e.l.f.
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4a572e63c83f20e5907aff8a58beb8ccZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st duben 27, 2011 1:18 pm    Předmět: e.l.f. Citovat

http://eyeslipsface.co.uk/

Kosmetika z UK, přímo za hubičku. Kvalitou může konkurovat i profi značkám za tisíce. Mluvím z vlastní zkušenosti. Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaculle
8-20
8-20


Založen: 28.2.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st duben 27, 2011 3:05 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem koukala na ty stránky a opravdu ceny mají velice lákavé,jen se bojím toho že by se mi celý obličej popupínkoval,mám extra citlivou plet Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st duben 27, 2011 4:19 pm    Předmět: Citovat

kaculle napsal:
Tak jsem koukala na ty stránky a opravdu ceny mají velice lákavé,jen se bojím toho že by se mi celý obličej popupínkoval,mám extra citlivou plet Evil or Very Mad


Mají i minerální věcičky, myslím, že ty by neměly být tak agresivní. Já mám taky docela citlivou pleť a ještě se mi po jejich výrobcích nic nestalo.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nigarath
0-7
0-7


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st duben 27, 2011 7:37 pm    Předmět: Citovat

To vypadá velice dobře. Možná by se našla nějaká ta koruna nazbyt při těchto cenách. Smile Jen mě tak napadá, jak to mají s poštovným? Nenaběhne ta cena zbytečně moc?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st duben 27, 2011 9:20 pm    Předmět: Citovat

A hele! Říkala jsem si, jak dlouho bude trvat, než se pověst elfu dostane i sem k nám Smile
Kvalita je proměnlivá, některá výrobky prvotřídní, jiné bohužel prvotřídní šunt. Ale tak, to je asi u všech značek. Jen je třeba si udělat předem trochu průzkum a zaměřit se na ty povedenéWink
Poštové z UK je asi 6 liber. Já jsem naposledy využila akce bez poštovného a ještě dostala lesk zadáčo. Balík byl doma za 7 dní Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nigarath
0-7
0-7


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st duben 27, 2011 9:38 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
A hele! Říkala jsem si, jak dlouho bude trvat, než se pověst elfu dostane i sem k nám Smile
Kvalita je proměnlivá, některá výrobky prvotřídní, jiné bohužel prvotřídní šunt. Ale tak, to je asi u všech značek. Jen je třeba si udělat předem trochu průzkum a zaměřit se na ty povedenéWink
Poštové z UK je asi 6 liber. Já jsem naposledy využila akce bez poštovného a ještě dostala lesk zadáčo. Balík byl doma za 7 dní Very Happy


...Tak nějak nevím, jak z internetu poznám jaké výrobky jsou ty "šuntové" a které ty povedené. Měla bys nějaké typy jak vybírat? Question
Poštovné a doba dodání jsou více než milé. Bála jsem se, že to vyskočí na nějakou horentní sumu, ale tohle je fajn. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st duben 27, 2011 9:39 pm    Předmět: Citovat

Můžu se podělit o nějakou vlastní zkušenost a něco snad přidá wolfi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 8:57 am    Předmět: Citovat

Zkusím něco málo vyplodit:

Jednoznačně nejlepší věcička je báze pod oční stíny - drží jako přibité i dva dny, navíc jak jsem nadávala na jejich černý fix, že mi na oku nekreslí, tak to bylo tím, že jsem ho měla mastnější a navíc bez té báze. Rolling Eyes Když ho nanáším na ni, tak píše jak ďas!
Lesky na rty - mám ty s mátovou příchutí, tmavě červený a klasický červený a jsou moc dobré. Vydrží dlouho, navíc mi připadá, že trošku rty opticky zvětší a ta svěží chuť máty je příjemná. Smile
Balzám na rty Frosting Fanatic - zvláštní medově-kovově-měděná barva, na rtech hezká. Příchuť kávy, mám ho moc ráda. Smile
Pak mám ještě takové ty mazlavé oční stíny, hnědozelené a dělají krásnou barvu, akorát teda bez té báze se opět kazí a slévají v jednu čáru, takže báze je opravdu potřeba.
Teď čekám velkou zásilku se štětci, řasenkou a kitem, tak pak poreferuju více. Wink
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 9:22 am    Předmět: Citovat

wolfi: kterou bázi máš ? Ta obyč ze základní řady je prý na dvě věci, zatímco ta z černé minerální řady je skvělá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 9:31 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
wolfi: kterou bázi máš ? Ta obyč ze základní řady je prý na dvě věci, zatímco ta z černé minerální řady je skvělá.


Mám tu obyč, Eyelid Primer, drží perfektně. Teď mám objednanou i tu minerální, abych to porovnala. Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.