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6dc939520ec21cb26677b0af97666599Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2015 8:03 am    Předmět: Citovat

Zrovna jsem tady chtěla zmínit ty "módní" pánské "drdůlky-nebo-co-to-je", ale tímto jsi mi vzala myšlenku.... Very Happy Very Happy Very Happy

Ale spíše jsem měla na mysli toto : http://www.how2bg.com/wp-content/uploads/2015/05/topknot.jpg

...no a pak samozřejmě všechny varianty čím dál tím víc módního účesu "na Himmlera"...[/quote]

Souhlasím, nedejbože když je kluk tmavovlasý a tu chocholku má ještě odbarvenou. Confused (viděno zrovna včera)
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2015 7:40 pm    Předmět: Citovat

No ale třeba takový Putin s drdůlkem! Tomu to sekne! Very Happy

http://creativelife.cz/jak-by-vypadali-politici-s-modnim-drdulkem/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2015 10:24 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
No ale třeba takový Putin s drdůlkem! Tomu to sekne! Very Happy

http://creativelife.cz/jak-by-vypadali-politici-s-modnim-drdulkem/



Koukala jsem Very Happy Dobrý Very Happy Obamovi by taky šel Very Happy ještě kost do drdolu a máme tu náčelníka kmene Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2015 10:27 am    Předmět: Citovat

Narazila jsem na tohle:
http://m.omlazeni.cz/poskozene-vlasy-bez-71-574591-0.html?utm_medium=email&utm_source=newsletter&utm_campaign=push&utm_content=diskuze+tema

Přečtěte odstavec tazatelky. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2015 11:24 am    Předmět: Citovat

Šikovná holka...
Ale myslím, že ta diskuze pod tím moc hezky ilustruje, proč je nám na DV spolu dobře (viz odpověď na: ,,Prosím nepište ostříhat, vážně jsem na to dost háklivá a nechci si je stříhat za žádnou cenu," která zní: ,,No nehnevaj sa ale inú možnosť nemáš. To je to isté ako keby si napísala, potrebujem a chcem schudnúť ale nepíšte mi aby som v noci nejedávala chipsy a slaninu, lebo som na to háklivá a robiť to budem..").
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2015 11:34 am    Předmět: Citovat

Kim Cong-Un ten drdulkovy prispevek ale totalne zabil Laughing Tak dlouho sem se nezasmala ... a Putin jakbysmet Laughing

Jinak mam dojem, ze zrovna na Omlazeni kazdy sezral moudrost sveta ... podle toho ten server taky vypada :/ Kdezto tady se lidi snazi poradit dle nejlepsiho vedomi a svedomi, tam je to spis o urazkach a dokazovani si kdo ma vetsi e-penis. "Sis to znicila tak co brecis, kravo!" Je to smutny, ale odrazi to stav i soucasne spolecnosti ...

Zlaty DV.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2015 1:32 pm    Předmět: Citovat

No právě. Na omlazení jsem si to nikdy neoblíbila hlavně kvůli tomu. Vůbec bych ten server s dv neporovnávala...
Ale hlavně mě zaujalo, že chtěla autorka příspěvku zničený vlasy od odbarvování vylepšit odbarvováním. A suchou slámu pak nabarvila na ombre a to pak na modrou a zelenou a to pak nabarvila... Musela mít dost kvalitní vlasy, když jí nějaký zůstaly. Twisted Evil

Ale dala jsem to sem, protože se tu dohadujeme o tom, jestli je šetrnější ten nebo ten hřeben a jestli tahle henna vysušuje a tenhle kondicionér dělá lesklejší vlasy než ten druhej. A přitom jsou i lidi, který dělaj takový drasťárny...přijde mi to zajímavý. Wink ..protože každej chce hezký vlasy a každej to bere z jinýho konce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2015 5:11 pm    Předmět: Citovat

Njn, ono je to těžký, když jeden chápe hezký vlasy jako zdravý (a dlouhý) vlasy, zatímco jiný jako každý týden jinak barevný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmoothAnnie
81-160
81-160


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2016 3:25 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
fairywoodlandsprite napsal:
Mně už lezou na nervy takové ty neupravené drdoly na hlavě. Nejde o to, že by to bylo "neupravené", ale že to nosí snad každá druhá holka. Někdy vidím dvě vedle sebe a mají úplně stejné účesy i typ oblečení (upnuté džíny nebo legíny, sneakers, volná bunda). Ať žije originalita.
Me taky lezou na nervy, ale nevim vlastně proč! Možná proto, že ještě před rokem by některý z těch holek ohrnovaly nos nad drdolem a najednou ho poslušně nosí taky.


Jo jo jo jo! Přesně má slova. Jako když z drdolu utíká pár pramínků, tak to může vypadat i pěkně, třeba když jsou vlasy sepnuté skřipcem...ale já si prostě nemůžu pomoct, ale osobně mám prostě dost pudu sebezáchovy ma to, abych ven nevylezla s něčím, co si dělám, když se jdu doma osprchovat... (asi jsem stará mladá Very Happy)
_________________
Mandarynki i pomara??cze, pomara??cze, i mandarynki...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2016 5:26 pm    Předmět: Citovat

Ještě k nedávné diskuzi o pánských pidi drdolech. Narazila jsem na následující obrázek, který vystihuje momentální módní pánské účesy. Celkem síla. Všechno na jedno brdo.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 164, 165, 166  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.